Yako Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Yako Casino
Yako Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Pranon me besim
+ Lojërat Slingo në dispozicion
+ Bonuset e rrotullimeve falas

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit Card
Entropay
MaestroMasterCardNeteller
POLi
Paysafe CardSkrillVisa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (26)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (17)
Amatic Industries
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
IGT (WagerWorks)
Just For The Win
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)

About

Yako Casino është një kazino që mund të krijojë emocione sapo dikush viziton faqen e tyre. Është plot me ngjyra të ndezura me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Ai është në pronësi dhe operuar nga L&L Europe Ltd, dhe është i licencuar përmes Komisionit të Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Ata besojnë në shërbimin e personalizuar, me fokus në aventurat e mëdha të lojërave të fatit.

Games

Yako Casino dëshironte të ishte i sigurt se do të kishte një përzgjedhje të mirë lojërash për të përmbushur nevojat e lojtarëve të tyre. Ata kanë një listë të plotë të lojërave slot. Për ata që shpresojnë të fitojnë para të mëdha, ata do të kenë shansin e tyre me lojëra elektronike jackpot. Lojtarët mund të shijojnë lojëra tavoline dhe lojëra të drejtpërdrejta në kazino.

Withdrawals

Për t'i bërë tërheqjet aq të lehta sa depozitimi, ato zakonisht bëhen përmes të njëjtave metoda që janë përdorur për të bërë depozita. Disa shembuj janë Skrill, EcoPayz dhe kartat e kreditit dhe debitit. Një tjetër mundësi është transferimi i telit. Metodat e tërheqjes do të varen edhe nga pranimi i platformës së pagesave që është përdorur për depozitat.

Languages

Për ta bërë lojën në Yako Casino përvojën më të mirë të mundshme, ata ofrojnë lojë dhe akses në faqe në një sërë gjuhësh si anglisht, FL, gjermanisht, norvegjeze dhe suedisht. Për të zgjedhur një gjuhë të preferuar, një lojtar mund ta bëjë këtë lehtësisht duke hyrë në skedën e lëshimit të gjuhës në krye të faqes së internetit të Yako.

Promotions & Offers

Kazinoja synon të përshëndesë të ardhurit me një bonus mirëseardhjeje të ngrohtë. Ai përbëhet nga 22 rrotullime falas dhe deri në 222 € në para bonus falas, në varësi të shumës së depozitës së parë. Të kesh para shtesë për të luajtur, i jep të sapoardhurit një shans të shkëlqyeshëm për të provuar një sërë lojërash të ofruara nga kazino.

Live Casino

Ata që zgjedhin të bëhen lojtarë në Yako Casino do të jenë të kënaqur me mbështetjen që po ofrohet. Ka opsione për të qenë në gjendje të dërgoni email me pyetjet ose shqetësimet e tyre. Për shërbim të menjëhershëm, ata mund të përfitojnë nga opsioni i bisedës. Ose një alternativë është t'i telefononi në numrin e dhënë.

Software

Për të ofruar një platformë emocionuese për lojëra kazino, Yako Casino përdor softuer nga disa prej ofruesve më të njohur të softuerit të kazinosë. Ai përfshin NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Amatic dhe MGA. Kjo do të thotë që lojtarët do të jenë në gjendje të shijojnë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash dhe të kenë akses në ato që u pëlqejnë më shumë.

Support

Ka disa zgjedhje të shkëlqyera për të qenë në gjendje të hyni në platformën Yako Casino. Ekziston versioni i menjëhershëm, së bashku me versionin celular, dhe për ata që shijojnë veprimin e drejtpërdrejtë të kazinosë, ata do të jenë më të kënaqur me përzgjedhjen e lojërave live që ofrohen nga kjo kazino. Kjo varet nga preferenca personale.

Deposits

Meqenëse ka kaq shumë porta pagese të disponueshme për lojtarët për të bërë depozita, Yako Casino është përpjekur të përfshijë sa më shumë opsione depozitash. Ata ofrojnë një listë të plotë në seksionin e tyre të depozitave. Këto përfshijnë një shumëllojshmëri kartash krediti dhe forma të ndryshme të kuletave elektronike. Ata gjithashtu do të lejojnë kartat e debitit.