YOJU

Age Limit
YOJU
YOJU is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

YOJU

Një kazino krejt e re, emocionuese që është anëtare e familjes Dama NV quhet YOJU Casino. Dikush mund të sigurojë njerëzit që nuk janë të njohur me këtë rrjet se ata mund të parashikojnë një përvojë të nivelit të lartë të lojërave në internet.

Kjo kazino pretendon se ka një plan urbanistik të thjeshtë dhe përbindësha mikpritës që janë të përgatitur të udhëtojnë me lojtarët. Këto krijesa marrin forma të ndryshme, por qëllimi i tyre kryesor është të inkurajojnë lojtarët.

Le të hedhim një vështrim në këtë rishikim.

Pse Plat në Live Casino

YOJU mbështetet nga ekspertiza e tregut prej vitesh, sepse është anëtare e familjes DAMA NV. Kjo është e qartë menjëherë, sepse promovimet, lojërat dhe prezantimet janë marrë të gjitha me kujdes.

Ajo i merr seriozisht të gjitha procedurat e sigurisë dhe sigurisë, ashtu si bëjnë të gjitha kazinotë e respektuara dhe të autorizuara. Ky operator bashkëpunon vetëm me operatorë të besueshëm dhe mbron informacionin personal dhe financiar nga sytë kureshtarë duke përdorur teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL.

Pra, është shumë e sigurt për kumarxhinjtë të luajnë në këtë kazino të drejtpërdrejtë.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javorKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit CardsCryptoDebit CardEcoPayz
Interac
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Siru Mobile
Skrill
SticPay
Venus Point
Visa
iDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Australia
Japonia
Kanadaja
Norvegjia
SoftwareSoftware (45)
1x2Gaming
Amatic Industries
August Gaming
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Leander GamesLuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet