Zaza Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Zaza Casino
Zaza Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth Zaza Casino

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Zaza Casino shënon një 7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2022 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 22/11/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Zaza Casino

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Zaza Casino . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese 1500 dollarë kanadezë Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Live Hybrid Blackjack, Kazino Holdem, Ruletë, Baccarat, Dragon Tiger , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Zaza Casino ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Zaza Casino

Me popullaritetin e lojërave të drejtpërdrejta në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ?

Zaza Casino ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Habanero, Evolution Gaming, Booongo Gaming, Microgaming, Playson , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Zaza Casino

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Tether, MasterCard, Visa, Bitcoin , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Zaza Casino ?

Zaza Casino është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të tij përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score7.0
Përfitimet
+ Pagesa të shpejta
+ Mbi 2000 lojëra elektronike
+ Mbështetje e disponueshme 24/7

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (11)
Baste falas
Bonus cashbackBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (19)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
Bitcoin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCard
Neosurf
TetherVisa
MonedhatMonedhat (2)
Dollari Kanadez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
Kanadaja
SoftwareSoftware (13)
Booongo Gaming
Endorphina
Evolution GamingHabaneroMicrogamingNetEnt
Platipus Gaming
Playson
Quickspin
Red Tiger Gaming
Spinomenal
ThunderkickYggdrasil Gaming