ZulaBet Live Casino Rishikoni

Age Limit
ZulaBet
ZulaBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

ZulaBet Live Casino u krijua në 2019 si një kazino e re në internet brenda faqeve të lojërave të Tranello Group. ZulaBet, i licencuar dhe i mbikëqyrur nga qeveria e Curacao, ofron një sërë arsyesh që lojtarët të provojnë fatin e tyre këtu, duke përfshirë një bibliotekë lojrash të shëndosha dhe një përzgjedhje bonusesh dhe promovimesh.

Vetë faqja ka një ndërfaqe moderne të krijuar në mënyrë perfekte për përdorim në pajisje të ndryshme desktop dhe celular. Faqja ZulaBet Live Casino ofron një sistem të lehtë navigimi me një klasifikim të shkëlqyer të lojërave sipas llojit dhe ofruesit dhe filtra të tjerë të vlefshëm, pavarësisht se përdor një qasje relativisht bazë.

Pse të luani në ZulaBet Live Casino

Dizajni i ZulaBet Live Casino është modest dhe thelbësor, duke fokusuar të gjithë theksin në përmbajtjen e lojës. Nuk ka asnjë të çuditshme apo marifete për të hequr vëmendjen tuaj nga lojërat zbavitëse.

Kazinoja gjithashtu i mban gjërat të thjeshta kur bëhet fjalë për pultin e llogarisë suaj. Mund të monitoroni aktivitetin tuaj, të mbani gjurmët e basteve të bonusit, të vendosni kufizime të llogarisë dhe të bëni më shumë këtu. ZulaBet Live Casino është një platformë e hapur kumari që ju vë në kontroll përvojën tuaj.

ZulaBet Casino lejon një përzgjedhje të gjerë të metodave bankare, duke përfshirë të gjitha më të zakonshmet dhe disa unike. Në përgjithësi, lojtarët duhet të kenë pak vështirësi për të financuar llogaritë e tyre ose për të tërhequr fitimet e tyre. Email, biseda e drejtpërdrejtë dhe mbështetja telefonike janë të aksesueshme 24/7.

Rreth ZulaBet Live Casino

ZulaBet Live Casino debutoi në 2019 si shtesa më e fundit në grupin e mirënjohur Tranello të faqeve të lojërave të fatit. ZulaBet, i licencuar dhe i mbikëqyrur nga Qeveria e Curacaos, ofron një sërë arsyesh që lojtarët të provojnë fatin e tyre këtu, duke filluar nga një bibliotekë e fuqishme lojrash deri te një përzgjedhje e bonuseve dhe promovimeve.

Për një përvojë të stilit të Las Vegasit, shkoni te seksioni Live Casino, i cili ka hapësirën e tij të dedikuar në krye të faqes pas Virtualeve. Operatori ofron mbi 40+ lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, të cilat të gjitha janë verifikuar të jenë të drejta.

Games

ZulaBet Live Casino ka mbi 40+ tavolina me tregtarë të drejtpërdrejtë të ofruara nga emra të njohur. Blackjack live, ruletë live, baccarat live, poker live dhe më shumë lojëra të drejtpërdrejta janë në dispozicion.

Lojërat drejtpërdrejt transmetohen nga një studio profesionale me tregtarë shumë të aftë. Ka tavolina live për të gjithë lojtarët me limite minimale dhe tavolina VIP.

Ruletë e drejtpërdrejtë

 • Ruletë e shpejtësisë
 • Mega Roulette
 • Club Royale Roulette
 • Ruletë Swintt Live
 • Lobi i Ruletës

Blackjack live

 • Blackjack Azure
 • Lobi i Blackjack
 • Blackjack Azure B

Baccarat live

 • Baccarat Bonus Tiger
 • Lobi Baccarat
 • Swintt Live Baccarat

Bonuses

Bazuar në vendin e rezidencës së lojtarit, ka disa ZulaBet bonuse, rrotullime falas dhe promovime të tjera të arritshme. Lojtarët e rinj në kazino live ZulaBet do të jenë në gjendje të përfitojnë nga një bonus mirëseardhjeje, me ofertat e mëposhtme të aksesueshme për ta:

 • Bonusi i mirëseardhjes: 100% deri në 750 dollarë + 200 BS
 • Kthim parash i drejtpërdrejtë: 20% deri në 300 dollarë kthim parash të drejtpërdrejta

Kërkesat e basteve në kazinon live ZulaBet janë 35 herë më shumë se shuma fillestare e depozitës dhe bonusit të marrë.

Languages

Një ndërkombëtar i shkëlqyer kazino live online duhet të përfshijë një faqe interneti shumëgjuhëshe për të akomoduar lojtarët në mbarë botën. ZulaBet është një kazino shumëgjuhëshe që ofron një shumëllojshmëri platformash. Kjo platformë e drejtpërdrejtë e kazinosë mbështet sa vijon gjuhët:

 • anglisht në MB
 • ruse
 • ruse
 • gjermane
 • polonisht dhe shumë të tjerë.

Monedhat

ZulaBet Live Casino mbështet disa të mëdha monedhave nga Evropa, Amerika e Veriut dhe Afrika. Of Zulabet Gjatë procedurës së regjistrimit, ju mund të zgjidhni monedhën tuaj. Disa nga monedhat e mbështetura janë renditur më poshtë:

 • euro
 • Forinta hungareze
 • Rrënojat ruse
 • Rupia indiane
 • Dollarë të Newzelandës

Live Casino

Pse ia vlen të luhet në Zulabet Live Casino

Lojtarët mund të shijojnë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash kazino në faqen e internetit, të cilat janë të drejta. Për më tepër, kazinoja bashkëpunon me disa kompani softuerësh në mënyrë që të keni akses në një gamë të gjerë lojërash.

Për shkak se paketa e mirëseardhjes e platformës është e shkëlqyer, do ta shijoni. Më shumë lojëra duhet të shtohen në seksionin e kazinosë live.

Një avantazh tjetër i kazinosë Zulabet është se ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese.

Na pëlqen që ai u përgjigjet të gjitha llojeve të lojtarëve dhe gjatë rishikimit tonë të kazinosë ZulaBet, zbuluam se është një dyqan i vetëm për të gjitha nevojat tuaja të lojërave.

Regjistrohuni në ZulaBet sot për të marrë bonusin tuaj të mirëseardhjes

Software

Platforma Zulabet përmban lojëra nga 21 kompani të ndryshme lojrash. Ka më shumë se mjaft lojëra për të shkuar përreth, dhe ka një sërë versionesh të lojërave të kazinove live të disponueshme si për role të ulëta ashtu edhe për ato të larta. Pra, nëse doni të luani lojëra kazino live në kohë reale me një tregtar të drejtpërdrejtë, kazino Zulabet i ofron të gjitha. Kompanitë e mëposhtme ofrojnë softuer për lojëra kazino live:

 • Lojë pragmatike
 • Swintt
 • Evolucioni

Support

Kazinoja live ZulaBet ka një sistem të plotë të kujdesit ndaj klientit, me tre metoda të ndryshme për të kontaktuar kazinonë.

 • Telefoni
 • Bisedë e drejtpërdrejtë
 • email

Nëse keni një pyetje ose pyetje urgjente, shërbimi telefonik i ZulaBet ka shumë linja të specializuara me të cilat mund të kontaktoni midis orës 10:00 dhe 20:00 GMT+3 gjatë ditëve të javës. Nëse kontaktimi nuk është një opsion, mund të përdorni shërbimin e tyre të bisedës live, i cili është i hapur 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Së fundi, nëse pyetja juaj nuk është urgjente, mund t'ia dërgoni stafit të tyre përmes emailit dhe ata do të reagojnë brenda 45 minutave.

Total score8.2
Përfitimet
+ 96% Pagesa
+ Oferta bonus
+ Miqësore për celularin

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (4)
Baste falas
Bonus cashbackBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
ApcoPay
Debit CardEcoPayz
EnterCash
Hipay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
ShtetetShtetet (7)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (14)
BF Games
Elk Studios
Evolution GamingMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GOPragmatic Play
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
SportiveSportive (34)
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Futboll
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Motorsport
Poker
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm