Fastpay

Sot, kazinotë live me pagesë të shpejtë janë kazinotë më të kërkuara nga kumarxhinjtë me përvojë që kërkojnë atë përvojë autentike të kazinosë duke shijuar depozitat dhe tërheqjet e shpejta të zjarrta. Ky udhëzues bastesh shikon këto kazino, promovimet e ofruara, mënyrën e bashkimit me to, opsionet bankare dhe më shumë.

Kazinotë e drejtpërdrejta me pagesë të shpejtë janë faqe të veçanta kumari që ofrojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe lehtësojnë transaksione më të shpejta, si fillim. Pavarësisht nëse është një depozitë që ka bërë një lojtar ose një tërheqje, kazinotë me pagesë të shpejtë janë të shpejta. Askush nuk dëshiron një kazino që kërkon shumë kohë që fondet të pasqyrohen në llogarinë e lojtarit. Në të njëjtën mënyrë, kazinotë live që vonojnë pagesat shmangen.

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Në pronësi të Techin Fusion Limited, 1XBet është një kazino live online që filloi në vitin 2007, si një bastevënës rruge në Rusi. Sot, është ndër emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Kompania ofron:

Bonus390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Në pronësi dhe operim nga Prevailer BV, Betwinner është një platformë moderne dhe tërheqëse e lojërave të fatit e krijuar në vitin 2018. Shtëpia e basteve vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe operon me një licencë Curacao. Kazino ofron tregje bastesh sportive, lojëra kazino, e-sport, kazino live, financa, forex, lojëra, llotari dhe sporte virtuale.

BonusDeri në 300 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet Casino filloi funksionimin e saj në vitin 2018. Është një kazino relativisht e re live online, por ata kanë bërë hapa të mëdhenj drejt majës së industrisë së kazinosë live. Në këtë rishikim të kazinosë 22bet Kjo pjesërisht i detyrohet faktit se 22Bet Casino është pjesë e markës së mirënjohur 22Bet, e cila është e famshme për shanset e saj të basteve sportive. Statistikat tregojnë se marka sportive ishte shumë e suksesshme, ndaj u siguruan të zgjeronin biznesin e tyre.

BonusMerrni mbi 2000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Një nga të rejat më të mira bitcoin kazinotë është Spin Samurai, e cila hapi dyert në vitin 2020. Kazinoja u ofron lojtarëve një gamë të gjerë opsionesh kumari, metoda të mëdha depozitimi dhe tërheqjeje, si dhe promovime dhe bonuse bujare. Spin Samurai ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2020-013) dhe u përmbahet rreptësisht rregullave dhe rregulloreve të përgjegjshme të lojërave të fatit.

  Bonus100% deri në 1000 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Jackpote ditore
  • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
  • 1000+ lojëra elektronike

  BetVictor Casino është një nga faqet më të vjetra të lojërave të fatit në funksion. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga BetVictor Limited, një operator kazino i licencuar në juridiksionet e MB, Irlandës dhe Gjibraltarit. Ndërsa njihet gjerësisht si një krijues bastesh, BetVictor gjithashtu kujdeset për adhuruesit e lojërave të fatit në kazino në internet.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Biznesi që drejton faqen e internetit të Suprabets quhet Suprabets Interactive Limited. Ato janë të vendosura në Maltë, si dhe shumë firma të tjera malteze të lojërave.

   BonusDeri në 1000 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Bonuse bujare
   • Oferta VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Bonuse bujare
   • Oferta VIP

   Luckland është një kazino e njohur në internet që operon në industrinë e iGaming për shumë vite. Gjatë viteve të tij aktive, Luckland ka arritur të zhvillojë një reputacion shumë të mirë si një kazino e sigurt në internet që ofron disa nga lojërat më të mira të kazinosë në treg.

   BonusDeri në 350 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
   • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
   • Kazino online dhe live
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
   • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
   • Kazino online dhe live

   Në pjesën më të madhe të Evropës Lindore, Parimatch është një gjigant kumari. Sidoqoftë, prania e tyre në internet i ka lejuar ata të rriten edhe më shumë. Ata filluan si një libër sportiv, por sot ata kanë një kazino masive dhe një kazino të drejtpërdrejtë. Parimatch aspiron të bëhet një dyqan me një ndalesë për të gjitha llojet e lojtarëve duke ofruar një paketë më gjithëpërfshirëse të lojërave të fatit.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta

   Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. TonyBet është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino e drejtë
   • Pay N Play kazino
   • Lojëra të reja dhe të njohura
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino e drejtë
   • Pay N Play kazino
   • Lojëra të reja dhe të njohura

   Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Turbonino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Gamification e integruar
   • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
   • Tërheqje të shpejta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Gamification e integruar
   • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
   • Tërheqje të shpejta

   Sportaza është një kazino live dhe libër sportiv i krijuar në vitin 2021. Është në pronësi dhe menaxhuar tërësisht nga Rabidi NV, i njohur për zotërimin e disa kazinove kripto dhe live. Ai ofron një koleksion gjithëpërfshirës të lojërave të kazinosë të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. Të gjitha lojërat janë të rregulluara nën një komision të lojërave elektronike të Curacao përmes Antillephone NV Sportaza është një platformë e njohur bastesh dhe kazinoje live e krijuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Rabidi NV, një operator i themeluar kazinoje me mbi 10 kazino të drejtpërdrejta. Sportaza Casino ofron një përvojë elektrizuese përmes një koleksioni të shkëlqyeshëm të kazinove, duke përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Prezantimi i teknologjisë më të avancuar ka parë që kazinotë e drejtpërdrejta të shndërrohen nga tema dhe grafika të mërzitshme në ato që ne i quajmë sot parajsat e lojërave.

   Bonus100% deri ne 500€
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Lojëra superiore
   • Pagesat e shpejta
   • Programe ekskluzive VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Lojëra superiore
   • Pagesat e shpejta
   • Programe ekskluzive VIP

   Azur Casino është vendi i përsosur për lojtarët që shijojnë lojërat në internet dhe përvojën e vërtetë të kazinosë. Kazinoja është e mbushur me lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që sjellin një përzgjedhje superiore në pajisjen e lojtarit. Studiot e lojërave si Pragmatic Play, NetEnt, Microgaming dhe Evolution Gaming kanë bërë pjesën e tyre në ofrimin e disa prej lojërave më të mira të mundshme. Në këtë pikë, kazinoja mban një portofol lojërash prej rreth 5000+ lojërash dhe ato vazhdimisht po shtojnë tituj të rinj në përzierje.

   Bonus100% deri ne 250€
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Nuk ka kërkesa për baste
   • Pagesat e shpejta
   • Studiot e lojërave premium
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Nuk ka kërkesa për baste
   • Pagesat e shpejta
   • Studiot e lojërave premium

   Banzai Slots Casino është themeluar në vitin 2019. Është në pronësi të Mountberg BV Kjo kazino është e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Curacaos. Banzai Slots Casino operohet nga Mountberg Ltd, një degë 100% e Mountberg BV, e cila vepron si një tregtar i rekordeve. Është një degë e organizatave përgjegjëse të lojërave të fatit si Gamcare dhe Gamblers Anonymous. Banzai Slots Casino është një kazino në internet e lançuar vetëm me qëllimin fillestar për të ofruar një gamë të gjerë lojërash elektronike kryesore. Fjala "Banzai" në japonisht do të thotë thirrje lufte. Kjo kazino online na kthen në mijëra vjet gjatë Luftës së Paqësorit, kur Ushtria Perandorake Japoneze këndoi "Banzai" ndërsa lavdëronte Perandorin. Sot, Banzai Slots ka një koleksion të larmishëm lojërash kazino që u shërbejnë të gjitha llojeve të lojtarëve. Ai krenohet me një holl të dedikuar të kazinosë live me qindra tregtarë të drejtpërdrejtë të gatshëm për një sfidë.

   BonusDeri në 1750 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino krejt e re
   • Tërheqje të shpejta
   • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino krejt e re
   • Tërheqje të shpejta
   • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes

   Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Vasy Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

   Bonus10% Cashback Javore
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. All In Casino është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

    Shfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Promovimet e kazinosë Fastpay

    Promovimet e kazinosë Fastpay

    Përveç transaksioneve të shpejta, shumica e kazinove me pagesë të shpejtë janë të njohura për promovime fantastike. Ka bonuse, programe besnikërie, kthim parash, oferta ditëlindjeje dhe përfitime të tjera në vazhdim.

    Lojtarët e rinj trajtohen me një bonus bujar mirëseardhjeje që mund të jetë ose një bonus pa depozite ose një bonus depozite. Për të kërkuar bonusin pa depozitim, lojtarët nuk duhet të depozitojnë asnjë para. Shumica pa bonuse depozite janë rrotullime falas, të cilat zbatohen për lojëra elektronike specifike.

    Promovimi tjetër është bonusi i depozitës, i cili është përshtatur si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Ka një bonus depozite të mirëseardhur në depozitat e para ose të para dhe pasuese. Bonuset e depozitave mund të jenë vetëm në formën e rrotullimeve falas, një përputhje vetëm me shumën e depozitës ose të dyja. Bonusi i ringarkimit është një tjetër promovim që entuziastët e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë mund të pretendojnë në kazinotë live online me pagesë të shpejtë. Një bonus ringarkimi është përshtatur me porosi për mbajtjen e lojtarëve. Përsëri, mund të jenë rrotullime falas, një përputhje në shumën e ringarkimit ose të dyja.

    Përveç bonuseve pa depozitim dhe depozitave, kazinotë live kanë shumë të mira të tjera, për shembull, kthim parash. Ekzistojnë gjithashtu programe besnikërie që shpërblejnë kumarxhinjtë me pikë të rimbursueshme ndërsa vazhdojnë të ngjiten në shkallët VIP.

    Promovimet e kazinosë Fastpay
    Si të regjistroheni në një kazino Fastpay

    Si të regjistroheni në një kazino Fastpay

    Për t'u bashkuar me një kazino me pagesë të shpejtë, lojtarët duhet të sigurohen se, në të vërtetë, është një kazino me pagesë të shpejtë. Asgjë nuk është e neveritshme si regjistrimi në një kazino me pagesë të shpejtë vetëm për një depozitë që kërkon orë për t'u reflektuar, ose tërheqjet zgjasin përgjithmonë. Mënyra e vetme për t'u siguruar që një sajt i caktuar është një kazino me pagesë të shpejtë është të lexoni komente dhe rekomandime të kazinosë me pagesë të shpejtë.

    Kur bëhet fjalë për t'u bashkuar me një kazino me pagesë të shpejtë, procesi i regjistrimit është mjaft i shpejtë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të klikojnë opsionin 'REGJISTROHU' dhe më pas të futin të dhënat personale dhe preferencat. Llogaria është gati sapo lojtarët e rinj të konfirmojnë emailin e tyre. Gjithashtu nuk ka kazino llogarish ku lojtarët mund të luajnë pa një llogari ose verifikim.

    Si të regjistroheni në një kazino Fastpay
    Lojëra kazino me pagesë të shpejtë

    Lojëra kazino me pagesë të shpejtë

    Ashtu si kazinotë më të mira në industri, kazinotë me pagesë të shpejtë përmbajnë shumë opsione kumari për t'iu përshtatur shijeve të lojtarëve të ndryshëm. Këto kazino kuptojnë se nuk bëhet fjalë vetëm për depozitat dhe tërheqjet e shpejta; lojtarët gjithashtu duan lojërat më të fundit të kazinosë në internet nga furnizuesit kryesorë të softuerëve të kazinosë në industri.

    Kur bëhet fjalë për lojërat e kazinosë, lojtarët mund të marrin një gamë të gjerë lojërash të krijuara nga softueri, që prehen në të gjitha zhanret.

    Tifozët e lojërave slot kanë shumë lojëra elektronike për të provuar fatin e tyre. Lista e lojërave slot përfshin lojëra elektronike klasike, lojëra elektronike me pesë rrotulla, lojëra elektronike me shtatë rrotulla, lojëra elektronike progresive, lojëra elektronike me video dhe lojëra elektronike 3D, për të përmendur disa. Përveç lojërave elektronike, kazinotë me pagesë të shpejtë kanë lojëra me letra, duke përfshirë variante të ndryshme të pokerit, blackjack, Texas hold'em, pai gow, baccarat dhe më shumë. Këto kazino kanë gjithashtu variantet e njohura të ruletit midis lojërave të tjera të kazinosë, biseda për bingo, keno dhe jackpots.

    Për përvojën më të mirë të lojërave të kazinosë, kazinotë me pagesë të shpejtë bashkëpunojnë me zhvilluesit më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë. Në këto kazino, kumarxhinjtë mund të gjejnë lojëra kazino nga NetEnt, Amaya Gaming, Microgaming, Yggdrasil, Red Tiger, Amatic Industries, Pragmatic Play Ltd., Novomatic, Real Time Gaming, Evolution Gaming, IGT dhe Playtech, ndër të tjera.

    Lojëra kazino me pagesë të shpejtë
    Kazinotë e Fastpay Live

    Kazinotë e Fastpay Live

    Një tjetër gjë e mrekullueshme për kazinotë me pagesë të shpejtë është diversiteti. Këto kazino kuptojnë se ka një kërkesë në rritje për lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Si fillim, këto janë lojëra të vërteta kazino të luajtura në kazino reale, por lojtarët i ndjekin ngjarjet nga distanca përmes transmetimeve të drejtpërdrejta. Kazino të drejtpërdrejta ofroni një përvojë më realiste të kazinosë me tulla dhe llaç.

    Kazinotë me pagesë të shpejtë kanë lobe të drejtpërdrejta të kazinove ku lojtarët me përvojë mund të luajnë disa nga lojërat më të fundit të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Lista e lojërave të kazinosë live përfshin poker live, ruletë live, baccarat live, blackjack live dhe lojëra elektronike live nga zhvilluesit më të mëdhenj të softuerit të kazinosë live.

    Kazinotë e Fastpay Live
    Metodat e depozitimit dhe tërheqjes së kazinosë Fastpay

    Metodat e depozitimit dhe tërheqjes së kazinosë Fastpay

    Për të siguruar që lojtarët nga të gjitha rajonet të mund të depozitojnë dhe të luajnë në kazinotë me pagesë të shpejtë, operatorët e kazinove me pagesë të shpejtë kanë bashkëpunuar me emra të njohur në industrinë e transfertave të parave në internet.

    Lojtarët mund të depozitojnë dhe tërhiqni fonde duke përdorur dhjetëra opsione, duke përfshirë PayPal, Neteller, Euteller, ecoPayz, MyCitadel, EcoCard, InstaDebit, eCheck, Wire Transfer, iDeal, Trustly, Skrill, Maestro, Visa, Paysafecard dhe MasterCard. Metoda të tjera depozitimi dhe tërheqjeje në këto kazino janë transfertat bankare, çeqet dhe, interesant, kripto-portotat, për shembull, CoinsPaid. Për rekord, metodat e disponueshme të depozitimit dhe tërheqjes varen nga vendndodhja e lojtarit.

    Transaksionet e kazinove me pagesë të shpejtë janë të shpejta sepse vetë kazinotë kanë përmirësuar burokracitë mjaft të gjata dhe të lodhshme të verifikimit. Llogaritë e lojtarëve verifikohen paraprakisht në mënyrë që kur bëhet një depozitë ose merret një kërkesë për tërheqje, fondet transferohen më shpejt tani që kontrollet e sfondit janë trajtuar tashmë.

    Kur bëhet fjalë për monedhat, shumica e kazinove me pagesë të shpejtë janë multivalutore. Të gjitha monedhat e njohura fiat pranohen. Kumarxhinjtë mund të përdorin dollarin amerikan, dollarin kanadez, dollarin australian, euron, paundin britanik, kronën suedeze, koronën norvegjeze, dollarin e Zelandës së Re, rupinë indiane, ringgitin malajzian, rublën ruse etj. Disa pranojnë gjithashtu bitcoin, ethereum dhe kripto të tjera.

    Metodat e depozitimit dhe tërheqjes së kazinosë Fastpay
    Mbrojtje dhe siguri

    Mbrojtje dhe siguri

    Në këtë epokë të krimit kibernetik, veçanërisht në skenën e basteve online, kazinotë duhet të jenë në përputhje me rregullat dhe rregulloret e njohura ndërkombëtare të sigurisë dhe privatësisë në internet. Kazinotë live me pagesë të shpejtë sigurojnë platformat e tyre me kriptimin më të fundit të shkallës ushtarake. Përveç kësaj, ata kanë një politikë të qartë të privatësisë dhe ndajnë lirshëm se si i trajtojnë të dhënat e lojtarëve.

    Mbrojtje dhe siguri
    Mbështetja e klientit të kazinosë Fastpay

    Mbështetja e klientit të kazinosë Fastpay

    Operatorët e kazinosë live me pagesë të shpejtë e kuptojnë se klienti është mbret. Prandaj, ata përpiqen të ofrojnë mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit. Kanali më i mirë për të marrë ndihmë në këto kazino është biseda e drejtpërdrejtë që ofron reagime të menjëhershme. Kazinotë me pagesë të shpejtë ofrojnë gjithashtu sisteme të biletave me email, mbështetje me email dhe mbështetje telefonike.

    Mbështetja e klientit të kazinosë Fastpay
    NiveliCasinoBonusRating
    11xBetDeri në 1500 €9.2
    2Betwinner390 € Me kod bonus CASINORANK8.91
    322BETDeri në 300 €8.7
    4Spin SamuraiMerrni mbi 2000 €8.19
    5BetVictor100% deri në 1000 dollarë8.21
    6Suprabets7.5
    7LucklandDeri në 1000 dollarë7.85
    8ParimatchDeri në 350 dollarë8.47
    9TonyBet8.2
    10Turbonino7.6