Rreth LiveCasinoRank

Liam O'Connor
PublisherLiam O'ConnorPublisher
WriterArdit KrasniqiWriter

Historia jonë

Ne kemi krijuar një faqe interneti që të gjithë e kemi pritur - një faqe e besueshme, e pavarur dhe e paanshme e rishikimit të drejtpërdrejtë të kazinosë.

Themeluesit e dinin se diçka mungonte në treg dhe e bashkuan këtë faqe në vitin 2017. Që nga themelimi i kompanisë, ajo ka pasur rritje të shpejtë dhe ka evoluar në një nga faqet e internetit më të respektuara të renditjes në industri.

Një ekip ekspertësh kazino, me përvojë të kombinuar 25 vjeçare, i cili synon t'u sigurojë lojtarëve të gjithë informacionin e nevojshëm për të filluar përvojën e tyre të lojërave të fatit.

Misioni yne

Pyetja e madhe atje - cila kazino është më e mira për mua? Kjo mund të jetë e ndërlikuar, por ekziston kazinoja perfekte vetëm për ju, pa pasur nevojë të bëni kërkime të lodhshme.

Këtu hyjmë.

Mund të jetë e vështirë dhe dërrmuese të dish se ku të fillosh, me të gjitha lojërat, bonuset, ofertat dhe ofruesit e kazinove të ndryshme. Për shkak të pasigurisë së madhe brenda industrisë, ne hyjmë për të bërë më të lehtë përvojën e lojtarëve të lojërave të fatit.

Çdo ditĂ«, ne hyjmĂ« nĂ« punĂ«, punojmĂ« nĂ« misionin tonĂ« - qĂ« nuk Ă«shtĂ« vetĂ«m t'ju udhĂ«heqim, por t'ju ndihmojmĂ« tĂ« pĂ«rshtatni aventurĂ«n tuaj.

Thelbi ynë

Ne përpiqemi të jemi në përdorim dhe shërbim informacioni për të gjithë lojtarët në mbarë botën. Kodi ynë i punës është i thjeshtë:

Ndershmëria: Ne garantojmë ndershmëri në çdo gjë që bëjmë dhe japim fakte reale dhe informacione reale që janë mbledhur nga ekspertët tanë

Njohuri: Të gjitha njohuritë që kemi marrë ndër vite, duam t'jua japim. Ne punojmë shumë për të siguruar që të gjitha lajmet, udhëzuesit dhe rishikimet janë të kontrolluara nga faktet dhe të përditësuara.

Kujdes: Ne kujdesemi për lojtarët tanë dhe sigurohemi që të ofrojmë të gjithë ndihmën që mund të japim në faqen tonë të internetit. Edhe pse bixhozi mund të jetë shumë argëtues dhe emocionues, ai gjithashtu mund të shkaktojë disa dëme serioze. Ne i marrim shumë seriozisht varësitë e përgjegjshme ndaj lojërave të fatit dhe jemi këtu për të ndihmuar.

Vizioni yne

Vizioni ynë ka të bëjë me efikasitetin - prandaj lojtarët mund të shijojnë faqen tonë ku mblidhet gjithçka. Ne dëshirojmë që ju të relaksoheni dhe të shijoni kazinonë që ju përshtatet më së miri.

Ne synojmë ta bëjmë zgjedhjen e një kazinoje gjënë më të lehtë në botë dhe të jemi qendra për çdo kazino. Dhe sigurohuni që lojtarët të kenë të gjitha mjetet thelbësore kur hyjnë në botën e lojërave të fatit.

Na kontaktoni

Do të donim të dëgjonim nga ju!

Pavarësisht nëse keni sugjerime apo pyetje, ne do të jemi gjithmonë këtu për t'ju dëgjuar.

Mund të na dërgoni një e-mail në info@casinorank.com, dhe ne do të kthehemi tek ju së shpejti.

About the author
Liam O'Connor
Liam O'Connor
About

Liam "LuckyLiam" O'Connor kombinon sharmin e tij irlandez dhe zgjuarsinë e zgjuar të biznesit për të kuruar përmbajtje bindëse për LiveCasinoRank. Një entuziast me përvojë i kazinosë, i kthyer në botues, ai mbush hendekun midis emocionit dhe informacionit.

Send email
More posts by Liam O'Connor

Our Team

Dave Davis
Dave Davis
About

Thënia e preferuar për lojërat e fatit: "Ju duhet të dini kur t'i mbani ato, të dini kur t'i palosni ato."

Loja e preferuar e kazinosë: Blackjack.

Priya Patel
Priya Patel
About

Me origjinë nga peizazhet piktoreske të Zelandës së Re, Priya Patel është dinamoja e kërkimit që qëndron pas njohurive të thella të OnlineCasinoRank. Qasja e saj e përpiktë ndaj të dhënave dhe tendencave ka revolucionarizuar mënyrën se si lojtarët e perceptojnë dhe navigojnë peizazhin e kazinosë në internet.

Jacob Mitchell
Jacob Mitchell
About

Jacob "JackpotJake" Mitchell, një maestro kanadez i peizazhit të kazinove në internet, kuron përmbajtjen me saktësi dhe pasion. Si Botues në OnlineCasinoRank, ai siguron që lexuesit të arrijnë gjithmonë çmimin e parë të informacionit.

Samuel O'Reilly
Samuel O'Reilly
About

Samuel O'Reilly, një vendas austriak, është truri i disa prej udhëzuesve më të hollësishëm të kazinove në internet. Me një dekadë në industrinë e lojrave, ekspertiza e Samuelit është e pakrahasueshme, duke i bërë komentet e tij të preferuara si nga fillestarët ashtu edhe nga profesionistët. Emri i avatarit: CasinoKanguroo

Dylan Thomas
Dylan Thomas
About

I lindur nën diellin australian, Dylan Thomas është mburoja e besueshmërisë për OnlineCasinoRank. I njohur për saktësinë e tij me sy shqiponjë dhe përkushtimin e palëkundur ndaj së vërtetës, Dylan siguron që çdo pjesë e informacionit të qëndrojë para shqyrtimit.

Emily Thompson
Emily Thompson
About

Emily "VegasMuse" Thompson është një entuziast me përvojë i kazinove në internet nga poshtë. Me një sy të mprehtë për detaje dhe një aftësi të natyrshme për të hartuar strategji, ajo e ka kthyer pasionin e saj për botën e kazinove online në një karrierë të suksesshme shkrimi.

Keisha Bailey
Keisha Bailey
About

Keisha Bailey, perlë e vetë Xhamajkës, është ngritur si autoriteti përfundimtar për bonuset e kazinove në internet. Me një fokus lazer në maksimizimin e fitimeve të lojtarëve, analizat e Keisha janë bërë të domosdoshme për një det lojtarësh.

Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Clara McKenzie
Clara McKenzie
About

Me origjinë nga peizazhet e qeta të Wellington, Clara McKenzie qëndron si bastioni i së vërtetës i LiveCasinoRank. Me një sy mjekoligjor dhe një angazhim të palëkundur ndaj saktësisë, Clara siguron që çdo detaj, statistikë dhe pretendim të shkëlqejë me autenticitet.

Nathan Williams
Nathan Williams
About

Nathan "KiwiKing" Williams sjell një prekje të stilit të Kivit në arenën globale të kazinosë live. Duke përzier mendjen e tij analitike me një pasion infektiv për lojën, ai krijon përmbajtje që udhëzon, informon dhe argëton.

Rajesh Nair
Rajesh Nair
About

I lindur në qytetin shumëngjyrësh të Mumbait, aftësia e Rajesh Nair në kërkime së bashku me një pasion të thellë për dinamikën e kazinosë live e pozicionon atë si detektivin përfundimtar të të dhënave të LiveCasinoRank. Një përzierje e këmbënguljes dhe kuriozitetit, Rajesh zbulon sixhadenë e ndërlikuar të peizazhit të kazinosë live për entuziastët në mbarë botën.

Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Samuel Ochieng
Samuel Ochieng
About

Nga rrugët plot zhurmë të Nairobit, Samuel Ochieng është organizatori i pakrahasueshëm pas thyerjes së kodit të bonuseve të kazinosë live. Me një sy të mprehtë për vlerën dhe një përpjekje të pamëshirshme për të maksimizuar shpërblimet, Sam është bërë mësuesi i preferuar për lojtarët në mbarë botën që kërkojnë çmimin më të mirë për paratë e tyre.

Isabelle Lacroix
Isabelle Lacroix
About

Nga zemra e gjallë e Quebec, Isabelle Lacroix qëndron si fener për të gjitha gjërat që lidhen me lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë. Me një përzierje elegance dhe njohurish të mprehta të lojës, ajo është zëri i besuar për lojtarët që kërkojnë përvojën autentike të kazinosë nga ekranet e tyre.

Liam O'Connor
Liam O'Connor
About

Liam "LuckyLiam" O'Connor kombinon sharmin e tij irlandez dhe zgjuarsinë e zgjuar të biznesit për të kuruar përmbajtje bindëse për LiveCasinoRank. Një entuziast me përvojë i kazinosë, i kthyer në botues, ai mbush hendekun midis emocionit dhe informacionit.

Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.