Kodet e bonusit kryesore 2023

Le të fillojmë nga fillimi. Është një fakt i pamohueshëm se ka konkurrencë të ashpër në industrinë e iGaming. Në një botë kaq konkurruese, është jashtëzakonisht e vështirë për kazinotë në internet që të tërheqin vëmendjen e lojtarëve të rinj. Prandaj, të gjitha faqet e lojërave të fatit në internet sot konkurrojnë për të ofruar promovime më të mira dhe për të mbajtur përdoruesit e rinj të kthehen. Shembulli i përsosur i këtyre promovimeve janë kodet e bonusit. Kazinotë live i shpërblejnë klientët e tyre me bonuse që nxisin aktivitetet e tyre të lojërave. Kryesisht, kodet e bonusit janë të disponueshme vetëm për lojtarët e rinj. Por disa kazino lejojnë lojtarët e tyre besnikë të kenë akses. Bonuset e njohura në kazinotë në internet përfshijnë një bonus mirëseardhjeje, bonus pa depozite, një bonus ringarkimi dhe më shumë. Më poshtë kemi përpiluar një listë të kazinove më të mira të drejtpërdrejta që ofrojnë kode bonus dhe kemi eksploruar konceptin e kodeve të bonusit në detaje.

Kodet e bonusit kryesore 2023
Çfarë është një Kod Bonusi i Kazinosë Live?

Çfarë është një Kod Bonusi i Kazinosë Live?

Me ardhjen e kazinove live, kumarxhinjtë kanë gjetur mënyra të reja për të vënë bast. Përveç lojërave emocionuese me tregtarë të drejtpërdrejtë, kazinotë po ofrojnë kode bonus për të tërhequr më shumë klientë. Një kod bonus i referohet një fragmenti që kualifikon një lojtar për një marrëveshje speciale. Ai vjen në një kombinim të karaktereve - numrave dhe shkronjave. Kodet e bonusit janë mënyra të mahnitshme për të mirëpritur lojtarët e rinj dhe për të shpërblyer lojtarët besnikë.

Shënoni llojin e bonusit që përfaqëson secili kod. Mund të jetë një bonus mirëseardhjeje, pa depozitë ose bonus depozite. Gjithashtu, kontrolloni kushtet e bastit dhe datën e skadencës. Ne jemi këtu për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët duke renditur kazinotë e drejtpërdrejta që aktualisht po lëshojnë kode bonusi. Kërkoni kodin nën çdo ofertë.

Çfarë është një Kod Bonusi i Kazinosë Live?
Si funksionojnë kodet e bonusit?

Si funksionojnë kodet e bonusit?

Një kazino live që ofron një bonus mirëseardhjeje 200% në depozitën e parë mund të ketë një kod të tillë si WEL200 ose DEP200. Për të përdorur kodin, lojtarët duhet të regjistrojnë një llogari në kazino live dhe të vendosin depozitën e tyre të parë. Do të ketë një mundësi për të futur kodin gjatë regjistrimit ose depozitimit të parave të tyre. Nëse ata lënë fushën për kodin e bonusit bosh, ata humbasin bonusin. Pra, ata duhet të fusin 'WEL200' ose 'DEP200' për të kërkuar paketën e mirëseardhjes.

Për të shlyer një kod bonus, lojtarët duhet ta përdorin atë brenda kazinosë live që e ka lëshuar atë. Mos harroni se kazino ka ofruar ndoshta shumë bonuse të drejtpërdrejta të kazinosë. Pra, ata nuk do ta dinë automatikisht se për cilin bonus po regjistrohet një lojtar.

Si funksionojnë kodet e bonusit?
Llojet më të zakonshme të bonuseve të kazinove të drejtpërdrejta

Llojet më të zakonshme të bonuseve të kazinove të drejtpërdrejta

Ka shumë lloje të ndryshme të bonuseve të kazinosë live për nevojat e çdo lojtari. Më poshtë, ne kemi renditur disa nga promovimet më të mira të kazinove të disponueshme në kazinotë live online.

Bonusi i mirëseardhjes

Bonuset e mirëseardhjes janë lloji më i popullarizuar i bonuseve të ofruara nga faqet online. Lojtarët e rinj marrin një bonus mirëseardhjeje pas regjistrimit nëse është një bonus pa depozitë ose me depozitën e parë nëse është një bonus depozite ndeshjeje.

Është gjithashtu e mundur të gjesh paketa të mirëseardhjes për të cilat kualifikohen vetëm lojtarët e rinj. Lojtarët mund t'i kërkojnë këto bonuse me depozitën e parë të njëpasnjëshme.

Bonus pa depozitë

Bonuset pa depozite konsiderohen si një nga ofertat më të dëshirueshme të kazinove në internet që kazinotë në internet u ofrojnë lojtarëve të tyre. Arsyeja pse ato janë kaq të njohura është se lojtarët nuk kanë nevojë të bëjnë asnjë depozitë për t'i kërkuar ato.

Meqenëse bonusi pa depozite u ofrohet zakonisht lojtarëve të rinj, është e nevojshme të regjistroheni në kazinonë specifike dhe të plotësoni kërkesat e bastit që i bashkëngjiten bonusit. Mjerisht, pasi është një promovim vërtet ekskluziv, nuk ka shumë kazino që ofrojnë kodet e bonusit pa depozite.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i rimbushjes është mjaft i ngjashëm me bonusin e depozitave të ndeshjes, përveçse ofrohet për depozita të përsëritura. Lojtarët marrin një bonus ringarkimi për depozitën e tyre të dytë, depozitën e tretë, e kështu me radhë. Është për të mbajtur lojtarët të kthehen në kazino përsëri dhe përsëri.

Rifresko bonuset mund të përfshihen në Paketat e Mirëseardhjes ose mund t'u ofrohen vetëm lojtarëve besnikë.

Bonusi i rrotullimeve falas

Një nga bonuset më të mira falas të ofruara nga kazinotë në internet janë rrotullimet falas, të cilat mund të përdoren nga të ardhurit vetëm në lojëra të caktuara slot. Lojtarët duhet të lexojnë me përpikëri termat dhe kushtet kur duan të kërkojnë këtë lloj bonusi. Nëse oferta është e kufizuar në një lojë, ata mund t'i kthejnë paratë e tyre të bonusit në para reale vetëm nëse i fitojnë duke luajtur atë lojë të caktuar.

Llojet më të zakonshme të bonuseve të kazinove të drejtpërdrejta
Si të kërkoni një kod bonusi të drejtpërdrejtë

Si të kërkoni një kod bonusi të drejtpërdrejtë

Marrja e bonuseve ndryshon me të ndryshme kazino live online. Në disa, bonusi kreditohet në llogarinë e lojtarëve nëse ata kanë përmbushur kërkesat për bonus. Në të tjerat, ata duhet të kërkojnë bonusin. Në shumicën e kazinove të drejtpërdrejta, kodet e bonusit janë të hapura vetëm për lojtarët e rinj.

Lojtarët mund të zbulojnë se disa kode bonus të kazinosë janë të aksesueshme për lojtarët besnikë. Disa nga bonuset e ofruara nuk kërkojnë që ata të futin kodet e bonusit. Pasi të përmbushin kërkesat e bonusit, lojtarëve u jepet automatikisht një bonus.

Kodet e njohura të bonusit përfshijnë kodet e ftesës, bonusin pa depozitim dhe rrotullimet falas. Këto bonuse i jepen çdo lojtari me kodin e dhënë kur e kyç atë. Këto kode bonus jepen periodikisht. Speciale të tilla ndihmojnë në rritjen e bazës së klientëve dhe ndihmojnë lojtarët të angazhohen më shumë në lojërat e fatit.

Kodet e ftesës u jepen përdoruesve të rinj. Për të kërkuar një kod bonus ftese, lojtarët duhet të krijojnë një llogari me një kazino sipas zgjedhjes së tyre dhe të fusin kodin. Ata duhet të sigurohen se e kanë futur saktë kodin për të marrë bonusin.

Si të kërkoni një kod bonusi të drejtpërdrejtë
Shndërroni kodet e bonusit në para të vërteta

Shndërroni kodet e bonusit në para të vërteta

Për të marrë këto bonuse, lojtarët duhet të fusin kodin e dhënë nëse kanë të drejtë për bonus. Shndërrimi i këtij bonusi në para të vërteta të tërheqshme është pak më ndryshe. Në disa raste, ata mund të zbulojnë se bonusi ka kufizime në lojërat ku mund të bastojnë.

Këtu janë disa udhëzime:

 • Lojtarët duhet të vënë një bast.
 • Nga basti, ata mund të marrin një fitore ose një humbje. Një fitore është ëndrra e çdo lojtari për ta bërë sipërmarrjen fitimprurëse. Në rast humbjeje, ata duhet të presin për një shans tjetër për të marrë një kod bonus ose për të depozituar fonde.

Jo të gjithë kodet e bonusit kanë shpërblime monetare. Në disa raste, lojtarët mund të marrin rrotullime falas të cilat duhet të rrotullohen dhe të marrin shpërblimin. Çdokush mund të jetë fitues duke përdorur këto kode bonus të dhëna nëse luan me kujdes dhe ka pak fat. Megjithatë, kthimi i fondeve të bonusit në para reale nuk është i garantuar. Lojtarët duhet të luajnë letrat e tyre drejt duke vendosur baste në lojëra me shanse të larta për të fituar. Nga një bonus i vogël, është e mundur të shumëzoni paratë në para reale.

Shndërroni kodet e bonusit në para të vërteta
Strategjia e kodit të bonusit të kazinosë live

Strategjia e kodit të bonusit të kazinosë live

Qëllimi përfundimtar për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë me a tregtar i gjallë është për të goditur një çmim i parë i ëmbël. Lojtarët do të jenë një hap më afër fitores nëse dinë të përfitojnë sa më shumë nga kodi i bonusit. Këtu janë disa truke të dobishme.

Synoni në përqindjen maksimale të bonusit

Shumica e bonuseve të drejtpërdrejta të kazinosë përputhen me depozitën fillestare me 100%. Por disa mund ta bëjnë atë deri në 200%. Përpara se të futni kodin e bonusit, lojtarët duhet të kontrollojnë shumën maksimale të bonusit dhe jo vetëm përqindjen e bonusit. Shuma zakonisht nuk është fikse dhe mund të variojë nga 50 deri në 200 dollarë. Disa faqe u ofrojnë lojtarëve një shumë të pakufizuar bonusi. Pasi të jenë të vetëdijshëm për këto dy koncepte, ata mund të llogarisin depozitën e tyre fillestare dhe të përfitojnë nga oferta.

Njihni kontributet e lojës

Jo të gjitha lojërat llogariten në kërkesën e bastit. Shumica e lojërave elektronike kontribuojnë 100% në bonus. Ruleta dhe video pokeri zakonisht japin një kontribut shumë të vogël. Lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm për këto kufizime në mënyrë që të mund të vendosin baste me një bonus premtues dhe fitime të mundshme.

Strategjia e kodit të bonusit të kazinosë live
A ia vlejnë kodet e bonusit?

A ia vlejnë kodet e bonusit?

Çështja nëse ia vlen apo jo kodet e bonusit varet nga preferencat individuale. Në përgjithësi, është e kënaqshme për njerëzit që të vendosin baste duke përdorur fonde falas. Shumica e njerëzve i shohin të vlefshëm kodet e bonusit pasi rrisin fitimet e tyre. Mënyra më e mirë për të analizuar vlerën e këtyre kodeve është duke i parë ato nga dy dimensione.

Para së gjithash, lojtarët duhet të analizojnë përfitimet që bonuset i japin kompanisë së basteve. Përfitimi që merr kazinoja online është tërheqja e klientëve të rinj dhe ruajtja e klientëve ekzistues. Shumica e klientëve tërhiqen në kazino nga marrëveshjet fitimprurëse të bonusit. Sa më shumë kumarxhinj të ketë kazino, aq më shumë fitime. Kur lojtarët marrin fonde falas, ata i përdorin ato dhe depozitojnë më shumë fonde, duke përfituar kompaninë. Si përfundim, është e drejtë të thuhet se kodet e bonusit ia vlejnë kazinove në internet.

Nga ana tjetër, bonuset e kazinosë janë gjithashtu të dobishme për lojtarët. Me kodet e bonusit, klientëve u jepen bonuse dhe rrotullime falas që rrisin aktivitetin e tyre të lojërave. Fondet e bonusit mund të tërhiqen kur dikush fiton. Kjo i motivon lojtarët të vazhdojnë të luajnë. Në të njëjtin shënim, disa njerëz mund të shohin se kodet e bonusit kanë ndikim negativ mbi ta. Ata mund të bëhen të varur nga aktiviteti dhe të depozitojnë shumë fonde pa marrë kthimet e pritura. Kërkesa e bastit është gjithmonë një çështje shqetësuese për lojtarët që përdorin kodet e bonusit.

Zgjedhni rrotullime falas pa bast

Rrotullimet falas janë një mënyrë argëtuese për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Bëhet më mirë kur u japin lojtarëve një shans për të fituar para pa kushte. Rrotullime falas pa baste i lejojnë lojtarët të kërkojnë një pagesë menjëherë pas fitores. Kjo është një strategji efektive për të rritur bankrollin e tyre. Por ata duhet të kërkojnë për kazino të drejtpërdrejta me oferta të tilla.

A ia vlejnë kodet e bonusit?
Kërkesat e bastit të kodit të bonusit

Kërkesat e bastit të kodit të bonusit

Shumë herë, lojtarët do të marrin një bonus në para pasi të plotësojnë kërkesat e bastit ose të lojës (WR). Kazino të ndryshme të drejtpërdrejta i referohen WR-së duke përdorur terma të ndryshëm, të tillë si duart e renditura (kryesisht në poker), paratë e bastuara dhe pikët iRewards. Lojtarëve mund t'u kërkohet të luajnë lojëra të caktuara në një nivel të caktuar dhe brenda një afati kohor të caktuar për të kërkuar bonusin e parave reale.

Nëse ata nuk mund të kalojnë kualifikimet, ata mund të lejohen të kërkojnë një shumë. Por depozitimi i tyre fillestar do të jetë gjithmonë i disponueshëm për vendosjen e basteve dhe tërheqjen. Një kazino live rezervon të drejtën të parandalojë fondet e paplota të bonusit dhe fitimet e tyre përkatëse. Përsëri, ata nuk mund të lëvizin paratë e bonusit ose bankrollin e tyre, i cili tashmë është i lidhur me bonuset në vazhdim nëpër kazino të ndryshme.

Shembull i kushtit të bastit

Le të imagjinojmë një kod bonus që u jep lojtarëve 50 dollarë falas me një WR prej 2x. Kjo do të thotë që lojtarët duhet të vënë bast bonusin (50$) dy herë ose të vënë bast 100$. Ata duhet të shlyejnë të gjitha bastet e tyre përpara se të tërheqin fitimet e tyre nga bonusi.

Çfarë do të thotë pa bast?

Shumica e kodeve të bonusit vijnë me WR për të mbrojtur financiarisht kazinonë. Megjithatë, ky kufizim mund të jetë zhgënjyes, pasi lojtarët duhet të bastojnë vazhdimisht për të rikthyer fitimet. Shumë lojtarë përfundojnë duke i humbur të gjitha. Këtu hyjnë kazinotë e drejtpërdrejta pa baste.

Për të kuptuar asnjë bast, lojtarët duhet të fillojnë duke mësuar se çfarë do të thotë në të vërtetë një bast. Kur regjistrohen në një kazino të drejtpërdrejtë, ata duhet të shpenzojnë disa para në lojëra nëse shpresojnë të nxjerrin ndonjë fitim. Shuma që ata vendosin si bast është bast. Ky bast mund të ketë një kusht të lidhur me të dhe tregohet nga një shumëzues, p.sh., 2x, 5x, 10x, etj.

Asnjë bast do të thotë që tërheqja e parave të bonusit nuk është e kufizuar. Kjo gjithashtu do të thotë që lojtarët mund të luajnë çdo lojë me fondet e bonusit pasi të jetë shtuar në llogarinë e tyre. Ata janë të lirë të tërheqin fitimet e tyre pa u shqetësuar për periudhën e vlefshmërisë dhe shumën maksimale të bonusit. Nëse shohin një kod bonus pa bast, ata duhet ta kapin atë menjëherë në mënyrë që të mund të mbajnë të gjitha fitimet e tyre! Kazinotë e drejtpërdrejta që nuk ofrojnë baste janë të rralla, por mund të gjenden. Ata i trajtojnë klientët me drejtësi dhe presin disa nga më të njohurit lojëra të drejtpërdrejta.

Kërkesat e bastit të kodit të bonusit
Si të përdorni kodet e bonusit?

Si të përdorni kodet e bonusit?

Për të shlyer bonusin:

 • Së pari, lojtarët duhet të hyjnë në llogarinë e tyre.
 • Në sit, ata duhet të klikojnë në butonin e kodit të bonusit, më pas të kyçin kodin siç thuhet nga kazinoja online.
 • Pas ndjekjes së saktë të procesit, ata do të marrin bonusin në llogarinë e tyre brenda një kohe të shkurtër. Në rast vonese, ata mund të kontaktojnë ekipin e mbështetjes në internet për kazinonë dhe të zgjidhin problemin.

Kode të ndryshme bonusi kanë kushte të ndryshme përdorimi. Kushtet ndryshojnë nga një kazino live online në tjetrën. Lojtarët duhet të lexojnë dhe kuptojnë termat dhe kushtet për të shmangur konfuzionin kur vendosin baste. Disa bonuse mund të kenë kufizime kohore se kur duhet të përdoren, në varësi të kazinosë live. Ata duhet të kenë detaje të tilla për të shmangur skadimin e bonusit përpara përdorimit.

Kur përdorni bonusin, lojtarët duhet të dinë se kjo është një mundësi e rrallë që duhet të përdoret në mënyrë optimale. Për të përdorur më së miri bonusin, ata duhet të vendosin baste në lojëra me shanse të mira dhe të kenë një shans të mirë fitimi. Meqenëse bonusi nuk mund të tërhiqet, është e nevojshme të vendosni baste me kujdes për të marrë para të vërteta. Për rrotullimet, niveli i tyre i fatit do të përcaktojë fitimet e tyre.

Si të përdorni kodet e bonusit?
Termat dhe Kushtet e Kodeve të Bonusit

Termat dhe Kushtet e Kodeve të Bonusit

Kodet e bonusit u japin lojtarëve akses në shpërblimet dhe shtesat e ofruara nga kazinotë. Si i tillë, marrja e një kodi bonus mund të jetë vërtet shumë emocionuese dhe lojtarët mund të tundohen të zgjedhin një kazino të drejtpërdrejtë mbi një tjetër thjesht sepse ata ofrojnë një bonus tërheqës në këmbim.

Sidoqoftë, kodet e bonusit në kazinotë e drejtpërdrejta priren të vijnë me terma dhe kushte të bashkangjitura. Kuptimi i këtyre termave dhe kushteve është kritik për të bërë zgjedhjen e duhur.

Depozita minimale

Kur lojtarët hyjnë në një bonus të drejtpërdrejtë të kazinosë përmes një kodi, ata mund të duhet të bëjnë një depozitë minimale. Është e zakonshme që kazinotë të kërkojnë një depozitë nga lojtarët e tyre, por klientët mund ta gjejnë veten që duhet të paguajnë më shumë për të aksesuar bonuse të caktuara.

Lojtarët duhet të rishikojnë kërkesat minimale të depozitave përpara se të zgjedhin një kazino të drejtpërdrejtë.

Kufiri i tërheqjes

Lojtarët munden tërheqin fitimet e tyre nga llogaria e tyre e kazinosë live ose merrni paratë që ata kanë depozituar sipas dëshirës. Megjithatë, kazinotë ende mund të zbatojnë kufizime për tërheqjet gjatë një periudhe të caktuar kohore.

Në thelb, kjo do të thotë që lojtarët nuk kanë kontroll të plotë mbi tërheqjet e tyre ose paratë në llogarinë e tyre. Prandaj, klientët duhet të kërkojnë kazino të drejtpërdrejta që ofrojnë fleksibilitet për tërheqjen e parave, në mënyrë që të mos pengohen nga aksesi i parave sa herë që u nevojitet.

Kërkesat e basteve të bonusit

Nëse një kazino live zbaton një kërkesë bastesh për bonuset e tyre, kjo do të thotë që lojtarët zotohen të vënë një shumë minimale sa herë që luajnë një lojë.

Kazinotë mund të aplikojnë kërkesa të ndryshme bastesh për lojëra ose bonuse individuale. Për shembull, një lojtari mund t'i duhet të vë bast 100 dollarë si minimumi për një dorë pokeri kur ai përdor një kod të lartë bonusi. Megjithatë, një bonus i nivelit më të ulët në një lojë si ruleta mund të kërkojë një bast minimal dukshëm më të ulët.

Disa bonuse mund të mos kërkojnë fare bast minimal. Kjo është referuar si "pa bast", që në thelb do të thotë se klienti nuk ka nevojë të paguajë asgjë për të provuar lojën. Kodet kryesore të bonusit për kazinotë live do të paraqesin kërkesat e basteve që inkurajojnë kumarin e përgjegjshëm nga lojtarët.

Kufizimet e lojës

Lojtarët nuk mund të supozojnë se të gjitha kodet e bonusit do të jenë të rimbursueshme kundër të gjitha lojërave të kazinosë live. Për shembull, një kazino mund të ofrojë bonuse specifike në lojërat e pokerit që nuk shtrihen në blackjack ose ruletë.

Klientët duhet ta kenë parasysh këtë kur zgjedhin një kazino. Lojtarët duhet të vendosin se cilat lojëra duan të luajnë dhe të sigurojnë që kazinoja e tyre e zgjedhur mund të ofrojë bonuse për këto lojëra.

Afatet

Kodet e bonusit mund të mos jenë të vlefshme për një kohë të pacaktuar. Në vend të kësaj, lojtarët mund të zbulojnë se duhet të përdorin kodin brenda një afati kohor të caktuar, pas së cilës kodi i bonusit do të skadojë.

Kazinotë kryesore të drejtpërdrejta do t'i bëjnë shumë të qarta këto kufizime kohore për lojtarët në mënyrë që ata të mos lejojnë aksidentalisht skadimin e kodit. Kazinotë më të mira do të ofrojnë gjithashtu kufizime kohore bujare për lojtarët e tyre, duke u ofruar klientëve të tyre më shumë mundësi për të përfituar nga kodi i bonusit.

Mënyrat për të gjetur Kodet e Bonusit të Kazinosë Live Pa Depozita

Në sektorin e kazinove online, bonuset pa depozite kanë qenë prej kohësh të njohura. Ata i lejojnë lojtarët të fitojnë para të vërteta pa pasur nevojë të vënë asnjë nga paratë e tyre në linjë. Përpara se të përfitojnë nga këto marrëveshje, shumë kazino u kërkojnë atyre të fusin një kod specifik. Si rezultat, të dish se ku të kërkohen këto kode është thelbësore nëse duan të përfitojnë nga bonuset pa depozitim.

Termat dhe Kushtet e Kodeve të Bonusit
Çfarë duhet dhe të mos bëni kodet e bonusit për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta

Çfarë duhet dhe të mos bëni kodet e bonusit për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta

Kodet e bonusit të kazinosë live mund të ofrojnë shpërblime të vlefshme për lojtarët, por vetëm nëse kodet përdoren si duhet. Duke ndjekur disa praktika më të mira dhe duke zgjedhur me kujdes kazinotë dhe lojërat, lojtarët mund të përfitojnë nga kodet e bonusit të ofruara nga ofruesit e lojërave të fatit live.

Dos:

 • Lexoni dhe kuptoni të gjitha termat dhe kushtet e bashkangjitura me kodin e bonusit.
 • Shikoni gamën e lojërave të kazinosë live dhe shërbimet e saj mbështetëse.
 • Bastoni gjithmonë me përgjegjësi.

Jo:

 • Mos u tundoni shumë nga reklamat e kazinosë.
 • Mos përdorni një kod bonus nëse kazinoja që e ofron ka një histori të dobët për sigurinë dhe sigurinë.
 • Mos luani vetëm në një kazino të vetme.
Çfarë duhet dhe të mos bëni kodet e bonusit për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta

Lajmi i fundit

Mënyrat për të gjetur Kodet e Bonusit të Kazinosë Live Pa Depozita
2021-09-10

Mënyrat për të gjetur Kodet e Bonusit të Kazinosë Live Pa Depozita

Në sektorin e kazinove online, bonuset pa depozite kanë qenë prej kohësh të njohura. Ato ju lejojnë të fitoni para të vërteta pa pasur nevojë të vendosni paratë tuaja në linjë. Përpara se të përfitoni nga këto marrëveshje, shumë kazino kërkojnë që të vendosni një kod specifik. Si rezultat, të dini se ku t'i kërkoni këto kode është thelbësore nëse doni të përfitoni nga bonuset pa depozitim.

FAQ

Gjithçka që duhet të dini për kazinotë

Çfarë është një kod bonus?

Një kod bonus është një nxitje e paraqitur si një varg shkronjash dhe numrash që lojtarët e kazinosë i kyçin kur depozitojnë para për t'u kualifikuar për një ofertë bonusi.

A janë të njohura kodet e bonusit?

Po, kodet e bonusit të kazinosë live janë jashtëzakonisht të njohura këto ditë. Ata inkurajojnë kumarxhinjtë të regjistrohen.

Si të kërkoni një kod bonus?

Këtu janë hapat për të kërkuar një ofertë duke përdorur kodin e bonusit.

Pasi të zgjedhin një kod bonus sipas dëshirës së tyre nga faqja promovuese, lojtarët duhet ta bëjnë këtë

 • Shkoni në kazinonë përkatëse dhe regjistroni një llogari
 • Depozitoni shumën minimale
 • Futni kodin e bonusit dhe kredencialet e tjera
 • Sigurohuni që ata po përdorin kodin në periudhën e vlefshmërisë së tij
 • Merrni shpërblimin tuaj dhe filloni të vini bast

A mund të fitojnë lojtarët para nga kodet e bonusit të kazinosë?

Po, një bonus i arkëtueshëm u jep lojtarëve para të vërteta të cilat mund t'i përdorin për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë dhe për të fituar më shumë.

Cilat janë termat dhe kushtet e kodeve të bonusit?

Këto janë kërkesat e basteve që lojtarët duhet të përmbushin për të marrë para në shumicën e kazinove live. Atyre mund t'u kërkohet të vënë bast mbi bonusin disa herë përpara se të bëhet i tërheqshëm.

A ka ndonjë kufizim nëse luaj me një kod bonus?

Disa bonuse janë të destinuara vetëm për lojëra të caktuara. Pra, lojtarët nuk marrin asnjë shpërblim nëse përdorin kodin për tituj të tjerë.

Si t'i ktheni kodet e bonusit në para të vërteta?

Hapi i parë për lojtarët është të përdorin kodin e bonusit gjatë regjistrimit ose basteve. Kazinoja do të shtojë një shumë parash në bankrollin e saj. Ata duhet të bastojnë shumën sa herë që tregohet në termat dhe kushtet. Nëse fitojnë, paratë janë të gjitha të tyre dhe janë të lirë të tërhiqen.

A janë të gjithë kodet e bonusit të njëjtë?

Jo, ato ndryshojnë sipas llojit të bonusit që përfaqësojnë. Disa kode janë për një bonus ndeshjeje, ndërsa të tjerët janë për rrotullime falas. Kodet gjithashtu ndryshojnë nga një kazino në tjetrën. Lojtarët nuk mund të përdorin të njëjtin kod bonus dy herë.