Na kontaktoni

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker

A keni ndonjë pyetje apo sugjerim për ne? Ndoshta keni nevojë për ndihmë për të filluar, ose keni probleme me tërheqjen? Mos u shqetësoni, ne jemi këtu për të ndihmuar.

Jemi në dispozicion të hënën - të premten dhe do t'ju kontaktojmë sa më shpejt që të mundemi.

Na kontaktoni sot.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi