Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Betwinner

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Nënshkruesit e rinj janë në pritje të kënaqësisë në Betwinner. Kazinoja ofron një bonus depozite 100% deri në 300 Euro. Shpërblimet nuk ndalen me kaq pasi anëtarët ekzistues mund të përdorin bonuse të tjera si Turnetë Ditore, shortet e çmimeve të Ditës së Fatit, Drops Ditore dhe Fitimet, si dhe Bonuset e kthimit të parave pasi humbi një seri bastesh.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+6
+4
Mbyll
Games

Games

Betwinner është parajsa e çdo lojtari. Kazinoja ofron mbi 1000+ tituj lojrash në hollin e saj, duke e bërë atë një destinacion unik për lojtarët në internet. Zgjedhjet e disponueshme përfshijnë ruletë, lojëra elektronike, dhe blackjack, ndër variacione të tjera, me shumë çmime për t'u fituar. Nga të rejat dhe të njohura tek të preferuarat e të gjitha kohërave, ka shumë për të eksploruar në kazinonë Betwinner.

Software

Softueri i kazinosë është shtylla kurrizore e çdo softueri të lojërave në internet dhe operatori Betwinner e di këtë. Kazinoja përmban zgjedhje lojrash nga gjigantët e industrisë si Microgaming, Endorfina, Evolution Gaming, Playson, Betsoft, Play n Go, Pragmatic Play, NextGen Gaming dhe ELK Studios, ndër të tjera. Kjo u tregon partnerëve të Betwinner asgjë tjetër veçse më të mirët.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Betwinner ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si SticPay, Bank Transfer, Credit Cards , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Betwinner është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Ka mbi 90 mënyra pagese për të shtuar para në llogarinë tuaj Betwinner. Lojtarët mund të depozitojnë para përmes Neteller, Skrill, transferta bankare, karta krediti/debiti dhe metoda të tjera. Ata gjithashtu mund të depozitojnë përmes kriptomonedhave si Bitcoin, Litecoin dhe Ethereum. Metoda të tjera depozitimi janë Multibanco, Yandex dhe Qiwi. PayPal nuk përfshihet në metodat e depozitimit.

Withdrawals

Ka mbi 70 mënyra për të tërhequr para nga Betwinner Casino. Lojtarët mund të tërhiqen përmes kartave të kreditit/debitit dhe kuletave elektronike si Neteller, Skrill dhe Ecopayz. Tërheqjet janë gjithashtu të disponueshme përmes sistemeve lokale si Qivi, Yandex dhe Payeer. Metoda të tjera të disponueshme të tërheqjes në Betwinner Casino përfshijnë kriptomat si Bitcoin, Bitcoin Gold dhe Dogecoin.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+176
+174
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+27
+25
Mbyll

Languages

Përzgjedhja e gjuhës është baza thelbësore e një platforme në internet. Sa më shumë opsione, aq më shumë klientelë do të jetë në gjendje të tërheqë një faqe. Në këtë drejtim, Betwinner performon jashtëzakonisht mirë. Përmban të gjitha përzgjedhjet e njohura si anglisht, frëngjisht dhe rusisht. Si dhe jo aq shumë të folurit si suahili, dhe vietnamezët ndër të tjera.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Betwinner . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Betwinner i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Betwinner është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Në pronësi dhe operim nga Prevailer BV, Betwinner është një platformë moderne dhe tërheqëse e lojërave të fatit e krijuar në vitin 2018. Shtëpia e basteve vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe operon me një licencë Curacao. Kazino ofron tregje bastesh sportive, lojëra kazino, e-sport, kazino live, financa, forex, lojëra, llotari dhe sporte virtuale.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2016

Account

Regjistrimi për një llogari me një Betwinner hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Betwinner dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Mbështetja e klientit në Betwinner është kompetente dhe e jashtëzakonshme. Shërbimet funksionojnë 24/7, me kanale të ndryshme të disponueshme për përdorim. Këto përfshijnë bisedën e drejtpërdrejtë, telefonin dhe emailin mbështetës: info-en@betwinner.com. Kështu, lojtarët duhet të jenë të sigurt se janë plotësisht të mbuluar. Prandaj, nëse një bastuesi has në ndonjë telash, sigurohuni që të kërkoni ndihmë për ndihmë të menjëhershme.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Betwinner për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Betwinner shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Betwinner ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Betwinner në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë janë mishërimi i lojërave të kazinove në internet dhe operatori Betwinner e di këtë. Faqja përmban gjigantë softuerësh si NetEnt, Microgaming, Lojëra evolucionare, dhe Play n Go. Për shumë lojtarë, Betwinner është në krye të listës për seksionin e saj të krupierëve të drejtpërdrejtë. Lojërat fantastike live përfshijnë variacione blackjack dhe ruletë.

Mobile

Mobile

Betwinner ofron opsione të ndryshme lojrash në seksionin e saj të kazinosë për lojtarët që të zhyten në të. Kazinoja përmban të gjitha zgjedhjet e njohura të tipit kazino, duke përfshirë lojën e menjëhershme, kazino live, dhe opsionet e kazinosë celulare, nga makinat e fatit deri te lojërat e tavolinës si ruleta, baccarat, bingo dhe mut. Ka më shumë nga sa duket. Të tjera përfshijnë kartat keno dhe gërvishtëse.

Monedhat

Monedhat

Zgjedhja e monedhës në Betwinner është e gjerë, e larmishme dhe gjithëpërfshirëse. Anëtarët mund të përdorin opsione që variojnë nga kripto-valutat deri te opsionet e Fiat-it mes shumë zgjidhjeve të tjera. Përfshirë mbështetjen e monedhës vendase nga vendi sipas vendit. Të tilla si dollari, Juan kinez, Pesos, Rupi Indiane, Rubla Bjelloruse, Shilinga Kenyan, Naira nigeriane, Krona suedeze dhe shumë të tjera.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher