Lajme

July 5, 2023

3 bonuset më të mira të depozitës së parë të kazinosë live në korrik për depozitat e AstroPay

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Pothuajse të gjitha kazinotë e drejtpërdrejta mirëpresin lojtarë të rinj me kredite falas për të provuar lojërat e disponueshme dhe për të fituar një pagesë reale parash nëse jeni me fat. Por zakonisht ka një kapje. Lojtarët duhet shpesh të bëjnë një depozitë minimale përpara se të kërkojnë shpërblime si rrotullime falas, bonuse të ringarkimit, bonuse ndeshjesh dhe më shumë.

3 bonuset më të mira të depozitës së parë të kazinosë live në korrik për depozitat e AstroPay

Pra, përzgjedhja e bonusit të mirëseardhjes së drejtpërdrejtë të kazinosë këtë muaj do të synojë përdoruesit e AstroPay. Këto janë bonuse që lojtarët e rinj mund të pretendojnë pasi të bëjnë depozitimin e tyre të parë duke përdorur këtë opsion pagese. Gjeni listën më poshtë!

Kërkoni deri në 2,000 € në Casino-X

Kazino-X është një sajt kumari i vitit 2012 që është i ligjshëm Curacao. Pas regjistrimit në këtë kazino të drejtpërdrejtë, depozita juaj e parë do të marrë një bonus ndeshjeje, në varësi të madhësisë së depozitës. Më poshtë është se si funksionon bonusi i depozitës së parë:

  • Depozitoni €20 deri në €49 duke përdorur AstroPay dhe merrni një bonus ndeshjeje 200% deri në 50 € me një kërkesë bastesh 25 herë.
  • Depozitoni €50 deri në €499 duke përdorur AstroPay dhe merrni një bonus 150% deri në 300 € me një kërkesë për bast 25x.
  • Depozitoni 500€ e lart dhe merrni 100% deri në 2000€ bonus ndeshje me një kërkesë për bast 30x.

Kjo nuk është e gjitha. Casino-X ofron një bonus depozite ndeshjeje në depozitën tuaj të dytë deri në të pestën. Dhe një gjë tjetër, do të merrni 20 rrotullime falas për dhjetë ditët e ardhshme pasi të keni depozituar të paktën 20 €.

Kërkoni deri në 800 € në Alf Casino

Kazino Alf është një sit i kazinosë live i vitit 2018 me licencë Curacao. Pas përfundimit të procesit të thjeshtë të regjistrimit, kjo kazino ju fton të bëni një depozitë dhe të merrni një bonus ndeshjeje prej 120% deri në 240 €.

bonus mirëseardhjeje përfshin gjithashtu një Gaforre Bonus dhe një bonus rrotullimi falas. Megjithatë, numri i rrotullimeve falas që merrni varet nga depozitimi juaj minimal. Këtu janë numrat:

  • Depozita prej 20 € deri në 49 € – 30 rrotullime falas
  • Depozita prej 50 € deri në 99 € – 70 rrotullime falas
  • 100 € e lart – 100 rrotullime falas

Lojtarët duhet të vënë bast bonusin e depozitës 35 herë përpara se të arkëtojnë, ndërsa bonus rrotullime falas ka një kërkesë 40x playthrough. Depozitat Neteller dhe Skrill nuk kualifikohen për promovim.

Merrni deri në 300 dollarë në Booi

Kazino Booi është një tjetër faqe kumari e licencuar nga Curacao me një përzgjedhje të shkëlqyer bonusesh dhe promovimesh. Pas regjistrimit, lojtarët e rinj marrin një bonus përforcues 200% deri në 300 dollarë. Gjithçka që duhet është një depozitë prej $20+ përmes opsionet e disponueshme të pagesës, duke përfshirë AstroPay.

Sa i përket kërkesës së basteve, lojtarët në faqe e rregulluar e kazinosë live duhet të luajë përmes bonusit me të paktën 30 herë për të bërë një kërkesë për tërheqje. Gjithashtu, ju duhet ta plotësoni këtë kusht brenda pesë ditëve nga marrja e bonusit.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme