Lajme

May 23, 2023

Betfinal i trajton lojtarët me kthimin e parave të drejtpërdrejta të kazinosë të martën

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Të martat janë disa nga ditët më të gjata në kazino, me shumicën e lojtarëve që kërkojnë baste falas pasi kanë shpenzuar paratë e tyre në fundjavë. Betfinal përpiqet t'i ndriçojë të martat tuaja me një promovim të Kazinosë Live Cashback. Pra, çfarë saktësisht është ky bonus i kthimit të parave dhe çfarë duhet të bëjnë lojtarët për ta fituar atë? Ky artikull hedh një vështrim!

Betfinal i trajton lojtarët me kthimin e parave të drejtpërdrejta të kazinosë të martën

Çfarë është Betfinal Live Cashback e martë?

Nëse jeni ende i ri në bonuset e kthimit të parave të kazinosë, këto janë shpërblime të destinuara për të mbrojtur lojtarët nga humbjet e tyre në një ditë ose orë të caktuar në kazino. Në rastin e Betfinal, kazino do të rimbursojë një përqindje të basteve tuaja të humbura të martën, duke rritur shanset tuaja për të fituar një pagesë në këtë ditë të veçantë. 

Kazinoja shpërblen të gjithë lojtarët me një rimbursim prej 10% deri në 500 dollarë. Thjesht vizitoni Betfinal, luani ndonjë lojë kazino live për para të vërteta dhe merrni 10% kthim parash nëse nuk e fitoni bastin. Pra, duke supozuar se keni luajtur për 200 dollarë të martën dhe keni humbur 120 dollarë. Në atë rast, kazino live e rregulluar do të kthejë 10% të humbjeve tuaja, që është 12 dollarë. 

Basti minimal dhe kushte të tjera

Ashtu si çdo bonus tjetër i drejtpërdrejtë i kazinosë, kthimi i parave prej 10% i Betfinal ka disa kushte për të parandaluar abuzimin e bonusit. Për fillestarët, shuma minimale kualifikuese është 10 dollarë dhe kthimi maksimal i parave që mund të fitoni është 500 dollarë. 

Kërkesa e bastit është një kusht tjetër vendimtar që përcakton nëse fitoni një pagesë nga bonusi i kthimit të parave. LiveCasinoRank këshillon lojtarët që të shmangin bonuse dhe promovime me kërkesa të larta bastesh, veçanërisht çdo gjë mbi 40x. 

Në Betfinal, ju duhet vetëm të vendosni bast paratë tuaja të bonusit 1 herë përpara se të tërhiqni ndonjë fitim. Prandaj, nëse kazinoja ju shpërblen me një bonus kthimi prej 50 dollarësh, duhet të vendosni bast 50 dollarë përpara se të tërhiqni fitimet nga ky bonus i kthimit të parave. Kjo është një nga kërkesat më bujare të basteve në botën e iGaming. 

Terma dhe kushte të tjera të lidhura me këtë bonus të kthimit të parave përfshijnë sa vijon:

  • Të gjitha lojërat në kazino mund të plotësojnë kërkesën 1x të bastit.
  • Shuma maksimale e aksioneve për raund të lojës për t'u kualifikuar për bonusin është 50 dollarë.
  • Promocioni është i hapur të martën nga ora 10:00 CET deri në 23:59 CET.

Në përgjithësi, ky është një nga bonuset më të mira të kthimit të parave të kazinosë live që duhet të shikoni këtë javë. Kushtet miqësore e bëjnë të lehtë tërheqjen e një pagese nga ky bonus. Megjithatë, asgjë nuk është e sigurt!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme