Lajme

September 8, 2023

Dejan Loncar Emërohet për të Drejtuar Operacionet Globale të Stakelogic Live

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Stakelogic Live ka deklaruar me krenari promovimin e Dejan Loncar në rolin e Shefit të Kazinosë Live. Ky veprim demonstron përkushtimin e kompanisë për identifikimin dhe zhvillimin e talenteve të brendshme duke nxitur një lidership të jashtëzakonshëm.

Dejan Loncar Emërohet për të Drejtuar Operacionet Globale të Stakelogic Live

Dejan Loncar është i njohur me arritjen e rezultateve në peizazhin gjithnjë në ndryshim të iGaming. Puna e tij me Stakelogic Live është karakterizuar nga kreativiteti, vëmendja ndaj detajeve dhe një qëndrim proaktiv. Ndërsa merr pozicionin e tij të ri, Dejan sjell një përvojë të pasur që me siguri do ta çojë kazinonë live në nivele më të larta.

Shefi i ri i Kazinosë Live ka shfaqur aftësi superiore për trajtimin e problemeve. Angazhimi i tij për të rritur angazhimin e lojtarëve dhe për të përmirësuar përzgjedhjen e kazinosë live tregon qasjen e tij të përkushtuar. 

Dejan Loncar do të zëvendësojë Richard Walker, i cili do të largohet si Shef i Live Casino dhe do të ndërhyjë në sfida të reja përtej Stakelogic Live. Zhvilluesi i lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk humbi kohë duke e falënderuar Walkerin për "kontributet e tij të paçmueshme" dhe i uroi atij sukses në misionet e tij të ardhshme.

Stakelogic Live aktualisht po shijon një sukses të jashtëzakonshëm, duke përfunduar marrëveshjet me të operatorët kryesorë të kazinosë live. Para këtij njoftimi, Stakelogic Live dhe 777.nl nënshkruan një marrëveshje për të dorëzuar Chroma Key Studio të personalizueshme të kompanisë te lojtarët në Holanda. 

Stephan van den Oetelaar, CEO në Stakelogic Live, vërejti:

"Promovimi i Dejanit në Head of Live Casino është një progres i natyrshëm. Lidershipi i tij i jashtëzakonshëm dhe mendësia inovative kanë ndikuar shumë në operacionet tona live. Ne kemi besim të plotë se Dejan do të vazhdojë të udhëheqë ofertat tona të drejtpërdrejta të kazinosë në lartësi të reja, duke ofruar përvoja të pashembullta për lojtarët dhe partnerë njësoj”

Dejan Loncar komentoi emërimin e tij si Drejtues i Kazinosë Live, duke thënë:

"Jam i nderuar nga kjo mundësi dhe i emocionuar për të kontribuar më tej në rritjen e Stakelogic Live. Unë besoj në shtyrjen e kufijve dhe krijimin e përvojave që bien në sy. Si drejtues i Live Casino, jam i përkushtuar të ofroj përvoja të nivelit të lartë të lojërave të drejtpërdrejta që kapin thelbin të eksitimit dhe inovacionit."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme