Lajme

August 15, 2019

Evolution bashkohet me 888 në NJ

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

"Evolution gaming ka një partneritet mjaft të mirë me kompaninë 888. Mendohet nga shumica si paketa më e njohur e softuerit të kazinosë kur arrin në një lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë. Nuk është tronditëse që evolucioni dhe 888 vendosën të rinovojnë dhe zgjerojnë partneritetin e tyre.

Evolution bashkohet me 888 në NJ

Disa kompani që menaxhohen nën 888 po ofrohen në kazinotë evropiane. Kompanitë kanë një marrëveshje të re dhe kanë një implikim; do të japë Lojëra evolucionare leje për të hyrë në Shtetet e Bashkuara për herë të parë. Softueri është vendosur të hyjë në New Jersey këtë verë.

Pasi lojërat e kazinove në internet u bënë të ligjshme në Nju Xhersi, kompanitë filluan me dëshpërim të kërkonin për furnizuesit më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë për të filluar lojërat e tyre, për të sjellë klientët dhe për të bërë një fitim. Ne kemi parë shumë zhvillues të rinj kryesorë që i bashkohen lojës. Lojërat e kazinosë me tregtarë të drejtpërdrejtë po shpërthyen.

Faqja e kazinosë së 888 në New Jersey do të ofrojë faqen e plotë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në lojërat Evolution. Shumë prej tyre janë miqësore me celularin, një tjetër fillestar për Domenin Nee Jersey. Lojëra të reja për lojtarët që mund të luajnë në kazinonë 888 NJ do të përfshijnë, blackjack me baste bonus, variante baccarat, ruletë automatike, ruletë amerikane dhe akoma më shumë lojëra tradicionale tavoline pokeri, gjithashtu për të fundit poker Texas Hold'em dhe lojë pokeri me tre letra. . Vera është vetëm afër, kështu që të gjithë janë të emocionuar dhe pyesin se kur do të dalin lojërat e reja!

Përveç marrëveshjeve të reja, shefi operativ i 888, Itai Pazner tha se kohët e fundit kompania e tyre po rritet në mënyrë dramatike në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe shtimi në kompaninë e lojërave Evolution do të bëjë që pjesa e tregut të rritet edhe më shumë që nga ajo tjetër e re. Kazinotë e Jersey do të ofrojnë softuerin e tregtarit të drejtpërdrejtë me tarifa mjaft të mira që janë të vështira për t'u mposhtur. Evolution punoi së bashku me 888, dhe të dy partnerët janë shumë të kënaqur me rezultatet. Nuk ishte e lehtë për ta të arrinin deri këtu, por e arritën.

Ashtu si shumë lëvizje të papritura dhe dramatike, vendimi i 888 për të filluar kazinonë e evolucionit të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, rrëzon shumë kazino të tjera dhe tregu i Nju Xhersit ndoshta do të nisë një luftë rivalësh kundër kompanive të suksesshme.

Por New Jersey premton se ata do të ofrojnë lojëra që janë njësoj si kazinotë e tjera në Shtetet e Bashkuara. A jetoni në New Jersey dhe luani kumar? Cilat lojëra ju pëlqen të luani? Na tregoni në seksionin e komenteve më poshtë dhe mos harroni të na ndani!"

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Cilat lloje të reja bonusesh duhet të presim në kazinotë live në internet në 2024
2024-01-10

Cilat lloje të reja bonusesh duhet të presim në kazinotë live në internet në 2024

Lajme