Lajme

October 5, 2020

Evolution Gaming do të fuqizojë kazinonë e drejtpërdrejtë të markave BETMGM në SHBA

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Në fillim, marrëveshja do të shohë të disponueshme tryezën e drejtpërdrejtë të Evolution Gaming dhe lojërat e stilit të shfaqjes BetMGM's lojtarët, si dhe markat e saj simotra Borgata Online dhe Party Casino në New Jersey. Evolution do të duhet të punojë me markat BetMGM për të siguruar që ato të jenë ndër të parat në treg në Pensilvani dhe Miçigan, ku ofruesi më pas do të nisë studio të reja.

Evolution Gaming do të fuqizojë kazinonë e drejtpërdrejtë të markave BETMGM në SHBA

Një histori e re që do të vijë

Është bërë e ditur të premten nga Evolution Gaming se është nënshkruar një marrëveshje në të gjithë SHBA-në me ta dhe BetMGM, për t'u bashkuar me sipërmarrjen midis MGM Resorts International dhe GVC Holdings. Kjo në thelb do të thotë se Evolution Gaming tani e tutje do të fuqizojë produktet Live Casino për markat e BetMGM në të gjithë SHBA-në. Këto janë padyshim një lajm i mirë, pasi Evolution është një markë e shkëlqyer dhe e aftë për ta bërë këtë. Në fillim, kjo marrëveshje do të bazohet vetëm në një numër lojërash tavoline live të Evolution Gaming, si dhe lojëra të stilit të shfaqjes, që do të jenë të disponueshme për lojtarët e BetMGM dhe markave të saj simotra Party Casino dhe Borgata Online, nga studio e Evolution's Live Casino. që është me qendër në Nju Xhersi. Marrëveshja do të zgjerohet në lojërat ekzistuese të drejtpërdrejta të dorëzuara në BetMGM në New Jersey nga Ezugi, e cila tani është pjesë e Evolution Game, që nga janari 2019.

Rritja e madhe pas kësaj marke

Zëvendës Presidenti i Lojërave për BetMGM pohoi se marka është ndërtuar me një qëllim të qartë: të udhëheqë bastet sportive dhe lojërat online në SHBA. Meqenëse Evolution Gaming është një lider dhe një novator kur bëhet fjalë për shërbimet e drejtpërdrejta të kazinosë për lojëra dixhitale, atëherë është përshtatshmëria e përsosur për BetMGM. Evolution ofron gjithçka që nevojitet për të mundësuar që marka e tyre të ketë një përvojë jashtëzakonisht të pasur, të klasit botëror të lojërave të drejtpërdrejta në internet në të gjithë Shtetet e Bashkuara. Ajo që dëshiron edhe Zëvendës Presidenti i Lojërave për BetMGM është e lehtë, veçanërisht sepse me ndihmën e Evolution Gaming është më e thjeshtë tani të ndërtosh një shtet të ri për të nisur një udhërrëfyes për të ndërtuar një pozicion drejtues në Gaming në New Jersey. Kjo me siguri do të ketë rëndësi në disa muaj kur ata të duan ta zgjidhin këtë dhe të zgjerojnë kompaninë e tyre në qytete dhe shtete të tjera.

Rritja e lojërave të evolucionit

Shefi Ekzekutiv në Evolution Gaming nga Malta tha se ata janë plotësisht të nderuar që janë zgjedhur nga BetMGM për këtë partneritet, veçanërisht kur bëhet fjalë për një treg të lojërave të drejtpërdrejta me zhvillim të shpejtë si Shtetet e Bashkuara. Madje ai deklaroi se kjo është një zgjatje e natyrshme e marrëdhënies tashmë ekzistuese me markat e GVC Holdings, gjë që është qartësisht e rëndësishme për t'u theksuar. Tani për tani Evolution Gaming po punon në lançimin në New Jersey së bashku me markat BetMGM, por pas kësaj ata do të punojnë së bashku për t'u siguruar që janë të parët në treg si në Pensilvani ashtu edhe në Michigan. Kjo është e gjitha për t'u sinkronizuar me lëshimin e studiove të reja të Evolution Gaming që do të hapen në këto dy shtete. Kjo është një marrëveshje e rëndësishme sepse është një partneritet i rëndësishëm për të dyja palët. Evolucioni mund të ndihmohet padyshim dhe po ashtu edhe BetMGM, që është krejtësisht një avantazh i mahnitshëm për të dyja. Të kesh një kazino të drejtpërdrejtë me siguri do ta ndihmojë këtë markë të ketë më shumë klientë dhe kjo është diçka me të cilën ata do të jenë të kënaqur. Plus, ka gjithmonë të ardhura kur flasim për këtë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme