Lajme

October 16, 2023

Evolution për të shfaqur portofolin e saj të lojërave në G2E Las Vegas 2023

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Evolution, një central elektrik në sektorin e kazinosë live, ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj në G2E Las Vegas 2023. Gjatë ngjarjes, kompania do të shfaqë produkte nga shtatë markat e saj të Grupit: Evolution, Ezugi, NetEnt, Red Tiger, Big Time Gaming, Nolimit Qyteti, dhe DigiWheel. 

Evolution për të shfaqur portofolin e saj të lojërave në G2E Las Vegas 2023

Pasi bëri debutimin e tij në eventin e 2022, Grupi do të ketë një prani edhe më të madhe këtë vit në stendën #4430 në pjesën iGaming të ekspozitës. Në stendën e Evolution, të pranishmit mund të provojnë titujt më të fundit dhe inovativë nga markat e Evolution, të cilat së bashku u ofrojnë operatorëve iGaming një përzgjedhje të pashembullt të lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë, shfaqjeve të lojërave, lojërave tavoline RNG dhe lojërave elektronike në internet. 

Disa nga titujt më të suksesshëm të Evolution, Koha e Çmendur dhe Lightning Roulette, do të jenë dy nga atraksionet kryesore në ekspozitë. Video Poker Live do të jetë gjithashtu një fokus kryesor i prezantimit të Evolution për shkak të ndikimit të tij të mundshëm në industri.

Koha e çmendur dhe Rrotullimi i Crazy Coin janë planifikuar të publikohen në Shtetet e Bashkuara dhe pritet të tërheqin audiencë të konsiderueshme në kazino të drejtpërdrejta të rregulluara. Në të njëjtën kohë, Lojëra evolucionare do të shfaqë zbatimin e tij të suksesshëm të lojërave të drejtpërdrejta në internet dhe veprimit të lojërave elektronike me Crazy Coin Flip. Kjo lojë kombinon më të mirat e lojërave elektronike RNG me eksitimin e një shfaqjeje të drejtpërdrejtë të lojës.

Markat e lojërave elektronike të Evolution Group, Red Tiger, Big Time Gaming dhe Nolimit City, do të debutojnë titujt e rinj të lojërave elektronike në ekspozitë. NetEnt do të prezantojë Finn dhe The Candy Spin, një vazhdim emocionues i klasikëve Finn dhe The Swirly Spin.

CEO i Amerikës së Veriut i Evolution Jacob Claesson tha:

"Ne jemi të emocionuar që jemi rikthyer në G2E Las Vegas dhe mezi presim të lançojmë shfaqjet tona të reja të lojërave të drejtpërdrejta, të tilla si Crazy Time dhe Crazy Coin Flip, në SHBA për herë të parë. Këta tituj kanë qenë jashtëzakonisht të suksesshëm në Evropë dhe tregje të tjera. Jemi të sigurt se lojtarëve të SHBA-ve do t'ju pëlqejë përvoja argëtuese dhe argëtuese e pjesëmarrjes drejtpërdrejt dhe në internet. 

"Amerika e Veriut është një treg jashtëzakonisht i rëndësishëm për Evolution dhe operatorët e Amerikës së Veriut do t'i shohin këto dhe shumë versione të tjera të reja dhe të ardhshme në stendën tonë edhe më të madhe dhe më të mirë të vitit 2023. Ne vërtet kemi diçka për të gjithë. Jo vetëm që të pranishmit do të shohin klasikët dhe të gjitha- lojëra të reja që i përshtaten të gjitha llojeve të lojtarëve dhe operatorëve në tregun e Amerikës së Veriut, por ka edhe lëshime globale për operatorët ndërkombëtarë, plus shumë operatorë për të interesuar në Amerikën Latine."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme