Lajme

July 25, 2023

Kërkoni deri në 200 € Live Cashback Weekly në Slotspalace

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Shumica e faqeve të lojërave të fatit nuk u ofrojnë lojtarëve bonuse dhe promovime të drejtpërdrejta të kazinosë. Kjo është arsyeja pse duhet të ndiqni këtë faqe për të zbuluar bonuse të reja për lojtarët e kazinosë live! Këtë javë, kërkimi ndalon në Slotspalace, ku mund të kërkoni deri në 200 € nga e hëna në të dielë pa kërkesa shtesë për zgjedhje. Vazhdoni të lexoni për të mësuar më shumë detaje!

Kërkoni deri në 200 € Live Cashback Weekly në Slotspalace

Çfarë është 25% deri në 200 € Live Cashback në Slotspalace?

Ky është një promovim relativisht i drejtpërdrejtë për t'u kuptuar. Në Slotspalace, do të merrni një rimbursim për të gjitha humbjet tuaja neto në vertikalin e drejtpërdrejtë të faqes në internet gjatë periudhës referuese. Për shembull, ju mund të humbni 100 € duke luajtur në dispozicion lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë te premten. Nëse kjo ndodh, kazinoja do të rimbursojë 25% të shumës (25 €) në bonusin e kthimit të parave të patërhequr. 

Vini re se kjo nuk është një bonus depozite, që do të thotë se nuk keni nevojë të bëni një depozitë specifike për të kërkuar promovimin. Gjithashtu, promocioni zgjat nga e hëna 00:00 deri të dielën 23:59 UTC, e cila është kohë e mjaftueshme për ta pretenduar. Dhe po, bonusi është i disponueshëm për të gjithë lojtarët e regjistruar në faqe e rregulluar e kazinosë live.

Kërkesat e bastit dhe kushte të tjera

Leximi dhe kuptimi i T&C është jetik kur pretendoni ndonjë bonus kazino për të shmangur shkeljen e çdo klauzole bonus. Slotspalace sqaron në mënyrë eksplicite se bonus i kthimit të parave është i pranueshëm vetëm në vertikalin e drejtpërdrejtë të kazinosë së internetit. 

Për të marrë bonus javor, lojtarët duhet të kërkojnë bonusin duke i dërguar kazinosë një mesazh në chat live ose email. Kjo duhet të jetë të hënën menjëherë pas periudhës së promovimit. Kazinoja më pas do të kreditojë kthimin e parave në llogarinë tuaj në bilanc real me një kërkesë miqësore të bastit 1x. Pra, nëse bonusi i kthimit të parave është 100 €, duhet të luani me 100 € përpara se të tërhiqni bonusin.

Terma dhe kushte të tjera për kthimin e parave të drejtpërdrejta prej 25% përfshijnë:

  • Bonusi minimal i kthimit të parave është 5 €.
  • Shpërblimi maksimal i bonusit është 200 €.

Ky është padyshim një nga bonuset më të drejtpërdrejta të kazinosë live që mund të gjeni. Kazinoja i mban gjërat të thjeshta me kushte të pakomplikuara dhe kërkesa e bastit 1x mund të jetë e vështirë për t'u gjetur në hapësirën e lojërave në internet. Kërkojeni tani!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme