Lajme

June 6, 2023

Kërkoni kthimin tuaj të mirëseardhjes në bastet e drejtpërdrejta të kazinosë në Skycrown Casino

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Skycrown është një faqe relativisht e re e kazinosë live që hapi dyert e saj për lojtarët në vitin 2022. Kazinoja ka shumë gjëra pozitive, të tilla si një licencë Curacao, pagesa të shpejta dhe një gamë të gjerë lojërash kazino live. Kjo kazino ka gjithashtu dhjetëra bonuse dhe turne për lojtarët RNG dhe live. Pra, postimi i sotëm do t'ju prezantojë me Promovimin Rakeback të Skycrown. 

Kërkoni kthimin tuaj të mirëseardhjes në bastet e drejtpërdrejta të kazinosë në Skycrown Casino

Çfarë është Promovimi i Mirëpritur Rakeback i Skycrown?

Lojtarët me përvojë të pokerit të kazinosë dinë disa gjëra rreth promovimit të rakeback. Por nëse jeni i ri në këtë term, kthimi i drejtpërdrejtë i kazinosë është në thelb një rimbursim i aksioneve tuaja të parave reale. Ideja është që të qetësohen lojtarët në kazino live e rregulluar në internet nga humbjet në mënyrë që ata të mund të vazhdojnë të luajnë. 

Me këtë në mendje, Kazino Skycrown i zhyt lojtarët në botën emocionuese të lojërave të kazinosë live me 1% Rakeback. Lojtarët mund të shijojnë opsionet live duke ditur se kazino do të rimbursojë 1% të basteve të tyre pa kushte joreale. Mos harroni se bonus i kthimit të parave nuk do të funksionojë nëse luani ndonjë lojë tjetër përveç opsioneve live. 

Depozita minimale dhe kushte të tjera për kthimin 1%

Në ditët e sotme, pothuajse të gjitha bonuset dhe promovimet e kazinosë kanë terma dhe kushte për të qeverisur sesi lojtarët i përdorin ato dhe për të parandaluar abuzimin e bonusit. Rakeback 1% i Skycrown nuk bën përjashtim, megjithëse kushtet e bonusit janë disa nga më miqësoret në botën e iGaming. 

Lojtarët në kazino duhet të depozitojnë të paktën 50 € për t'u kualifikuar për këtë promovim. Por përpara se të depozitojnë paratë, lojtarët duhet të futin kodin promovues "LIVE" për t'u kualifikuar. Rimbursimi vlen për bastet e drejtpërdrejta të kazinosë deri në 1000 €. 

Lidhur me kërkesat e basteve, do të jeni të lumtur të dëgjoni se bonusi nuk ka asnjë. Lojtarët mund të përdorin shpërblimet e tyre rakeback në lojërat e tyre të preferuara dhe të tërheqin fitimet pa asnjë kusht. Kjo e bën 1% Rakeback të Skycrown një nga bonuset më miqësore për lojtarët e kazinosë live. 

Kushtet e tjera të bonusit për këtë rakeback përfshijnë:

  • Kazinoja llogarit bonusin nga e enjtja 00:01 UTC deri të mërkurën 23:59 UTC.
  • Të gjithë lojtarët e kualifikuar marrin kthimin e tyre të mirëseardhjes të enjten përpara orës 18:00 UTC.
  • Promovimi është i vlefshëm për dy javët e para pas depozitimit tuaj të parë.
  • Të gjitha bastet me para të vërteta për të gjitha lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë kualifikohen për promovim.

Ky bonus 1% rakeback mund të duket i vogël, por lojtarët inteligjentë e dinë se mund të shkojë shumë. Shumica e faqeve të lojërave të fatit nuk ofrojnë shpërblime të drejtpërdrejta të kazinosë, kështu që duhet të jeni të lumtur të gjeni më në fund një të tillë. Mungesa e kërkesave për bast e bën këtë bonus edhe më të papërmbajtshëm.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme