Lajme

May 30, 2023

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Bonuset e ringarkimit u japin kazinove të drejtpërdrejta mundësinë e përsosur për të vlerësuar besnikërinë duke rimbursuar një pjesë të depozitës totale të lojtarit. Por këto bonuse kazinoje mund të kenë struktura të ndryshme, duke përcaktuar përfundimisht përvojën tuaj me shpërblimin.

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots

Për shembull, ju duhet të zgjidhni një bonus depozite me kufij të arsyeshëm depozitash, kërkesa për baste dhe më shumë. Pra, ne kemi bërë disa kërkime për të gjetur bonusin e rimbushjes prej 200 € në 24Slots. A është ky bonusi i ringarkimit që keni kërkuar? Lexoni për të zbuluar!

Cili është bonusi i rifreskimit prej 200 € i 24Slots?

Ky bonus javor është relativisht i lehtë për t'u shpjeguar. Pasi të keni bërë një depozitë duke përdorur ndonjë nga ofruar opsione pagese, kazino do të rimbursojë 50% të depozitës tuaj në para të patërhequra. Për shembull, nëse depozitoni 200 € gjatë gjithë javës, Kazino 24 Slots do t'ju shpërblejë me një bonus 100 €. Shpërblimi është i hapur për t'u kërkuar çdo javë deri më 31 dhjetor 2023. 

Është e rëndësishme të theksohet se shuma maksimale që lojtarët mund të marrin nga ky promovim është 200 €/$/£ ose një shumë ekuivalente në monedha të tjera të pranuara. Pra, nëse depozitoni 1000 €, atëherë faqe live kazino do t'ju shpërblejë me 200 € në vend të 0,5 herë më shumë, që është 500 €. 

Si të tjerat bonuse të drejtpërdrejta të kazinosë, ky bonus ringarkimi ka një depozitë minimale kualifikuese. Lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 10 € për t'u kualifikuar për promovim. Kjo duhet t'ju japë 5 € shtesë, që është akoma më shumë se e mjaftueshme për të fituar një pagesë në një lojë me një limit minimal aksionesh prej 0,20 €. 

Kërkesat e bastit dhe kushte të tjera

Duajeni ose urreni, kërkesa e bastit është një shtyllë në shumicën e bonuseve të kazinosë. Në 24 Slots, lojtarët duhet të vënë bast bonus ringarkimi shuma plus depozitën 40x përpara se të arkëtoni paratë e bonusit dhe çdo fitim të grumbulluar. 

Pra, supozoni se paratë e bonusit janë 50 € pasi keni bërë një depozitë 100 €. Në atë rast, lojtarët duhet të vënë bast 6,000 € (40 x 150 €) përpara se të tërheqin bonusin prej 50 € dhe çdo fitore që mund të kenë grumbulluar duke përdorur shumën e bonusit. Kjo nuk është një marrëveshje e keqe nëse pyet CasinoRank!

Më poshtë janë kushtet shtesë që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të tërheqin bonusin + fitimet e tyre:

  • Plotësoni kërkesat e basteve brenda 7 ditëve.
  • 10x është norma maksimale e konvertimit të bonusit.
  • Basti maksimal duke përdorur bonusin është 5% ose 12 €
  • Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë mos kontribuoni në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Përdorni një kod bonus prej 24SBACK2000 kur bëni një depozitë.
  • Bonusi është i disponueshëm për të kërkuar një herë në javë.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme