Lajme

September 10, 2019

Ka një aplikacion të ri në qytet.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Nuk ka nevojë të shqetësoheni kur jeni në një xhiro në kazino, dhe nuk ka nevojë të kërkoni kamerieren dhe të shpërqendroheni nga loja. Këto probleme tashmë janë pjesë e historisë. Ekziston një aplikacion i ri që ju lejon të porosisni një pije nga një smartphone.

Ka një aplikacion të ri në qytet.

Ka ikur kohët e qëndrimit jashtë në trotuar duke përshëndetur taksitë në përpjekje për të kapur një udhëtim. Ashtu si Uber, ky aplikacion ju lejon të porosisni dhe të pini një pije direkt tek ju në tavolinë. Hej, madje mund të ndiqni pijen tuaj duke marrë një vlerësim për kohën e mbërritjes së saj!

Vetëm një aplikacion pijesh?

Vetëm në rast se dikush do të emocionohej shumë për këtë aplikacion të ri dhe do të porosiste disa shumë nga ato pije, nuk ka nevojë të shqetësohet. Ky aplikacion mundëson gjithashtu ruajtjen e një çelësi dixhital të dhomës! Dhe për mëngjesin pas? Po, ai jep informacion në lidhje me aktivitetin e fundit të lojërave.

Ky aplikacion i ri gjithashtu mban gjurmët e shpërblimeve të statistikave të nivelit, tregon promovime dhe vizatime të ndryshme që zhvillohen për të marrë pjesë dhe gjithashtu menaxhon ngjarje të ndryshme të ardhshme që mund të jenë me interes për të marrë pjesë. Dhe sigurisht që komponimet e besnikërisë ruhen pikërisht aty në aplikacionin e ri!

Pse të presësh në radhë?

Të mbërrish në një destinacion ëndrrash me çanta të rënda dhe të ndihesh i lodhur nga udhëtimet, vetëm me dëshirën për të hyrë në atë dush, për t'u veshur dhe për të hyrë në kazino dhe për të goditur tavolinat. Ashtu si 200 të ftuar të tjerë po bëjnë të njëjtën gjë. Kjo linjë në regjistër është e gjatë.

Ky nuk është më problem me aplikacionin e ri! Në vend që të prisni në atë radhë dhe të humbisni kohën e vlefshme të pushimeve, thjesht shkarkoni këtë aplikacion dhe kontrollojeni në hotel ndërsa prisni bagazhin në aeroport ose në makinën që drejton atje. Është po aq e thjeshtë sa kaq.

Mbajtja e gjurmëve

Me këtë aplikacion jo vetëm që mund të bëhet një check-in në internet, por edhe çelësi i dhomës përgatitet për mbërritjen tuaj. i gjithë qëndrimi mund të planifikohet me ngjarje dhe aktivitete të ndryshme. Dhe dëgjoni këtë, së shpejti është e mundur edhe të para-porositni dhe të paguani për një pije në aplikacion!

Vetëm disa klikime në aplikacion dhe mund të porosisni, paguani dhe mbani gjurmët e mbërritjes së një pije të zgjedhur. Pse të mos e presësh shampanjën ndërsa hyn në dhomë dhe të mos i fillojë ato pushime ashtu si duhet? Nuk ka më të qëndrosh në radhë të gjata nëpër bare apo të kërkosh kamerierë!

Ky aplikacion i ri i pijeve kazino ndryshon plotësisht lojën.

Nuk ka më pritje në radhë, kërkim për kamerierë, ndërprerje të një loje në dyshemenë e kazinosë, me këtë aplikacion të ri të gjithanshëm pijesh që funksionon si çelësi i dhomës!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme