Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj

Lajme

2023-08-22

Benard Maumo

Në pronësi të Mountberg Limited dhe e lançuar në 2017, Azur Casino është një kazino live me vlerësimin më të lartë. Ai strehon qindra lojëra emocionuese me tregtarë të drejtpërdrejtë nga Evolution Gaming, BetGames dhe Pragmatic Play. Kazinoja ofron gjithashtu disa bonuse, me këtë rishikim që eksploron promovimin e Bonusit Mujor për lëvdata të veçanta. Pra, për çfarë është ky bonus besnikërie?

Kazino Azur befason lojtarët me 50% bonus të rifreskimit dy herë në muaj

Cili është promovimi mujor i bonusit në Azur Casino?

Shumica e kazinove live ofrojnë promovime të besnikërisë ditore ose javore. Ndërkohë që nuk mungojnë ato në Kazino Azur, faqja e internetit e kryeson me shpërblime emocionuese mujore për depozitimin e lojtarëve. Me promovimin e Bonusit Mujor, kazino ofron një 50% bonus ringarkimi, duke arritur në 200 € dy herë në muaj.

Ja se si funksionon bonusi; të kazino live e rregulluar do t'ju befasojë me këtë paketë emocionuese në dy data të rastësishme çdo muaj. Gjatë datave, do të keni dy mundësi për të kërkuar bonusin e depozitës brenda 24 orëve. Për shembull, datat surprizë për gushtin ishin data 3 dhe 29. Pra, jini në vëzhgim për data të reja muajin e ardhshëm.

T&C-të e bonusit mujor

Është jetike për të lexuar termat dhe kushtet e çdo bonus live i kazinosë për të njohur kërkesat. Por nëse nuk keni kohë të mjaftueshme për të kaluar nëpër shkronja të vogla, mos u shqetësoni sepse CasinoRank e ka bërë tashmë leximin.

Së pari, lojtarët duhet të bëjnë depozitën kualifikuese midis orës 00:01 dhe 23:59 në datat e papritura mujore. Ndërsa bëni depozitën, klikoni kuponin e paraqitur nga kazino, ose nuk do të merrni promovimin.

Për më tepër, lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë të bastit 40 herë përpara bonus depozite bilanci transferohet në portofolin e tyre të kazinosë. Për shembull, nëse kazinoja ju shpërblen me 50 €, duhet të luani me 2000 € (50 € x 40) përpara se të tërhiqni bonus ndeshje.

Kushtet e tjera për ofertën e Bonusit Mujor përfshijnë:

  • Lojtarët mund të kërkojnë shpërblimin mujor vetëm nëse nuk kanë një bilanc aktiv bonus.
  • Shuma maksimale e bastit kur përdorni bonusin është 10 €.
  • Bonusi është i vlefshëm për 30 ditë.

Në përgjithësi, Bonusi Mujor është një promovim i drejtpërdrejtë që duhet të emocionojë çdo lojtar serioz në Azur Casino. Megjithëse kërkesa për bast 40x mund të duket frikësuese, periudha 30-ditore duhet të jetë e mjaftueshme për të përmbushur këtë kusht. Por ky udhëzues ju këshillon të luani me bonusin e ndeshjes për argëtim dhe të shmangni ndjekjen e kërkesës së bastit.

Të rejat e fundit

REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET
2023-09-18

REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET

Lajme