Lajme

September 12, 2019

Lojëra shtesë në stadium në Foxwood

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Patronët e kazinove kanë disa pritshmëri kur vizitojnë kazinotë e tyre të preferuara. Kryesisht, ata presin zgjedhje të mira të lojës dhe shumë eksitim. Kjo është diçka që mund të ofrojnë lojërat në stadium. Foxwood e ka kuptuar këtë dhe ka plotësuar nevojën me instalimin e një mundësie të tretë të lojërave në stadium.

Lojëra shtesë në stadium në Foxwood

Ky resort kazino ndodhet në Connecticut. Ky është një rajon që ka rrëmbyer vërtet konceptin e lojërave në stadium. Ishte vetëm dy vjet më parë kur Foxwood lançoi një kazino me lojëra në stadium që mundësohej nga Novomatic. Kjo doli të ishte e suksesshme dhe çoi në plane për shtesa.

Instalimet ndërblloqe

Interblock ka qenë ofruesi i një instalimi të ri të lojërave të stadiumit në një nga kazinotë e Foxwoods. Ky instalim i veçantë rrotullohet rreth një asistence tregtari Diamanti. Ajo që ka lejuar kjo shtesë e re është se Interblock tani ka 85 vende të vendosura midis dy stadiumeve të pronave. Kjo ka përmirësuar përvojën e lojërave për klientët e Foxwood.

Në vitin 2016, Forwood u njoh si një nga të parët që instaloi Interblock Pulse Arena në tregun e Amerikës së Veriut. Ata që e shijojnë këtë formë loje do të njihen me Play Arena në një nga kazinotë e Foxwoods. Zona e Luaj është një koleksion i përvojave të lojërave së bashku me socializimin.

Shtesë e re

Foxwood është i impresionuar me rezultatet e lojërave në stadium. Për këtë arsye, në të dyja pronat e tyre të kazinosë, lojtarët do të mund të shijojnë asistencën e Tregtarit të Diamantit. Ofertat e lojës përfshijnë blackjack me shumë duar si dhe Dual Shoe Baccarat së bashku me Roulette. Është bërë një tranzicion i qetë në lojën plotësisht të automatizuar.

Ka shumë përfitime që vijnë me këtë. Do të thotë që dyshemeja nuk i mungon asnjëherë aktiviteteve të vazhdueshme. Nuk ka shqetësime për mungesën e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Lojtarët kanë gjithmonë disa veprime kazino për të shijuar. Vetë kazinoja po gjeneron vazhdimisht të ardhura. Lojtarët janë më të ndjeshëm ndaj kësaj.

Çfarë thotë Foxwood?

Foxwood është jashtëzakonisht i lumtur me vendimin e tyre për të shkuar me Interblock dhe për të përfituar nga stadiumet për të cilat ata njihen mirë. Foxwood ka marrë vendimin e tyre për zgjerimin e këtij partneriteti të stadiumeve bazuar në marrëdhëniet e tyre të mëparshme të biznesit dhe mendon se i shërben mirë të dy kompanive.

Foxwood ka për qëllim të ruajë reputacionin e saj si novator në industrinë e lojërave të fatit. Zbatimi i këtij stadiumi të tretë do të shërbejë për ta mbështetur këtë. Është një dëshmi e suksesit që ka gëzuar Foxwood dhe përkushtimit që ata po bëjnë në industrinë e lojërave të fatit. Ajo u shërben mirë klientëve të tyre.

Lojtarët e Foxwood do të shijojnë instalimin e lojërave të stadiumit të tretë

Foxwood është i ngazëllyer për instalimin e tretë të lojërave të stadiumit që ofrohet nga Interblock. Kjo do të ndihmojë për të përmbushur nevojat e klientëve të tyre në mënyrë më efektive.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme