Lojtari fiton mbi 720,000 dollarë me vetëm 3 duar Blackjack

Lajme

2019-09-10

Një lojtar me fat sapo u largua me 720,192 dollarë në tre duar. Ky lojtar ishte shumë i motivuar dhe nuk u tërhoq nga tabelat e Blackjack. Ai ishte i vendosur të fitonte në tabelën e parë dhe ruante shkathtësinë në tavolinën e dytë dhe të tretë.

Lojtari fiton mbi 720,000 dollarë me vetëm 3 duar Blackjack

Në tryezën e parë të Salon Prive Blackjack, lojtari u largua me 43,88 BTC (230,766 dollarë.) Në tryezën e dytë, ai fitoi 42 BTC (221, 186 dollarë.) Kjo e motivoi atë më tej dhe ai shkoi në tryezën e tretë dhe pretendoi 51 BTC të tjera (268,240 dollarë.) Sipas analitikës, lojtari përfundoi me kaq fat duke përdorur Bitcoin.

Bitcoin luajti një rol kyç në pasurinë e tij

Analistët pohojnë se kazinotë po japin fitime të mëdha për të inkurajuar përdorimin e Bitcoin. BTC konsiderohet si një mjet i sigurt transaksioni dhe ka luajtur një rol të madh në fitimet e regjistruara kohët e fundit. Ai u mundëson njerëzve të mbajnë shuma të mëdha pa frikë.

Bitcoin e bën të sigurt vendosjen e basteve të mëdha në tavolinë. Siguron një mjet pagese të shpejtë, të sigurt dhe të lirë për lojërat. Lojtarët që përdorin Bitcoin në blackjack live kanë një sërë tregtarësh të drejtpërdrejtë për të zgjedhur. Tavolinat e Blackjack live janë miqësore për përdoruesit dhe mund të vendosni një bast pa vështirësi.

Nuk ishte Fitorja e Parë.

Shumë lojtarë janë larguar me këste të majme në llogaritë e tyre bankare duke përdorur Bitcoin Casino. Në Mars 2019, për shembull, një lojtar vendosi një rekord, duke fituar mbi 1.3 milionë dollarë (354.24 BTC) në një rrotullim të vetëm. Ai vendosi rekordin në botë për lojtarin më me fat në botë.

Kazino Bitcoin mund të ndryshojë jetën e një lojtari për mirë. Është e mundur të ndryshoni llogarinë e tyre bankare dhe të depozitoni sa më shumë që të jetë e mundur në një ditë të vetme. Ka një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, të cilat mbështesin ofertën e Bitcoin. Thjesht regjistrohuni dhe shijoni mbështetje ekskluzive dhe veçori të lojërave si kurrë më parë.

Bitcoin i mbështetur

Disa nga metodat e mbështetura të pagesës në lojërat e kazinosë Bitcoin përfshijnë Litecoin, Tether, Bitcoin Cash, Ethereum dhe Dogecoin. Dikush mund të tërheqë dhe depozitojë çdo shumë të nevojshme në mënyrë të sigurt dhe anonime. Kazinotë e kanë bërë më të lehtë tërheqjen dhe depozitimin e Bitcoin në komoditetin e shfletuesve të kompjuterave. Nuk ka nevojë të shkarkoni më shumë softuer.

Mund të shijoni gjithashtu oferta ekskluzive bazuar në shumën e depozitave të tyre. Lojtarët mund të fitojnë një bonus të shkëlqyeshëm deri në 500 dollarë (5 BTC) në depozitat e tyre të para dhe të njëpasnjëshme duke përdorur monedhat e mbështetura Bitcoin. Këto oferta u lejojnë atyre të vendosin baste të mëdha pa rrezikuar paratë e lojtarit.

Bitcoin Blackjack Player fiton mbi 720,000 dollarë në 3 duar

Një lojtar me fat largohet me 720,192 dollarë të mrekullueshëm në vetëm tre duar. Pretendimet thonë se lojtarët që përdorin Bitcoin mund të fitojnë shuma të mëdha.

Lajmi i fundit

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar
2022-09-05

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar

Lajme