Lajme

April 13, 2023

Luaj pragmatike dhe fito Prêmios për të bashkëpunuar në Brazil

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Lojë pragmatike, një furnizues kryesor i teknologjisë, kohët e fundit nënshkroi marrëveshje të shumta strategjike me operatorë të shumtë brazilianë. Win Premios është operatori më i fundit brazilian që është partner me Pragmatic Play në rajonin me popullsi të dendur.

Luaj pragmatike dhe fito Prêmios për të bashkëpunuar në Brazil

Pas marrëveshjes, lojtarët e Win Premios do të kenë akses në automatet e Pragmatic Play, lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, dhe përmbajtje virtuale të basteve sportive. Marrëveshja mbulon dy nga slotet më të reja të kompanisë, duke përfshirë Wild Wild Bananas dhe Mammoth Gold Megaways. Adhuruesit e automatëve do të luajnë gjithashtu tituj me shumë çmime si Sugar Rush dhe Gates of Olympus. 

Përveç kësaj, lojtarët në Win Premios do të luajnë Pragmatic Play's Live Sweet Bonanza CandyLand dhe Mega Wheel, të preferuarat e fansave në kazinotë më të mira të drejtpërdrejta në internet. Marrëveshja mbulon gjithashtu klasikët e njohur të lojërave të tavolinës si blackjack dhe ruletë. 

Të apasionuarit pas basteve të Win Premios do të kenë akses në produktet Virtual Sports, duke përfshirë Force 1 dhe Horse and Greyhound Racing. Këto produkte bastesh u lejojnë atyre të përjetojnë një përzgjedhje të tregjeve të basteve duke ofruar interpretime të detajuara 3D. 

Brazili është një treg i rëndësishëm për lojën Pragmatike në Amerikën Latine, me kompaninë që po përjeton sukses masiv me lojërat e saj në këtë rajon. Kompania kohët e fundit nënshkroi marrëveshje të shumta bashkëpunimi me operatorë si XSA Sports, SA Esportes dhe Aposta Certa. 

Victor Arias, Zëvendës President i Operacioneve në Amerikën Latine të Pragmatic Play, komentoi: "Win Prêmios është një tjetër markë lider me të cilën jemi të kënaqur të bashkëpunojmë. Fuqia e ofertës sonë shumë-vertikale ka qenë thelbësore në pothuajse të gjitha marrëveshjet tona tregtare dhe të fundit dhe kjo vazhdon atë trend pozitiv”

Nga ana e tyre, zëdhënësi i Win Prêmios theksoi: "Të kemi në dispozicion gamën e lojërave të pabesueshme të Pragmatic Play është jashtëzakonisht e rëndësishme për ne për të ruajtur avantazhin tonë konkurrues në një treg shumë të kontestuar. Lojërat me çmime që do të kemi janë vendimtare në ruajtjen e Ne tashmë kemi një lojtar që tërheq klientët e rinj shumë të rëndësishëm."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme