Lajme

May 2, 2023

Merrni pjesë në Promocionin e Kazinosë Live të Kazinosë për 1,5 milionë euro të Nomini

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Jo shume kazino live online ofroni lojtarëve bonuse dhe promovime për të luajtur lojërat e tyre live. Por gjithmonë mund të mbështeteni në LiveCasinoRank për t'ju ndihmuar të gjeni çdo javë promovimet më tërheqëse të kazinove live. Në rishikimin e sotëm, do të mësoni disa gjëra rreth Kazino NominiOferta e Drops & Wins Live Casino dhe si funksionon ajo. 

Merrni pjesë në Promocionin e Kazinosë Live të Kazinosë për 1,5 milionë euro të Nomini

Çfarë është Promovimi i Kazinosë Live Drops & Wins?

Ju ndoshta keni dëgjuar disa gjëra në lidhje me këtë promovim të rrjetit Lojë pragmatike, një furnizues kryesor i lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Për ata që janë ende të rinj në të, Drops & Wins është një ofertë e drejtpërdrejtë e kazinosë në rrjetin e kazinos së drejtpërdrejtë të Pragmatic Play. Promovimi funksionon në lojëra të zgjedhura nga zhvilluesi, duke filluar nga 8 shkurt 2023 deri më 3 maj 2023. 

Për të fituar një pjesë të çmimit prej 1.5 milion €, lojtarët duhet të vendosin baste me para të vërteta në titujt e lojërave blackjack, ruletë dhe lojërash të Pragmatic Play. Ju gjithashtu mund të kualifikoheni për promovimin duke luajtur Spaceman, një lojë emocionuese që ndërthur përvojën e lojëra elektronike në internet dhe lojë live. 

Më poshtë është se si funksionojnë kontributet e lojës:

  • 84 ulje çmimesh ditore në shfaqjet e zgjedhura të lojërave dhe tavolinat e ruletit. 
  • 12 Turne Javore Blackjack.
  • 84 Turne Ditore të Spaceman.

Kualifikimi për Çmimin

Çdo ditë, promovimi do të zgjedhë rastësisht 1000 bastet e para kualifikuese për çdo rënie të çmimit ditor. Vetëm 500 bastet e para kualifikuese bashkohen në turneun javor të Blackjack, me 500 për turneun e përditshëm të Spaceman. Dhe ndryshe nga të tjerat bonuset dhe promovimet e kazinosë, ky rrjet turne nga Pragmatic Play nuk ka kërkesa për baste, që do të thotë se të gjitha çmimet janë në para. 

Nomini Casino 25% kthim parash për lojtarët e kazinosë live

Përveç promovimit të Drops & Wins Live Casino, kjo faqe ofron gjithashtu 25% deri në 200 € kthim parash për lojtarët e kazinosë live. Luaj lojërat tuaja të preferuara live dhe merrni një bonus për humbjet tuaja aktuale të parave. 

Për shembull, humbja e 100 € nga e hëna deri të dielën do të thotë që kazinoja do të rimbursojë 25% të asaj shume, që është 25 €. Shuma minimale e kthimit të parave të gatshme që mund të merrni është 5 €, dhe promovimi është i disponueshëm nga e hëna 00:00 deri të dielën 23:59 UTC. 

Por, përpara se të tërheqin ndonjë fitim nga kthimi i parave të gatshme, lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë të bastit 1x. Shembulli i mësipërm do të thotë që ju duhet të vendosni vetëm 25 € për të tërhequr fitimet tuaja të bonusit. 

Përveç kësaj, ky shpërblim përmban edhe rrotullime falas për t'u përdorur në Valley of the Gods nga Yggdrasil Gaming. Megjithatë, të bonus i rrotullimeve falas është në dispozicion vetëm për klientët e regjistruar në Itali.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme