Një Rishikim i Studiove dhe Tabelave të Kazinosë me Tregtar të Lirë Privat

Lajme

2020-01-17

Po kërkoni për tavolinat më të mira të kazinove të tregtarëve privatë të drejtpërdrejtë me gamën më të mirë të basteve? Këtu është një listë e tabelave më të aftë të tregtarëve privatë të drejtpërdrejtë

Një Rishikim i Studiove dhe Tabelave të Kazinosë me Tregtar të Lirë Privat

Një përmbledhje e Tabelave të Kazinove të Tregtarëve Kryesor Privat Live

Një nga veçoritë më të reja dhe më tërheqëse të kazinove të drejtpërdrejta në internet janë tavolinat private të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Lojtarëve të shumtë tani po u ofrohet teknologji e ngjashme për t'i dhënë kazinove personalizim unik.

Cila kazino online ka përfituar plotësisht nga teknologjia? Le ta zbulojmë në artikullin më poshtë.

Leo Vegas

Ai përmban tre dërrasa rulete private dhe 11 dhoma blackjack. Lojtarët mund të shohin veprimin në tavolina të tjera ndërsa luajnë. Bastet variojnë nga 0,5 deri në 5000 £.

888

Kompania izraelite përmban 25 tavolina private të lojërave të fatit. Gjatë rishikimit, tregtarët kishin personalizuar këmisha të markës 888. Bastet këtu variojnë nga 1 deri në 20,000 £.

Williamhill live kazino online

Kjo kazino në internet përmban deri në 20 tavolina të drejtpërdrejta private me çdo tavolinë të markës unike. Bastet këtu variojnë nga 3 deri në 25,000 £.

Royal Panda live online kazino

Ekzistojnë tre tavolina private të gjalla të disponueshme të cilat janë të dekoruara shkëlqyeshëm. Bastet këtu fillojnë nga 1 deri në 10,000 £.

Kazino Unibet Live

Ka 25 tavolina private live por 23 prej tyre ofrojnë blackjack dhe dy të tjerat ruletë. Të gjitha tavolinat janë markuar siç duhet dhe bastet shkojnë nga 1 deri në 10,000 £.

Codeta Live Casino

Kazino live Codeta ka në dispozicion vetëm një tryezë private live dhe bastet variojnë nga 1 deri në 5000 £.

Z. Green Live Casino

Kazinoja ka 16 tavolina private live dhe gjithashtu ofron një Eksperiencë ekskluzive Z. Green Live. Bastet fillojnë me 1 £ dhe shkojnë deri në 100,000 £.

Kazumo

Katër tavolina të drejtpërdrejta private janë të disponueshme këtu me vetëm njërën që ofron ruletë dhe tjetra blackjack. Bastet shkojnë nga 1 deri në 10,000 £.

Genting

Kazinoja përmban 5 tavolina private live me një stendë ekskluzive baccarat. Secili ka grafikë të shkëlqyer dhe loja është e qetë me baste që fillojnë nga 0,5 deri në 500 £.

BitCasino

Bitcasino Gamblers përdorin kriptomonedhën në dy tavolina private live. Njëra tavolinë ofron baccarat dhe tjetra blackjack. Bastet variojnë nga 1000 uBTC (0,2 dollarë) deri në 500,000 uBTC (100 dollarë).

Party Live Kazino

Partia live kazino ka 15 tavolina private të drejtpërdrejta që ndajnë 14 prej tyre me sitin e tyre simotër bWin. Bastet këtu shkojnë nga 5 në 10,000 £.

BGO

Këtu janë në dispozicion vetëm dy tavolina private live, të cilat kishin dekorime mesatare, por funksionale. Bastet minimale janë 0,5 £ dhe maksimumi 1000 £.

Ka shumë përparësi të përdorimit të tavolinave të personalizuara të kazinove të drejtpërdrejta në internet. Për shembull, kazinotë janë të lira të përdorin markën e tyre të personalizuar, të ofrojnë një përvojë unike për lojtarët dhe të konkurrojnë me rivalët për të revolucionarizuar lojën. Sidoqoftë, lojtarët janë përcaktuesit kryesorë në garat më të mira të tavolinave të kazinove të drejtpërdrejta në internet.

Lajmi i fundit

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar
2022-09-05

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar

Lajme