Lajme

March 23, 2023

Play'n GO lëshon lojën e saj të parë në internet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Play'n GO, një furnizues kryesor i përmbajtjes me bazë në Maltë, përpiqet vazhdimisht të përmirësojë ofertat e tij me përmbajtje të ndryshme premium dhe origjinale. Kohët e fundit, Luaj'n GO njoftoi se lojtarët e saj do të hynin në lojën e saj të parë craps. 

Play'n GO lëshon lojën e saj të parë në internet

Kjo lojë tavoline ka një përzgjedhje prej tre temash për të zgjedhur, duke përfshirë të cilësisë së mirë, të rregullt dhe futuriste. Dhe për ta bërë përvojën edhe më të mirë, loja organizohet nga tregtarë të drejtpërdrejtë të animuar dhe sfonde audio gjithëpërfshirëse, duke krijuar ndjenjën e të qenit në një tryezë krapi në Vegas. Lojtarët mund të personalizojnë përvojën e tyre të lojës për të shtuar realizëm dhe për të ftuar lojtarë të rinj. 

Lojërat e kazinosë Play'n GO janë të njohura për vëmendjen e tyre ndaj detajeve dhe fokusimin në argëtim me cilësi të lartë. Ky titull craps rrit koleksionin e lojërave tavoline të Play'n GO, duke përfshirë Money Wheel, European Roulette Pro, Mini Baccarat dhe Blackjack MH. Këto lojëra janë në dispozicion në kazinotë më të mira të drejtpërdrejta në internet për aq pak sa 0,20 dollarë. 

Sigurimi i diçkaje për të gjithë

Duke komentuar lojën, Shefi i Ruajtjes së Lojërave të Play'n GO, George Olekszy, tha: "Ne jemi të përkushtuar të kemi një portofol titujsh që ka diçka për të gjithë dhe pasi Craps është një nga lojërat më të njohura të tavolinës në botë. është e mrekullueshme të jesh në gjendje t'ia ofrosh atë klientëve të Play'n GO." 

"Vendosja bashkëkohore në lojërat klasike të tavolinës jo vetëm që na jep mundësinë të tregojmë risitë tona në krijimin e një loje të përsosur, por jep mundësinë për të futur një valë të re lojtarësh në lojërat e tavolinës," shtoi ai. 

Në atë që duhet të jetë një lajm i mirë për lojtarët në Suedi, grumbulluesi i përmbajtjes njoftoi së fundmi se kishte siguruar një licencë B2B nga Autoriteti Suedez i Lojërave. Kjo është licenca e dytë për kompaninë në vitin 2023 pas sigurimit të një licence tjetër operatori në Connecticut, SHBA. 

Duke folur për SHBA-në, Play'n GO tashmë ka një prani masive në zonë, pas disa akreditimeve në 2022. Furnizuesi aktualisht është i ligjshëm në Michigan, West Virginia dhe New Jersey. Dhe mos harroni Ontarion në Kanada.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Cilat lloje të reja bonusesh duhet të presim në kazinotë live në internet në 2024
2024-01-10

Cilat lloje të reja bonusesh duhet të presim në kazinotë live në internet në 2024

Lajme