Playtech merr një marrëveshje të re ose pa marrëveshje të quajtur Kazino Live

Lajme

2020-10-11

Playtech merr një marrëveshje të re ose pa marrëveshje të quajtur kazino live

Furnizuesi i lojërave në Londër Playtech lançoi një tregtar të ri të kazinosë live bazuar në shfaqjen e njohur të lojërave televizive ikonike të Endemol, Deal ose No Deal. I lançuar si ekskluzive për një operator kryesor, ky tregtar i drejtpërdrejtë i kazinosë rikrijon të gjithë entuziazmin e formatit shumë të suksesshëm dhe të njohur gjerësisht të lojërave dhe zgjeron partneritetin e Playtech me Endemol, i cili tashmë ka përfshirë një dhomë bingo. Kjo lojë është shumë e ngjashme me shfaqjen televizive. Versioni i tregtarit të drejtpërdrejtë bazohet në rreth 16 valixhe çmimesh të numëruara dhe ka 15 numra që shfaqen në biletën e lojtarit. Valixhja e 16-të është çmimi i lojtarit. Më pas tërhiqen të gjithë topat, pastaj numrat dhe çmimet dhe hiqen nga bileta juaj, me shiritin e bankierit që mbushet gjithashtu në të njëjtën kohë. Kur të keni shtatë numra në br, atëherë bankieri do t'ju bëjë ofertën e tij të parë. Nëse e pranoni marrëveshjen, loja do të përfundojë. Ekziston gjithashtu mundësia për të blerë pesë topa të tjerë për të vazhduar kërkimin për një ofertë më të mirë. Nëse nuk pranoni një marrëveshje dhe nuk keni më shumë topa në dispozicion dhe nuk dëshironi të blini më shumë, atëherë valixhe juaj do të hapet për të zbuluar çmimin tuaj, cilido qoftë ai. Është e mundur që lojtarët të zgjedhin të rrisin një nga pesë çmimet përpara se të fillojë loja dhe madje të hyjnë në një lojë anësore mini barazim, me çmime bazuar në 20 topat e parë të tërhequr.

Playtech merr një marrëveshje të re ose pa marrëveshje të quajtur Kazino Live

Çfarë thonë ata për këtë lojë

Edo Haitin, drejtor menaxhues në Playtech Live deklaroi se marka është padyshim e lumtur që sjell emocionin e një prej shfaqjeve televizive në Live Casino. Është mini-lojë anësore e barazimit, e cila i lejon lojtarët të blejnë disa bileta me 6 pikë deri në 6 pikë gjatë lojës, ku është për të blerë më shumë topa ose për të marrë ofertën, Live Deal ose No Deal sjell një nivel të ri argëtimi dhe përfshirje strategjike për të gjithë ata që e luajnë. Haitin shtoi gjithashtu se për shumë lojtarë, luajtja e drejtpërdrejtë ka të bëjë po aq me përvojën sa edhe me lojërat e fatit, dhe ka pasur një rritje në trendin e formateve të stilit të shfaqjes së lojërave, kjo është arsyeja pse Playtech është shumë e sigurt me marrëveshjen e tyre të drejtpërdrejtë. ose lojë No Deal, sepse ata tashmë e dinë se do të jetë një sukses. Lex Scott, i cili është kreu i biznesit të Markat e Banijay, shtoi se ata janë të kënaqur të zgjerojnë partneritetin e tyre me Playtech përmes lançimit të kësaj loje të re. Dhe është e natyrshme sepse ata e dinë se do të tërheqë vëmendjen e shumë lojtarëve, veçanërisht atyre që e duan kazinonë live. Prezantimi është i mrekullueshëm dhe kombinimi i një formati të provuar dhe një elementi novator si mini shorti, besohet se ofron diçka unike dhe shumë argëtuese për lojtarët live dhe kjo është ajo që marka dëshiron.

Inovacion në Playtech

Sigurisht, në çdo kazino live është e mundur të gjesh më shumë se kjo lojë si poker, blackjack, baccarat, ruletë dhe lloje të tjera lojërash. Por Playtech vendosi të inovojë dhe kjo është padyshim diçka që mund të ndryshojë mënyrën se si njerëzit i shohin kazinotë live. Me këtë lojë të re është e mundur që më shumë njerëz të regjistrohen dhe të fillojnë të luajnë. Nëse dëshironi ta provoni këtë lojë, atëherë duhet të kërkoni për kazinotë live ku është e mundur të luhet. Sigurisht, ata do të jenë shumë ku mund të bëhet kjo. Sigurisht, kjo sapo u lançua, kështu që tani është paksa e pamundur ta gjesh atë në shumë kazino, por së shpejti mund të gjendet në disa kazino të drejtpërdrejta. Ju vetëm duhet të prisni. Nëse jeni regjistruar tashmë në një kazino live, atëherë mund të gjeni Live Deal ose No Deal disa ditë nga tani.

Lajmi i fundit

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar
2022-09-05

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar

Lajme