PointsBet zgjedh Evolution Gaming për të shtuar një kazino të drejtpërdrejtë

Lajme

2020-10-06

PointsBet zgjedh Evolution Gaming për të shtuar një kazino të drejtpërdrejtë

Operatori shumë i njohur i librave sportiv PointsBet u bashkua me Evolution Gaming, të cilët janë specialistë, për të zgjeruar shërbimin e tyre në të gjithë SHBA-në kur bëhet fjalë për tregun e lojërave të fatit online. Ata tashmë kanë shumë partneritete me NHL's Colorado Avalanche, NBA's Denver Nuggets dhe National Lacrosse League's Colorado Mammoth dhe gjithashtu me Pepsi Center. PointsBet me të vërtetë dëshiron të përmirësojë tërheqjen e saj për lojtarët me këtë shtesë të kazinosë live, dhe është e mundur ta bëjmë këtë në mënyrë shumë të natyrshme. PointsBet u themelua në Australi dhe hyri në SHBA në vitin 2018 pasi fitoi një licencë komerciale për të operuar si një bastvënës korporate në internet në New Jersey. Si pasojë, filloi të operojë edhe në Iowa dhe Indiana më pas.

PointsBet zgjedh Evolution Gaming për të shtuar një kazino të drejtpërdrejtë

Çfarë thonë ata për këtë partneritet

Shefi i inovacionit në këtë markë, Seth Young, deklaroi në lidhje me lidhjen se ata janë të emocionuar që kanë një partneritet me Evolution në mënyrë që të lançojnë një teknologji të drejtpërdrejtë të kazinosë në Shtetet e Bashkuara, ku është planifikuar të ofrohet kazinoja më e mirë pronësore në internet. platformë. Kjo shtesë e kazinosë live zgjeron joshjen e produktit premium në tregun me rritje të shpejtë të Shteteve të Bashkuara. Ishte në gusht 2018 që Evolution krijoi kazinonë e tij të parë live në Atlantic Studio, me një tjetër në ndërtim në Pensilvani, dhe tani ka një të tretë që është planifikuar të debutojë në vitin 2021. Zyrtari kryesor tregtar nga Evolution, Sebastian Johannisson deklaroi se portofoli nga kazinoja live që Evolution ka i ofron PointsBet një përzierje të pabesueshme të lojërave më të mira të kazinosë si lojërat e tavolinës dhe variantet e pokerit që janë padyshim më të preferuarat në mesin e lojtarëve amerikanë dhe është e mundur të fitoni shumë herë pa asnjë shqetësim, gjë që është një përfitime të mëdha për lojtarët. Plus. PointsBet do të ketë mundësinë e shkëlqyeshme për të pasur tavolinë dhe ambiente të dedikuara, nëse kërkohen.

Përfitimet nga ky partneritet

Përfitimi i parë që do të marrë PointsBet është rritja e numrit të lojtarëve që do të regjistrohen në këtë kazino online, në mënyrë që të luajnë kazino live pasi ata do të dinë se ka më shumë lojëra në dispozicion, nga Evolution Gaming, një ofrues i njohur në mbarë botën që prodhon lojëra cilësore. Një tjetër është se me cilësinë e lartë, ka gjithmonë lojërat më të mira ndonjëherë, gjë që është një përfitim i madh nëse po përpiqeni të luani një lojë të shkëlqyer. Sigurisht, Evolution Gaming ka përgatitur disa lojëra që janë në dispozicion dhe është e mundur të zgjidhni ndonjë prej tyre përmes PointsBet. Evolution është një markë që vazhdon të përditësojë gjithmonë platformën e saj, që do të thotë se do të ketë më shumë lojëra të disponueshme në PointsBet. Lojtarët mund të jenë të lumtur gjatë gjithë kohës me lojërat e tyre të reja dhe kjo është diçka që është shumë e dobishme. Me cilësinë e lartë të lojërave të tyre, ka të ngjarë që lojtarët patjetër të pëlqejnë disa nga lojërat e tyre të reja. Nëse jo të gjitha, disa prej tyre, që është diçka që mund të ndodhë gjerësisht. Ky partneritet gjithashtu do t'i japë më shumë pamje PointsBet, pasi shumë njerëz mund të mos e dinë tashmë atë. Është thelbësore që kjo kazino të bëhet e njohur, veçanërisht kur është në partneritet me PointsBet. Në fund të fundit, ka vetëm avantazhe për lojtarët që regjistrohen këtu dhe ka shumë prej tyre. Fitimi i lojtarëve mund të mos jetë i lehtë, por mund të jetë më e lehtë kur gjithçka shkon mirë dhe me këtë partneritet PointsBet mund të përfitojë padyshim prej tij për të bërë më shumë njerëz të luajnë me ta.

Të rejat e fundit

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots
2023-05-30

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 €
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:390 € Me kod bonus CASINORANK
22BET
22BET:Deri në 300 €