Lajme

May 25, 2023

Pragmatike Play Delights Live Kazino Lojtarët me Snakes & Ladders Live

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Pragmatic Play, furnizuesi i lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, ka shtuar lojën shumë të pëlqyer të tavolinës Snakes & Ladders në koleksionin e saj të kazinosë live, pasi njoftoi lançimin e Snakes & Ladders Live. Është një shfaqje lojërash emocionuese e drejtpërdrejtë që bashkon përvojën klasike të lojës së tavolinës me një mjedis magjepsës Live Casino. Kjo lojë krejt e re u premton lojtarëve lojë dinamike, me ritëm të shpejtë, me një përzierje të komponentëve të lojës tradicionale dhe moderne.

Pragmatike Play Delights Live Kazino Lojtarët me Snakes & Ladders Live

Lojtarët do të përdorin deri në katër zare gjatë modalitetit të lojës kryesore, secili duke shfaqur simbole unike, duke përfshirë:

  • Diamanti
  • Yll
  • ST (Totem i gjarprit)
  • SL (Gjarpërinjtë dhe shkallët)

Nëse lojtarët mbledhin 2+ simbole Diamanti ose Yll, loja do t'i shpërblejë ata me shumëzues. Shumëzuesi më i lartë është 20x, i cili mund të merret duke mbledhur katër yje radhazi ose tre yje dhe një diamant.

Lojtarët mund të zhbllokojnë gjithashtu lojën e bonusit Snakes & Ladders pasi të rrotullojnë dy simbole SL. Kjo lojë bonus luhet në një tabelë tipike pllake 8x8 ku peta e pestë përcakton numrin e rrotullave në raund. Ndiqni elementët ikonë në lojë që mund të ndihmojnë ose pengojnë përparimin tuaj drejt 10,000x shpërblimit kryesor.

Ndërkohë, lojtarët që rrotullojnë 3+ simbole ST mund të zhbllokojnë lojën bonus Snake Totem. Kjo lojë bonus do t'ju çojë nëpër nivele të ndryshme, ku do të gjeni shumëzues që mund të arrijnë 2,000x të shumës. 

Në përgjithësi, Snakes & Ladders Live është një shtesë e shkëlqyer për koleksionin gjithnjë në zgjerim të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë të Pragmatic Play. Kohët e fundit, kompania njoftoi Mega Baccarat, një shfaqje lojërash me ritme të shpejta, që lejon lojtarët në faqet e rregulluara të kazinove të drejtpërdrejta për të luajtur në një studio të ndërtuar me qëllim. 

Këto lojëra do të forcojnë më tej koleksionin e kompanisë, i cili përfshin lojëra me performancë të lartë si:

  • Sweet Bonanza CandyLand
  • Ruletë PowerUp
  • Mega Baccarat
  • Ruletë automatike me shpejtësi

Duke folur në prezantimin, Irina Cornides, Shefe Operative në Lojë pragmatike, komentoi:

"Në përputhje me qasjen tonë në Pragmatic Play për të përdredhur, transformuar dhe ngritur përmbajtjen, Snakes & Ladders Live kap argëtimin dhe familjaritetin e lojës origjinale të tavolinës në një shfaqje gjithëpërfshirëse të lojërave të Kazinosë Live. Jo vetëm që Snakes & Ladders Live kombinon një temë nostalgjike me modernen , lojë tërheqëse, por ofron gjithashtu një fitore të madhe maksimale, deri në 10,000 herë bast të lojtarit. Shpresojmë që lojtarët të kenë po aq argëtim duke luajtur lojërat tona të reja sa ne e krijuam atë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme