Lajme

August 3, 2023

Quickspin fillon një udhëtim emocionues të drejtpërdrejtë në kazino me Big Bad Wolf Live

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Industria e kazinosë live është krenare të mirëpresë një tjetër anëtar pasi QuickSpin, një divizion lojrash i Playtech, njoftoi shfaqjen e saj inauguruese të lojërave të drejtpërdrejta. Kohët e fundit, zhvilluesi i lojës, i famshëm për lojërat elektronike të tij në internet, prezantoi Big Bad Wolf Live të shumëpritur.

Quickspin fillon një udhëtim emocionues të drejtpërdrejtë në kazino me Big Bad Wolf Live

Playtech shpalli me krenari bashkëpunimin e saj me Quickspin Live për të ofruar këtë kryevepër krejt të re. Ofruesi më i ri i lojërave të drejtpërdrejta ka premtuar të revolucionarizojë përvojën e lojërave me teknologjinë e tij të fundit dhe argëtimin superior. Quickspin Live është gati për të krijuar një epokë të re lojtarësh.

Lansimi i Big Bad Wolf Live ka kohë që vjen pas kompanisë shpalli lojën në shkurt 2023. Quickspin tha gjithçka lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë do të jetë në dispozicion nën markën Quickspin Live. Në një deklaratë zyrtare, kompania tha se është e kënaqur të prezantojë Big Bad Wolf Live si produktin e saj të parë në botën e kazinosë live. Duke përdorur teknologjinë e avancuar të transmetimit të drejtpërdrejtë nga grupi Playtech, kompania synon të revolucionarizojë sektorin e lojërave të drejtpërdrejta dhe të sigurojë lojtarët në faqet e rregulluara të kazinove të drejtpërdrejta me një përvojë të pashembullt të lojërave. Me një përkushtim ndaj inovacionit aktual dhe rritjes së tregut, zhvilluesi është gati të lërë gjurmën e tij.

Edo Haitin, CEO i Playtech Live, tha se Big Bad Wolf Live mishëron nisjen e udhëtimit të Quickspin Live në hapësirën emocionuese Live. Ai deklaroi se qasja përparimtare e kompanisë për titujt Quickspin Live tregon platformën e avancuar të Playtech Live dhe aftësinë imagjinative të Quickspin.

Haitin shtoi:

"Loja është me të vërtetë një përvojë gjithëpërfshirëse RNG & Live, duke e vendosur shiritin më të lartë për industrinë; vëmendja e jashtëzakonshme ndaj detajeve në studio dhe loja argëtuese e kombinuar me veçoritë e para të llojit të tij dhe cilësinë e lartë të nënshkrimit të Quickspin. Me këtë të re bashkëpunimi emocionues, ne do të ripërcaktojmë kufijtë e lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë dhe do të vendosim standarde të reja të industrisë."

Panagiotis Chryssovitsanos, CEO i Quickspin, tha se kompania u themelua me një mision për të ofruar përvoja bindëse të lojërave që bashkojnë vlerat e larta të prodhimit, kreativitetin dhe pasionin.

Ai vazhdoi:

"Ndërsa industria dhe baza e lojtarëve evoluojnë, ne e kuptojmë rëndësinë e furnizimit me ushqim për brezin që u rrit duke luajtur lojëra si një aktivitet shoqëror në makinat arcade, konzolat, celularët dhe kompjuterët. Me Quickspin Live, ne kemi mundësinë të angazhohemi drejtpërdrejt me këto lojtarët dhe evoluojnë peizazhin e lojërave të kazinove të drejtpërdrejta. Ne jemi gjithashtu me fat që kemi Playtech si partnerin tonë, duke na ofruar teknologji dhe ekspertizë lider në treg, duke na mundësuar t'i kthejmë ëndrrat tona në realitet."

Big Bad Wolf Live ofron një përvojë gjithëpërfshirëse, duke mburrur vëmendjen ndaj detajeve, mjeshtërinë dhe veçoritë më të avancuara që krijojnë një bar të ri për lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme