Lajme

September 4, 2023

Stakelogic do të prezantojë tiparin Super Stake në Tabelat e tij Live Blackjack

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Stakelogic Live, një furnizues kryesor i përmbajtjes inovative të kazinosë live, ka njoftuar planet për të rritur përvojën e kazinosë live blackjack për lojtarët e saj. Kjo ndodhi pasi kompania me bazë në Maltë tha se do të shtonte veçorinë në tendencë Super Stake në tavolinat Live American Blackjack.

Stakelogic do të prezantojë tiparin Super Stake në Tabelat e tij Live Blackjack

Opsioni Super Stake u lejon lojtarëve të rrisin bastin e tyre kryesor nga 2x në 100x, duke rritur ndjeshëm shanset për të krijuar një dorë fituese. Lojtarët që dëshirojnë ta përdorin këtë veçori në Blackjack Amerikan ose ndonjë lojë tjetër e pranueshme duhet të vendosë një bast shtesë prej 50%. Më pas, ndërfaqja e përdoruesit përmban deri në gjashtë karta shumëzuese, me një shumëzues maksimal 50x.

Nëse një lojtar fiton dorën e tij dhe ka një ose dy letra të treguara, fitorja e tij do të shumëzohet sipas shumëzuesit përkatës.

Në dhjetor 2022, Stakelogic lançoi Titulli Super Stake Blackjack bazuar në rregullat Live American Blackjack. Sidoqoftë, zhvilluesi e bëri lojën më të plotësuar duke shtuar veçorinë Super Stake. Me këtë veçori, lojtarët do të shohin Kartat e Artë me shumëzues fitoresh të shfaqen në ekran përpara çdo raundi. Zhvilluesi thotë se kjo veçori ka qenë një sukses i madh operatorë të drejtpërdrejtë të kazinosë dhe lojtarët.

Ky njoftim është pjesë e planit të gjerë të zhvilluesit për të forcuar portofolin e tij lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Në fillim të muajit, kompania nënshkroi një marrëveshje me një nga kazinotë kryesore të drejtpërdrejta në Holandë për të ofruar Chroma Key Studio. Para kësaj, kompania emëroi Dojan Loncar si të saj Shefi i ri i Kazinosë Live.

Dejan Loncar komentoi zhvillimin e fundit, duke thënë: 

"Super Stake Blackjack ka qenë një sukses i madh për Stakelogic Live, kështu që marrja e veçorive të tij dhe shtimi i tyre në tabelat tona të tjera Blackjack ishte një vendim i lehtë për t'u marrë. Ky përmirësim në tavolinat e dedikuara të blackjack live do të ndihmojë në ngritjen e përvojës së blackjack-ut në nivelin tjetër dhe do të vazhdojë t'i lartësojë tavolinat tona të blackjack-ut si produktet më emocionuese në treg."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme