Rummy Kazino Drejtpërdrejt më e mirë në 2023

Loja me letra Rummy luhet gjerësisht në të gjithë botën. Individët, familjet, miqtë dhe bashkëpunëtorët të gjithë mund ta shijojnë atë për shkak të thjeshtësisë së tij. Është i përshtatshëm për njerëzit e të gjitha moshave dhe të gjitha klasave. Mund të luhet nga vetëm dy ose deri në tetë persona. Zakonisht bazohet në kartat që përputhen me të njëjtën rang, sekuencë dhe kostum.

Shumë individë ende luajnë rum në stilin e tij tradicional offline në mbarë botën. Sidoqoftë, lojërat live po fitojnë shpejt popullaritet. Kazinotë kryesore live ofrojnë lojën në një ose më shumë variacione. Edhe pse nuk ka të njëjtin nivel të popullaritetit në internet si lojërat e tjera të njohura live, ngadalë po bëhet një titull popullor në kazinotë më të mira live në të gjithë botën.

Rummy Kazino Drejtpërdrejt më e mirë në 2023
al Country FlagCheckmark

Spin Samurai

al Country FlagCheckmark
BonusMerrni mbi 2000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Një nga të rejat më të mira bitcoin kazinotë është Spin Samurai, e cila hapi dyert në vitin 2020. Kazinoja u ofron lojtarëve një gamë të gjerë opsionesh kumari, metoda të mëdha depozitimi dhe tërheqjeje, si dhe promovime dhe bonuse bujare. Spin Samurai ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2020-013) dhe u përmbahet rreptësisht rregullave dhe rregulloreve të përgjegjshme të lojërave të fatit.

  BonusDeri në 400 $/€ ose 5 BTC
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Politikë transparente
  • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
  • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Politikë transparente
  • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
  • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

  E filluar në vitin 2020, LevelUp Casino është ndër hyrjet e reja në industrinë e kazinove në internet. Sipërmarrja është në pronësi dhe drejtuar nga operatori i njohur i kazinosë, Dama NV, i cili rregullohet dhe licencohet në zonën e Curacao. Kazinotë e saj simotra përfshijnë BetChain Casino, GetSlots Kazino, Kazino Winz.io dhe Kazino Bitkingz.

  BonusDeri në 1000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Trajtim VIP
  • Bonuse bujare
  • Metodat e pagesës së menjëhershme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Trajtim VIP
  • Bonuse bujare
  • Metodat e pagesës së menjëhershme

  Nje nga me te miret kazinove online e drejtuar nga N1 Interactive Ltd. është DuxCasino, një sipërmarrje e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). E nisur në vitin 2020, kazinoja ka fituar besimin e shumë entuziastëve të lojërave të fatit të kazinove. Kazinoja ofron mundësi të mëdha kumari dhe kampionë për kumar të përgjegjshëm. Është akredituar nga Gambling Therapy dhe GamCare.

  BonusDeri në 400 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Oferta Bujare Bonus
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Programi VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Oferta Bujare Bonus
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Programi VIP

  Ekipi i Kazinosë N1 ka krijuar një produkt për të cilin ata mund të jenë shumë krenarë. Ata mund të thonë se kanë një kazino që u ofron lojtarëve përvojën më të kënaqshme të lojërave. Lojtarët mund të gjejnë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash nga disa prej ofruesve më të famshëm. Kazino N1 ka mbështetje për klientët që është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre dhe një gamë të gjerë mënyrash pagese të sigurta për ta bërë përvojën sa më komode.

  BonusDeri në 350 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Në pjesën më të madhe të Evropës Lindore, Parimatch është një gjigant kumari. Sidoqoftë, prania e tyre në internet i ka lejuar ata të rriten edhe më shumë. Ata filluan si një libër sportiv, por sot ata kanë një kazino masive dhe një kazino të drejtpërdrejtë. Parimatch aspiron të bëhet një dyqan me një ndalesë për të gjitha llojet e lojtarëve duke ofruar një paketë më gjithëpërfshirëse të lojërave të fatit.

  BonusDeri në 1850 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
  • Koleksion i madh lojrash
  • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
  • Koleksion i madh lojrash
  • Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7

  Do të jeni të kënaqur me Locowin Live Casino menjëherë nëse shijoni kazinotë në internet me një dizajn të ndritshëm por elegant. Ndërsa navigimi në platforma me pamje vibrante mund të jetë sfidues, ne patëm përvojën e kundërt kur u ulëm në Locowin Online Casino.

  Bonus100% deri në 2000 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
  • Bonuset VIP
  • Turne në dispozicion
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
  • Bonuset VIP
  • Turne në dispozicion

  Nisur në mesin e vitit 2020, Slot Hunter Casino është një vend i pastër kazino live. Në një farë mënyre, pandemia e koronavirusit dhe të gjitha e bënë atë momentin ideal.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gama e lartë e vendeve
  • Zgjedhja e madhe sportive

  Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Helabet është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

  Bonus100% deri ne 500€
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Kodet e bonusit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino Bitcoin
  • Shumë monedhë
  • Kodet e bonusit

  Kazino KatsuBet është një https://livecasinorank.com/ nga krijuesit e 7Bit Casino, themeluar më 1 tetor 2020. Kjo kazino e drejtpërdrejtë është rezultat i punës së palodhur të ekipit Dama NV, një korporatë me bazë në Curacao.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kazino bastesh sportive
  • Gamë e gjerë softuerësh
  • Shpërblime të larta

  Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. TonyBet është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Gamification e integruar
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Tërheqje të shpejta
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Gamification e integruar
  • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
  • Tërheqje të shpejta

  Sportaza është një kazino live dhe libër sportiv i krijuar në vitin 2021. Është në pronësi dhe menaxhuar tërësisht nga Rabidi NV, i njohur për zotërimin e disa kazinove kripto dhe live. Ai ofron një koleksion gjithëpërfshirës të lojërave të kazinosë të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. Të gjitha lojërat janë të rregulluara nën një komision të lojërave elektronike të Curacao përmes Antillephone NV Sportaza është një platformë e njohur bastesh dhe kazinoje live e krijuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Rabidi NV, një operator i themeluar kazinoje me mbi 10 kazino të drejtpërdrejta. Sportaza Casino ofron një përvojë elektrizuese përmes një koleksioni të shkëlqyeshëm të kazinove, duke përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Prezantimi i teknologjisë më të avancuar ka parë që kazinotë e drejtpërdrejta të shndërrohen nga tema dhe grafika të mërzitshme në ato që ne i quajmë sot parajsat e lojërave.

  BonusBonus 100% deri në 300 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
  • Shumë Promo të ndryshme
  • Aplikacioni celular

  Një tjetër kazino e drejtpërdrejtë miqësore për kriptovalutat që mund të gjendet në internet është Roku Live Casino. Kjo kazino live, i cili u lançua për herë të parë në vitin 2020 nën kontrollin operacional të Abudantia AV, ka mbledhur një ndjekës të konsiderueshëm në vetëm pak vite. Komisioni i Lojërave të Curacao rregullon të gjitha bizneset. Le të hedhim një vështrim në atë që ata kanë në mendje për ju.

  Bonus500 € Bonus i mirëseardhjes
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
  • Shumë mënyra pagese
  • Gamification unik
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
  • Shumë mënyra pagese
  • Gamification unik

  Neon54, i themeluar në vitin 2021 nga Rabidi NV, tregon se marrja e duhur e funksioneve të brendshme të iGaming nuk duhet të marrë një përjetësi. Kazino live Neon54 është një qendër lojrash që vibron me drejtësi, pasi ka një licencë për eGaming nga Qeveria e Curaçao.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   1Bet Casino është themeluar në vitin 2011. Është në pronësi dhe operuar nga Bellona NV (një kompani e themeluar dhe e regjistruar sipas ligjeve të Curacao). Kompania është e licencuar dhe e rregulluar nga Antillephone NV Bellona përdor Arzella Limited (një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Qipros) si agjent pagesash në juridiksione të caktuara. Dizajni elegant dhe ndërfaqja miqësore për përdoruesit janë përshtypjet e para që lojtarët marrin kur vizitojnë 1Bet Casino. Fillimisht një libër sportiv, kjo kazino online ka përparuar me kalimin e viteve, duke prezantuar produkte të ndryshme, duke përfshirë një holl të detajuar të drejtpërdrejtë të kazinosë. Të apasionuarit do të bien dakord se asgjë nuk e kalon përvojën reale të kazinosë me momente tërheqëse dhe pritje të rezultateve të basteve.

   BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7
   • Tërheqje të shpejta
   • Mbi 5000 lojëra
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7
   • Tërheqje të shpejta
   • Mbi 5000 lojëra

   Volna Casino u krijua në 2022 për t'i shërbyer tregut rus. Është në pronësi dhe operuar nga Carrer NV. Është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Volna Casino punon me LARTIM LIMITED si një kompani filial që përpunon pagesat e platformës. Operatori i faqes në internet Carrer NV fuqizon sitin. Duhet guxim dhe guxim që një kazino online të fokusohet në një treg të caktuar. Kjo është ideale sepse ndoshta do të ketë më pak përdorues në krahasim me faqet e aksesueshme globalisht për shkak të kushteve strikte të përdorimit. Sidoqoftë, Volna Casino ka mposhtur shanset për t'u bërë një nga kazinotë më të mira në internet në Rusi, pavarësisht se u lançua në 2022.

   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Çfarë është Live Rummy Game?

   Çfarë është Live Rummy Game?

   Versioni me tre letra është loja më e njohur me rum në internet. Zakonisht luhet me dy deri në gjashtë persona. Kërkon fokusin dhe vëmendjen e pjesëmarrësve, si dhe aftësinë e tyre për të marrë vendime të shpejta nën presion, si shumica e variacioneve të tjera të titullit.

   Nëse numri i lojtarëve është më pak se tre, përdoren dy letra me 52 kuverta, ndërsa tre kuvertë përdoren kur numri i lojtarëve është katër ose më shumë. Secilit lojtar i shpërndahen 13 letra në fillim të lojës. Në disa versione, shakatë mund të përdoren për të zëvendësuar çdo kartë në një konfigurim meld. Disa kuverta kanë shaka të shtypura mbi to, ndërsa të tjerët jo.

   Në rastin e kësaj të fundit, shakaxhiu zgjidhet nga stoku i letrave. Karta më pas vendoset nën grumbull, ku do të jetë e dukshme për të gjithë lojtarët. Çdo kartë e së njëjtës rang si shakaxhi i improvizuar bëhet një shakaxhi shtesë, pavarësisht nga kostumi. Ideja kryesore është të tërhiqni dhe të hidhni kartat nga stoku dhe të hidhni grumbujt për të krijuar sa më shumë shkrirje që të jetë e mundur. Në mënyrë tipike, një raund lojërash fitohet nga lojtari i parë që bashkon të gjitha letrat e tij. "Deadwood" i referohet letrave që nuk përputhen. Sistemi i pikëve varet nga varianti dhe lojtarët mund të marrin kohën e tyre duke kërkuar rregullat e lojës në internet.

   Çfarë është Live Rummy Game?
   Si të luani lojën Live Rummy

   Si të luani lojën Live Rummy

   Pas shpërndarjes së letrave te lojtarët, një tjetër kartë vendoset me fytyrë lart në qendër të tryezës për të filluar grumbullin e hedhjes, me letrat e mbetura të vendosura me fytyrë poshtë. Kartat në magazinë vendosen me fytyrë poshtë.

   Lojëra të drejtpërdrejta vijnë në forma të ndryshme, secila me rregullat e veta. Qëllimi i përgjithshëm i lojës është që lojtarët të krijojnë bashkime duke përputhur letrat e tyre. Përzierjet mund të fillojnë ose ndërpriten. Një grup përbëhet nga tre ose katër letra me të njëjtën gradë ose numër dhe kostume të dallueshme. Një "vrap" përbëhet nga të paktën tre letra të të njëjtit kostum në rend numerik. Në një lojë konvencionale me letra rum, kostumet janë zemra, lopata, shkopinj dhe diamante, dhe gradat janë A, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, J, K dhe Q, në atë urdhëroj.

   Çfarë duhet të jenë të vetëdijshëm lojtarët

   Rregullat e lojës me letra Rummy ndryshojnë, por të gjithë kanë të njëjtin qëllim. Prandaj është e rëndësishme të dini se letra e asit (A) mund të përdoret si letra më e ulët ose më e lartë, në varësi të asaj që zgjedh lojtari. Zakonisht, kur luan online, nuk luan kundër lojtarëve të tjerë. Zakonisht është kundër bankierit dhe udhëzimet mund të ndryshojnë pak.

   Rregullat e lojës Live Rummy dhe si të luhet

   Objektivi i lojës është të krijojë një bashkim me letrat që i jepen lojtarit dhe më pas të deklarojë se kur e bëjnë këtë. Vetëm nëse një lojtar mund të bëjë të paktën dy vrapime, ata mund të deklarohen. Dikush mund të deklarojë gjithashtu se të paktën një nga vrapimet është një "vrapim i pastër", i cili quhet "Jeta e Parë". "Jeta e dytë" është vrapimi tjetër.

   Për më tepër, jeta e parë ose e dytë mund të deklarohet nëse mban të paktën katër letra. Raundi i lojës ka përfunduar, dhe drurët e tjerë të lojtarëve janë numëruar. Për shkak se ata kanë bashkuar të gjitha letrat e tyre, lojtari që deklaron ka një rezultat zero. Sa më pak pikë të ketë, aq më mirë.

   Si të luani lojën Live Rummy
   Metodat më të mira të pagesës në kazinotë Rummy Live

   Metodat më të mira të pagesës në kazinotë Rummy Live

   Një nga përfitimet më të rëndësishme për të gjitha llojet e lojtarëve të kazinosë është aftësia për të depozituar shpejt, thjesht dhe në mënyrë të sigurtë në një kazino të drejtpërdrejtë. Kazino të drejtpërdrejta kanë një gamë të gjerë të opsionet e depozitave. Disa janë vetëm për depozitimin e parave, ndërsa të tjerët i lënë lojtarët të marrin përsëri fitimet e tyre duke përdorur të njëjtën metodë depozitimi, që përdorën për të bërë depozitimin.

   Metodat më efektive dhe më të njohura

   Kartat e kreditit janë një nga mënyrat më të njohura për të financuar një llogari të drejtpërdrejtë të kazinosë në internet. Pothuajse të gjitha kazinotë pranojnë karta krediti. Kartat e kreditit më të përdorura janë:

   • Viza
   • MasterCard

   Debiti dhe kartat e parapaguara janë gjithashtu të disponueshme për lojtarët:

   • Paysafecard

   • Maestro

    Në vitet e fundit, Kuletat elektronike kanë shpërthyer në popullaritet. Këto teknologji i lejojnë lojtarët të kryejnë transaksione që janë të sigurta dhe të shpejta. Shumica e monedhave mund të përdoren për të financuar kuletat elektronike, duke e bërë të thjeshtë depozitimin në një kazino të drejtpërdrejtë në internet. Disa nga pak nga kuletat elektronike të njohura janë:

   • PayPal

   • Neteller

   • EcoPayz

   • Skrill

   Kriptovalutat si:

   • Bitcoin
   • Ethereum

   Këto mund të përdoren gjithashtu nga lojtarët që i nënshtrohen kufizimeve në faqen e caktuar të internetit.

   Disa lojtarë preferojnë të përdorin edhe transaksionet e transfertave bankare. Kjo metodë pranohet nga shumica e kazinove si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Megjithatë, lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se tërheqjet mund të zgjasin më shumë sesa kur përdorin karta ose kuleta elektronike.

   Metodat më të mira të pagesës në kazinotë Rummy Live
   Ofruesit e softuerëve të kazinosë "Live Rummy"

   Ofruesit e softuerëve të kazinosë "Live Rummy"

   Kazinotë që ofrojnë këtë titull kanë një shumëllojshmëri opsionesh. Shumica tani mbështetet te furnizuesit e palëve të treta. Ka pasur të reja ofruesit e lojërave të kazinosë live prezantuar. Disa përqendrohen në tregje të caktuara, ndërsa të tjerat kanë shtrirje në mbarë botën. Vetëm disa ofrues duket se janë novatorë, ndërsa shumica duket se thjesht riprodhojnë atë që tashmë ekziston. Por, në çdo rast, të gjithë kanë diçka unike për të ofruar në tregjet dinamike të botës. Tre nga kompanitë më të njohura të softuerëve në botë ofrojnë tituj fitues.

   • Playtech
   • Evolucioni
   • Microgaming

   Zhvillues të tjerë gjithashtu po fitojnë ndikim në këtë sektor janë:

   • BR Softtech
   • Artoon Solutions

   Ata zhvillojnë programe të pasura me veçori që funksionojnë në të gjitha platformat, nga iOS në Android dhe platforma të tjera.

   Shumica e këtyre kompanive kanë studio me të gjitha tavolinat e lojërave, teknologjinë dhe personelin e nevojshëm për t'u dhënë lojtarëve lojëra rummy live me tregtarët përmes internetit. Ato janë shumë të adaptueshme, me një ndërfaqe përdoruesi që është e thjeshtë për t'u përdorur dhe funksionalitet të klasit botëror. Zhvillimi i lojërave rum është në përputhje me faqet më të spikatura të mediave sociale. Ofruesit krijojnë aplikacione dhe softuer në internet që mund të luhen në një sërë gjuhësh dhe nga njerëz nga e gjithë bota.

   Ofruesit e softuerëve të kazinosë "Live Rummy"
   NiveliCasinoBonusRating
   1Spin SamuraiMerrni mbi 2000 €8.19
   2LevelUpDeri në 400 $/€ ose 5 BTC8.47
   3DuxCasinoDeri në 1000 €9.1
   4N1 CasinoDeri në 400 dollarë7.74
   5ParimatchDeri në 350 dollarë8.47
   6LocowinDeri në 1850 dollarë7.53
   7Slot Hunter100% deri në 2000 € + 200 rrotullime falas7.8
   8Helabet7.9
   9KatsuBet100% deri ne 500€7.6
   10TonyBet8.2