Kazinotë më të mira live me EcoPayz

Nëse dëshironi të shijoni tavolinat e kazinosë live, mund të përballeni me një situatë të vështirë: të mos dëshironi të përdorni llogarinë tuaj të përditshme bankare për transaksionet e lojërave të fatit. Pikërisht për këtë arsye, shërbimet si ecoPayz kanë ardhur në ndihmë dhe sot, ju mund të gjeni qindra apo edhe mijëra kazino ecoPayz në mbarë botën.

ecoPayz i bën transaksionet e kazinosë më të lehta dhe më të buta se kurrë dhe zgjidh situatën e vështirë për çdo lojtar të kumarit. Ju mund të shijoni të gjitha tavolinat e dëshiruara live pa pasur nevojë të përdorni kurrë llogarinë tuaj bankare, e gjitha kjo falë kazinove ecoPayz. Gjeni faqet më të mira të kazinosë ecoPayz nga krahasimi ynë pikërisht këtu në këtë faqe dhe vazhdoni të lexoni për të mësuar se si funksionon saktësisht një kazino ecoPayz.

Kazinotë më të mira live me EcoPayz
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Në pronësi të Techin Fusion Limited, 1XBet është një kazino live online që filloi në vitin 2007, si një bastevënës rruge në Rusi. Sot, është ndër emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Kompania ofron:

BonusDeri në 300 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet Casino filloi funksionimin e saj në vitin 2018. Është një kazino relativisht e re live online, por ata kanë bërë hapa të mëdhenj drejt majës së industrisë së kazinosë live. Në këtë rishikim të kazinosë 22bet Kjo pjesërisht i detyrohet faktit se 22Bet Casino është pjesë e markës së mirënjohur 22Bet, e cila është e famshme për shanset e saj të basteve sportive. Statistikat tregojnë se marka sportive ishte shumë e suksesshme, ndaj u siguruan të zgjeronin biznesin e tyre.

BonusBonus mirëseardhjeje deri në 750$
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Ruby Fortune Casino u themelua në vitin 2003, por vitet e fundit është rritur ndjeshëm në popullaritet. Është një faqe e besueshme kazinoje që ofron një sërë lojërash të ndryshme për lojtarët në të gjithë botën. Slot machines janë komponenti kryesor dhe lojërat e kazinosë janë gjithashtu të disponueshme.

Bonus100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino ka kohë që është në dispozicion në treg. E themeluar në vitin 1998, kazino u ofron lojtarëve të saj një shumëllojshmëri lojërash kazino në internet dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, të disponueshme për t'u luajtur në disa pajisje të ndryshme. Jackpot City Casino ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe është certifikuar nga një agjenci e pavarur testimi, eCOGRA. Lojtarët mund të regjistrohen për një llogari dhe të shijojnë një përvojë të sigurtë dhe të sigurt lojrash.

BonusDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20Bet Casino është një kazino live online që u themelua nga një ekip profesionistësh të pasionuar që kishin vetëm një ide në mendje, për të dalë me një produkt që do të sjellë një përvojë më të mirë për bastorët. Për të krijuar një faqe që do të dallojë në turmë, ata kanë kombinuar përzgjedhjen më të gjerë të lojërave të kazinosë dhe tregjeve të basteve me metodat më të sigurta të depozitave.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

National Casino është një produkt i një grupi lojtarësh të pasionuar dhe me përvojë në internet, dhe për këtë arsye ky është vendi i përsosur i lojërave në internet. Faqja ka një temë të zezë dhe të artë dhe është një kazino live shumë elegant. Më e rëndësishmja, bonusi shfaqet në faqen kryesore dhe e bën më të lehtë për lojtarët të dinë se çfarë mund të pretendojnë dhe të lundrojnë në të gjithë faqen.

BonusDeri në 1000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Nomini është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

BonusDeri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Live Casino është një faqe e madhe e basteve online live në Mbretërinë e Bashkuar që përdor softuerin Playtech për të siguruar që përzgjedhja e lojës ofron diçka për të gjithë. Duke qenë se është themeluar në vitin 2004, operatori ka fituar një përvojë të madhe ndër vite, gjë e cila është e dukshme në bonuset, shërbimin mbështetës dhe arkëtarin online. Mansion ka një numër të madh klientësh të përkushtuar të cilët kanë luajtur në kazino live për shumë vite dhe me kënaqësi do t'ua sugjerojnë atë entuziastëve të tjerë të lojërave elektronike, lojërave tavoline dhe lojërave të tjera.

Bonus400 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar

Spin Casino është një nga operatorët më të mëdhenj dhe më të njohur në hapësirën e lojrave online. Ajo është ngjitur në këtë pozicion të lakmueshëm duke ofruar një gamë të madhe lojërash, të përqendruara kryesisht në slot machines, por gjithashtu duke ofruar lojëra tavoline si pjesë e një oferte më të gjerë dhe më të rrumbullakosur të kazinove.

BonusMerrni mbi 2000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Një nga të rejat më të mira bitcoin kazinotë është Spin Samurai, e cila hapi dyert në vitin 2020. Kazinoja u ofron lojtarëve një gamë të gjerë opsionesh kumari, metoda të mëdha depozitimi dhe tërheqjeje, si dhe promovime dhe bonuse bujare. Spin Samurai ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2020-013) dhe u përmbahet rreptësisht rregullave dhe rregulloreve të përgjegjshme të lojërave të fatit.

  BonusDeri në 1000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   E themeluar në vitin 2016, Bettilt është ndër faqet më të mira të lojërave të fatit sot, ku lojtarëve u garantohet një përvojë emocionuese e lojërave në internet. Kazinoja i ofron të dyja baste sportive tregjet dhe lojërat e kazinosë në internet. Bettilt operohet nga Abudantia BV, një operator kazinoje që mban një licencë (# 8048/JAZ2014-034) të lëshuar nga Antillephone NV

   Bonus€300/1BTC
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

   Një nga kazinotë më të mira të bitcoin sot është Bao Casino, një sipërmarrje e drejtuar nga Dama NV E themeluar në vitin 2019, kazinoja është e licencuar në Curacao ku mban një licencë Antillephone NV (8048/JAZ2020-013). Bao Casino krenohet me një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash, banka fleksibël, mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit dhe shumë bonuset e kazinosë në internet.

   BonusBonus deri në 750%.
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    BondiBet është një kazino live e besuar në internet që u krijua në 2018. Edhe pse është një kazino online relativisht e re, operatorët e kazinove kanë një histori të gjatë në biznesin e lojërave të fatit, prandaj kjo kazino online ka arritur shpejt të krijojë një emër për veten dhe të krijojë një reputacion të fortë .

    Bonus100% Bonus Mirëseardhjeje deri në 5000 €
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Në pronësi dhe operim nga Orakum NV, Megapari ofron gjithçka nën një çati. Kazinoja mirëpriti lojtarët e saj të parë në gjysmën e dytë të 2019, dhe që atëherë, ka bërë një emër të shkëlqyer për veten. Është kazinoja e preferuar për bastet sportive, lojërat e kazinosë dhe tregjet financiare. Lojërat e ofruara këtu përfshijnë lojëra elektronike, letra me gërvishtje, ruletë dhe shkop polici.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • 20+ opsione pagese
     • Depozita minimale e ulët
     • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • 20+ opsione pagese
     • Depozita minimale e ulët
     • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

     Autoriteti i Lojërave të Fatit të Maltës i ka dhënë MegaSlot Live Casino një licencë për kazino. Kazino punon me të gjithë ofruesit me reputacion në një atmosferë të sigurt dhe të sigurt. Të gjithë lojtarët mund të përfitojnë nga një përzgjedhje e lojërave të kazinove të drejtpërdrejta nga ofruesit e softuerit të industrisë me reputacion.

     Shfaq më shumë
     Shfaq më pak

     Këto ditë, ju mund të gjeni shumë opsione pagese për t'i përdorur për udhëtimin tuaj të lojërave të fatit në kazino. Megjithatë, meqenëse shumëllojshmëria është e gjerë, mund të pyesni se cilin të zgjidhni. Dy opsione të njohura janë Ecopayz dhe kuletat elektronike si PayPal, Skrill dhe Neteller.

     Shfaq më shumë

     Në ditët e sotme, ju mund të gjeni shumë pagesa të ndryshme për t'u përdorur për transaksionet e kazinosë në internet. ecoPayz është një nga kuletat elektronike më të njohura që mund të përdorni për këtë qëllim. Është një opsion i sigurt pagese që do t'ju sigurojë transaksione të shpejta si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet.

     Shfaq më shumë
     Çfarë është ecoPayz?

     Çfarë është ecoPayz?

     ecoPayz është një ofrues i shërbimit të pagesave në internet, ndonjëherë i referuar edhe si ofrues i portofolit elektronik. Shërbime të tilla si ecoPayz janë mjaft të thjeshta: çdokush mund të hapë një llogari pagese në internet dhe të fillojë të dërgojë ose të marrë para përmes llogarisë së tij ecoPayz.

     Ajo që e bën ecoPayz veçanërisht fenomenale është fleksibiliteti dhe funksionaliteti i tij. Hapja e një llogarie ecoPayz zgjat vetëm disa minuta, ju mund ta përdorni llogarinë për të kryer transaksione në internet në mijëra tregtarë në internet dhe madje mund të aplikoni për një Mastercard fizike ecoPayz për të shpenzuar fondet tuaja në dyqane fizike.

     Meqenëse hapja e një llogarie ecoPayz është e thjeshtë dhe e lehtë, ajo është bërë një nga mënyrat më të dashura të pagesës së kazinosë dhe tani, ka mijëra faqe kazinoje ecoPayz në dispozicion. Meqenëse lundrimi në këtë përzgjedhje të gjerë mund të jetë i vështirë, Live CasinoRank ka përpiluar një listë të kazinove më të mira ecoPayz pikërisht në krye të kësaj faqeje, kështu që ju mund të filloni me lehtësi udhëtimin tuaj të lojërave të fatit duke përdorur ecoPayz.

     Çfarë është ecoPayz?
     Si të zgjidhni kazinonë më të mirë të ecoPayz Live?

     Si të zgjidhni kazinonë më të mirë të ecoPayz Live?

     Meqenëse ecoPayz njihet gjerësisht në të gjithë globin, ka gjithashtu një numër të madh faqesh kazino që pranojnë ecoPayz. Shumica e këtyre faqeve të kazinove janë me reputacion, të besueshëm dhe në çdo kuptim opsione të shkëlqyera për kumarxhinjtë e drejtpërdrejtë të kazinosë, por qartë, ju duhet të merrni një vendim dhe të zgjidhni kazinonë e vetme dhe më të mirë ecoPayz.

     Për ta bërë këtë vendim më të lehtë për ju, ne kemi përpiluar një listë të kazinove ecoPayz me kazinotë më të mira ecoPayz atje - thjesht mund të zgjidhni njërën prej tyre për të filluar me lojërat e kazinove të drejtpërdrejta.

     Megjithatë, përpara se të hidheni në veprim, këtu janë disa nga faktorët që ne i konsiderojmë sa herë që ne përcaktojmë nëse operatori i lojërave të fatit meriton një vend në listën tonë të faqeve më të mira të kazinosë që pranojnë ecoPayz.

     • Licencimi - Përpara se ndonjë kazino të futet në listën tonë të faqeve më të mira të kazinosë ecoPayz, duhet të ketë një licencë të vlefshme për lojërat e fatit, lëshuar nga një autoritet legjitim i lojërave të fatit. Opsionet më të mira do të ishin një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës ose Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar.
     • Besueshmëria dhe transparenca - Ndërsa vetë licenca e lojërave të fatit është një faktor i dukshëm, transparenca e kazinosë është një shenjë shumë më e madhe treguese. Platforma më e mirë e kazinosë ecoPayz ka të gjitha termat dhe kushtet e theksuara qartë në faqen e tyre të internetit, kështu që çdo lojtar i lojërave mund të lexojë kushtet e kërkuara përpara se të kryejë ndonjë transaksion.
     • Shërbimi ndaj klientit - Shërbimi ndaj klientit është një tjetër shenjë e shkëlqyer që ndan kazinotë mesatare nga faqet më të mira të kazinove ecoPayz. Kazinotë kryesore të drejtpërdrejta preferohet të ofrojnë mbështetje për klientët 24/7, e arritshme nëpërmjet një veçorie të dobishme të bisedës live. Sigurisht, vetë shërbimi duhet të jetë miqësor, profesional dhe i dobishëm.
     • Kushtet e pagesës - ecoPayz mund t'i bëjë më të lehta transaksionet tuaja të drejtpërdrejta të kazinosë, por gjërat nuk përfundojnë këtu kur bëhet fjalë për kushtet. Çdo kazino ka rregulla të ndryshme për përpunimin e tërheqjeve, duke përfshirë tarifat e përpunimit të tërheqjeve dhe shpejtësinë. Faqet më të mira të kazinosë ecoPayz përpunojnë pagesat brenda 24 orëve, maksimumi.
     • Oferta bonus - Një nga pjesët më të mira të lojërave të fatit të kazinosë live ka të bëjë me përdorimin bonuset dhe promovimet e kazinosë dhe pjesëmarrja në turne. Kazinotë më të mira të ecoPayz kanë sukses kur bëhet fjalë për bonuset, fushatat dhe promovimet e rregullta, duke përfshirë programet VIP dhe ofertat argëtuese javore.
     Si të zgjidhni kazinonë më të mirë të ecoPayz Live?
     Si të bëni një depozitë të drejtpërdrejtë në kazino duke përdorur ecoPayz?

     Si të bëni një depozitë të drejtpërdrejtë në kazino duke përdorur ecoPayz?

     Ndoshta pjesa më e mirë e përdorimit të ecoPayz është thjeshtësia e tij: nuk keni nevojë të bëni asgjë të komplikuar për të kredituar siç duhet depozitën tuaj të kazinosë live në llogarinë tuaj. Në fakt, një depozitë e kazinosë ecoPayz mund të jetë një nga mënyrat më të shpejta dhe më të përshtatshme për të shtuar fonde në llogarinë tuaj të lojërave të fatit.

     Këtu është një përmbledhje e shpejtë e hapave kryesorë që duhet të ndërmerrni për të bërë depozitën tuaj të parë në kazino ecoPayz:

     • Regjistrohu për një llogari ecoPayz. Së pari, ju duhet një llogari e vlefshme ecoPayz. Drejtohuni në faqen e internetit ecoPayz për t'u regjistruar për një llogari - është e shpejtë, e lehtë dhe nuk kërkon as një kontroll krediti.
     • Financoni llogarinë tuaj ecoPayz. Pas regjistrimit të llogarisë tuaj ecoPayz, duhet të shtoni disa fonde për të kryer transaksione. Përdorni çdo mënyrë të përshtatshme pagese për të shtuar fonde në llogarinë tuaj ecoPayz.
     • Filloni një depozitë të drejtpërdrejtë të kazinosë. Pasi të keni disa fonde në llogarinë tuaj eco, tani jeni gati për depozitën tuaj të drejtpërdrejtë në kazino. Për këtë, drejtohuni te seksioni 'arkëtar' i llogarisë suaj të kazinosë ku mund të filloni një depozitë.
     • Futni shumën e dëshiruar të depozitës. Futni një sasi të përshtatshme me të cilën dëshironi të luani. Depozita minimale e lejuar e ecopayz në kazino mund të ndryshojë në varësi të kazinosë, por zakonisht, kufiri i depozitave të ecoPayz është rreth 10-1000 dollarë.
     • Konfirmoni depozitën tuaj me ecoPayz. Ndiqni udhëzimet e dhëna nga ecoPayz për të konfirmuar transaksionin tuaj - do të duhen vetëm disa sekonda dhe fondet tuaja do të jenë të disponueshme në llogarinë tuaj të kazinosë live atëherë.
     Si të bëni një depozitë të drejtpërdrejtë në kazino duke përdorur ecoPayz?
     Si të tërhiqni para nga një kazino live duke përdorur ecoPayz?

     Si të tërhiqni para nga një kazino live duke përdorur ecoPayz?

     Pasi të keni shijuar lojërat e preferuara të kazinosë live, ju mund të dëshironi të tërhiqni fitimet tuaja. Lajmi i mirë është se ju mund të përdorni lehtësisht ecoPayz për të tërhequr fitimet tuaja të drejtpërdrejta në kazino dhe akoma më mirë, tërheqja e ecoPayz është një nga metodat më të shpejta të pagesës së kazinosë live.

     Tërheqja e kazinosë ecoPayz mund të ndryshojë në varësi të kazinosë, por zakonisht do t'ju duhet të ndiqni këto hapa për të finalizuar tërheqjen tuaj ecoPayz:

     • Hapni seksionin "arkëtar". Filloni tërheqjen tuaj duke shkuar te i njëjti seksion 'arkëtar' në llogarinë tuaj të kazinosë live. Ju duhet të vini re lehtësisht një seksion tërheqjeje atje.
     • Zgjidhni ecoPayz për tërheqjen. Zgjidhni ecoPayz nga opsionet e tërheqjes. Vini re se nëse keni përdorur ecoPayz për një depozitë, ajo në fakt duhet të jetë zgjedhur tashmë si parazgjedhje ose të paktën të disponohet automatikisht për tërheqje.
     • Futni shumën e tërheqjes. Futni shumën e dëshiruar të tërheqjes. Kufiri i tërheqjes së ecoPayz mund të varet nga kazinoja, por zakonisht mund të tërhiqni diku nga 10 deri në 1000 dollarë me një lëvizje.
     • Prisni që fondet tuaja të arrijnë. Tani kërkesa juaj për tërheqje do të përpunohet nga stafi i kazinosë live, i cili do të verifikojë se gjithçka është në rregull me llogarinë tuaj. Më pas fondet do të dërgohen në llogarinë tuaj ecoPayz brenda 24-48 orëve.
     Si të tërhiqni para nga një kazino live duke përdorur ecoPayz?
     Të mirat dhe të këqijat e përdorimit të ecoPayz

     Të mirat dhe të këqijat e përdorimit të ecoPayz

     Tani, mund të pyesni veten se cilat janë të mirat dhe të këqijat e ecoPayz dhe nëse është zgjidhja më e mirë e pagesës për nevojat tuaja. Është e qartë se ecoPayz nuk është i përshtatshëm për të gjithë, megjithatë shumë mund ta shohin atë metodën më të mirë të disponueshme të pagesës.

     Pro ecoPayz

     Përfitimi kryesor i përdorimit të ecoPayz qëndron në të thjeshtësia dhe një distancë e caktuar. Nëse nuk dëshironi të luani kumar nëpërmjet llogarisë tuaj të zakonshme bankare ose kartës së kreditit, ecoPayz ofron zgjidhjen perfekte, duke punuar si ndërmjetës midis bankës suaj dhe faqe live kazino. Ju mund ta mbani të gjithë zakonin tuaj të lojërave të fatit larg nga banka falë aplikacionit ecoPayz.

     Për më tepër, ecoPayz nuk është vetëm një portofol në internet: mund të porosisni një kartë pagese fizike ecoPayz (ose përdorni kartën virtuale ecoPayz) dhe kështu, përdorni fitimet tuaja të lojërave të fatit me ecoPayz Mastercard-in tuaj.

     Një përfitim tjetër i madh i përdorimit të ecoPayz lidhet me të shpejtësia e përgjithshme. Megjithëse mund të ndryshojë midis kazinove, ecoPayz është përgjithësisht një nga opsionet më të shpejta të pagesës atje. Vështirë se duhet të prisni më shumë se 1-2 ditë.

     ecoPayz Cons

     Nga ana negative, ecoPayz definitivisht nuk është mënyra më e lirë e pagesës pasi, në fund të fundit, nëse doni të transferoni fonde në llogarinë tuaj bankare nga ecoPayz, do t'ju duhet të duroni disa tarifa. Ky nuk do të ishte rasti nëse thjesht do të transferonit fonde direkt nga kazinoja e drejtpërdrejtë në bankën tuaj.

     Dhe, sigurisht, ecoPayz mund të mos jetë i disponueshëm në kazinonë live të dëshiruar, megjithëse në Live CasinoRank, mund të gjeni një listë të madhe të kazinove ecoPayz. Sidoqoftë, ecoPayz mund të mos jetë i disponueshëm kudo.

     Të mirat dhe të këqijat e përdorimit të ecoPayz
     ecoPayz Siguria dhe Siguria

     ecoPayz Siguria dhe Siguria

     Kuptohet, ju mund të jeni të kujdesshëm për përdorimin e shërbimeve elektronike të portofolit dhe mund të pyesni veten: a është ecoPayz i sigurt për t'u përdorur dhe a do të jenë të sigurta transaksionet tuaja?

     Kur bëhet fjalë për sigurinë e ecoPayz, kjo është në fakt një gjë për të cilën nuk duhet të shqetësoheni. ecoPayz menaxhohet nga një kompani e quajtur IPS Solutions Ltd e cila është e regjistruar në Qipro dhe e rregulluar nga Banka Qendrore e Qipros. Kompania ka marrë një licencë për të operuar një shërbim të parave elektronike dhe ata i përgjigjen bankës qendrore qipriote, e cila duhet të jetë provë e mjaftueshme se ecoPayz është i sigurt për t'u përdorur.

     Për më tepër, ecoPayz bashkëpunon me Mastercard për të ofruar kartën e saj fizike dhe vetëm kjo duhet të jetë e mjaftueshme për të shuar çdo dyshim. ecoPayz është, në çdo mënyrë, një ofrues legjitim i licencuar i shërbimeve të pagesave.

     ecoPayz Siguria dhe Siguria
     Merrni një Bonus të Kazinosë Live duke përdorur ecoPayz

     Merrni një Bonus të Kazinosë Live duke përdorur ecoPayz

     Siç e përmendëm më lart, bonuset e kazinosë përbëjnë një pjesë të madhe të përvojës tuaj të kazinosë live. Nga bonuset e rregullta të depozitave deri te turnetë dhe promovimet e drejtpërdrejta të kazinosë, bonuset janë kënaqësi të shkëlqyera për shumë lojtarë.

     Do të jeni të lumtur të dëgjoni se mund të përdorni një bonus mirëseardhjeje të kazinosë ecoPayz në të gjitha faqet më të mira të kazinosë ecoPayz sa herë që bëni depozitën tuaj të parë. Shumë nga kazinotë më të mira live të shfaqura në faqen tonë ofrojnë një kazino të veçantë ecoPayz bonus depozite për kumarxhinjtë për herë të parë, kështu që ju mund të ribleni bonusin tuaj të mirëseardhjes menjëherë pasi të konfirmoni depozitën e ecoPayz.

     Bonusi më i zakonshëm i ecoPayz është bonusi i depozitës, të cilin mund ta merrni edhe si një lojtar i rregullt i kazinosë live (pasi të keni përdorur bonusin tuaj të mirëseardhjes ecoPayz). Ju gjithashtu mund të përdorni depozitat e ecoPayz për të marrë pjesë në turnetë e kazinosë live.

     E vetmja luftë që duhet mbajtur parasysh është se jo të gjitha kazinotë e drejtpërdrejta ofrojnë një bonus ecoPayz dhe disa madje mund të kufizojnë plotësisht bonusin e mirëseardhjes për ata që bëjnë depozitimin e tyre të parë nëpërmjet ecoPayz. Mjerisht, shumë kazino të drejtpërdrejta nuk lëshohen bonuset e mirëseardhjes së kazinosë ose ndonjë bonus tjetër depozitimi për lojtarët që përdorin kuletat elektronike, kështu që përpara se të hidheni në ndonjë ofertë bonusi, sigurohuni që të lexoni me kujdes termat dhe kushtet. Nëse ecoPayz nuk mund të përdoret për të shlyer bonusin e kazinosë, kushtet e kazinosë do ta theksojnë qartë këtë në faqen e internetit.

     Merrni një Bonus të Kazinosë Live duke përdorur ecoPayz
     Alternativat më të mira ecoPayz

     Alternativat më të mira ecoPayz

     ecoPayz mund të jetë një shërbim i shkëlqyeshëm pagese, por nëse nuk ka ecoPayz të disponueshëm në kazinonë tuaj të preferuar live ose thjesht po kërkoni disa opsione të tjera pagese të kazinosë, ka shumë alternativa në dispozicion.

     Më poshtë, ne do t'ju japim një përmbledhje të shpejtë të alternativave më të mira ecoPayz që mund të përshtaten me nevojat tuaja të lojërave të fatit.

     • PayPal - PayPal është aq popullor sa nuk ka nevojë vërtet për një prezantim. Si një nga alternativat më të mira ecoPayz, PayPal ofron lehtësi të jashtëzakonshme përdorimi. Megjithatë, nga ana tjetër, Kazinotë PayPal nuk janë aq të zakonshme.
     • Skrill - Skrill mund të jetë alternativa më e ngjashme ecoPayz pasi është gjithashtu një portofol elektronik që përdoret kryesisht në kazino. Shumë kazino përdorin njëkohësisht ecoPayz dhe Skrill, por disa lojtarë mund të preferojnë thjesht Skrill, qoftë për tarifat, funksionalitetet ose veçoritë e tjera.
     • Kartat e kreditit dhe debitit - ecoPayz ofron gjithashtu një kartë pagese (nëpërmjet bashkëpunimit të tyre me Mastercard), por ju ndoshta keni tashmë një kartë krediti dhe debiti të vlefshme nga llogaria juaj kryesore bankare. Ju mund të përdorni kartën tuaj të zakonshme bankare për depozita dhe tërheqje në kazino në mbarë botën.
     • Transfertat bankare - Transfertat bankare nuk janë qartësisht aq të shpejta sa ecoPayz, por në shumë raste, këto mund të jenë metodat më të mira të pagesës. Çështja është: ne të gjithë kemi një llogari bankare dhe kështu, nuk ka nevojë të hapim një llogari tjetër diku. Është i përshtatshëm, gjithmonë i disponueshëm dhe lehtësisht i përdorshëm në pothuajse çdo kazino live në botë.
     Alternativat më të mira ecoPayz
     NiveliCasinoBonusRating
     11xBetDeri në 1500 €9.2
     222BETDeri në 300 €8.7
     3Ruby FortuneBonus mirëseardhjeje deri në 750$9.1
     4Jackpot City100% deri në 1600 dollarë6
     520betDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas7.78
     6National9.1
     7NominiDeri në 1000 €8.3
     8MansionDeri në 5000 $/€9
     9Spin Casino400 dollarë7.92
     10Spin SamuraiMerrni mbi 2000 €8.19

     FAQ

     Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

     Çfarë është ecoPayz?

     ecoPayz është një ofrues i shërbimit të pagesave në internet ose me fjalë të tjera, një shërbim i portofolit elektronik. Çdokush mund të hapë një llogari ecoPayz (pa edhe një llogari bankare ose një kontroll kredie) dhe të ketë një llogari pagese në internet që mund të përdoret për të gjitha transaksionet: si për blerjet online ashtu edhe për marrjen e pagesave.

     A e pranojnë të gjitha kazinotë ecoPayz?

     Jo të gjitha kazinotë pranojnë ecoPayz pasi të gjitha faqet e lojërave të fatit thjesht nuk kanë vendosur të përfshijnë ecoPayz, por ka ende qindra kazino atje me mbështetjen e ecoPayz. Ju mund të gjeni kazino të drejtpërdrejta ecoPayz duke përdorur listën tonë të krahasimit pikërisht këtu në këtë faqe.

     Cila është shuma minimale dhe maksimale që mund të depozitoj përmes ecoPayz?

     Depozitat minimale dhe maksimale të drejtpërdrejta të kazinosë të bëra përmes ecoPayz varen shumë nga kazinoja e veçantë live që keni zgjedhur. Çdo kazino mund të ketë kufij të ndryshëm pagese, por në shumicën e rasteve, depozita minimale e lejuar është diku rreth 10-20 dollarë dhe kufiri maksimal mund të jetë rreth 1000 dollarë për transaksion.

     Sa të menjëhershme janë depozitat dhe tërheqjet me ecoPayz?

     Depozitat e ecoPayz janë praktikisht të menjëhershme - sapo të konfirmoni transaksionin, paratë duhet të kreditohen në llogarinë tuaj të kazinosë. Tërheqjet mund të zgjasin pak më shumë, në varësi të kazinosë së drejtpërdrejtë që po përdorni dhe nëse e keni kaluar tashmë kontrollin e identitetit. Sidoqoftë, në shumicën e rasteve, tërheqjet nga ecoPayz përpunohen brenda 24 deri në 48 orëve.

     A mund të përdor ecoPayz për transaksionet e mia të kazinosë?

     Po, portofoli online ecoPayz nuk është thjesht i disponueshëm për transaksione të drejtpërdrejta të kazinosë, por është një nga shërbimet më të njohura të portofolit atje. Mijëra kazino live me reputacion përdorin ecoPayz si një nga mënyrat kryesore të pagesës.

     A është ecoPayz i sigurt për t'u përdorur për depozitat e kazinosë?

     ecoPayz është një nga shërbimet më të njohura të pagesave online në botë dhe përdoret nga mijëra kazino të drejtpërdrejta në mbarë botën, kështu që siguria nuk është padyshim një shqetësim. Kompania është gjithashtu e autorizuar nga Banka Qendrore e Qipros dhe është e regjistruar zyrtarisht si një ofrues i shërbimit të pagesave elektronike.

     A janë depozitat ecoPayz të menjëhershme?

     Po, depozitat e drejtpërdrejta të kazinosë ecoPayz janë të menjëhershme - me shumë mundësi do të gjeni fondet e disponueshme në llogarinë tuaj të kazinosë menjëherë pas përfundimit të transaksionit.

     A ngarkon tarifa ecoPayz?

     Ndërsa kazinoja juaj e zgjedhur live mund të mos kërkojë tarifa shtesë transaksioni, vetë ecoPayz ka, në të vërtetë, tarifa të caktuara që lidhen me përdorimin e përgjithshëm të llogarisë. Ju mund t'ju duhet të paguani disa tarifa kur tërhiqni para nga llogaria juaj ecoPayz në llogarinë tuaj të rregullt bankare, prandaj sigurohuni që të kontrolloni çmimin e plotë të disponueshëm në faqen e internetit të ecoPayz.