Kazino Drejtpërdrejt Metodat e tërheqjes në 2023

NeoSurf

Neosurf është një alternativë ndaj kartave të debitit dhe kreditit. Ai gjithashtu sfidon llojet normale të kuletave elektronike dhe kartave të tarifimit. Neosurft vepron si një kupon me parapagesë një herë për të bërë blerje ose transaksione në të kazinove online. Megjithatë, nuk është si një kuletë elektronike konvencionale me fonde të ruajtura, sepse kuponi përdoret vetëm një herë.

Shfaq më shumë
InterAc

Interac është një platformë pagese me bazë kanadeze që lejon përdoruesit e saj të tërheqin fonde nga kazinotë në internet. Ai është i ngjashëm me një transfertë bankare ose bankare, por plotësohet në internet dhe dërgohet në llogarinë tuaj menjëherë nga llogaria e kazinosë.

Shfaq më shumë
Neteller

Neteller është një metodë pagese me bazë kanadeze e themeluar në vitin 1999. Është bërë e njohur për shkak të thjeshtësisë dhe komoditetit të saj. Neteller përdor një portofol elektronik që mund të përdoret për të ruajtur ose dërguar para në një kazino online ose tregtarë të tjerë. Mund të bëhen edhe tërheqje nga kazinotë online dhe ka shumë monedha të mbështetura nga platforma.

Shfaq më shumë
Skrill

Skrill është një portofol elektronik modern dhe i besueshëm që lejon lojtarët dhe klientët e kazinove në internet të bëjnë pagesa dixhitale në ueb. Përdoruesit gjithashtu mund të bëjnë depozita ose tërheqje nga kazinotë online. Regjistrimi mund të përfundojë shpejt. Megjithatë, ekzistojnë disa veçori serioze sigurie.

Shfaq më shumë
Wallet One

Wallet One është një i njohur në internet Metoda e pagesës përdorur nga shumë kazinove online si nje opsioni i tërheqjes. Shumë lojtarë të kazinosë në internet preferojnë këtë mënyrë pagese sepse mund të transferojnë para në llogarinë e tyre me lehtësi nëpërmjet transfertave SWIFT, emailit ose numrit të telefonit. Mund të gjeni disa kazino të besuara në internet që kanë bashkëpunuar me këtë metodë tërheqjeje nga faqet e besuara të rishikimit të kazinove në internet dhe të merrni më shumë informacione të rëndësishme në lidhje me kazinotë në internet.

Shfaq më shumë
Yandex Money

Yandex.Money është shërbimi më i madh i pagesave elektronike në Rusi. Është një metodë pagese e sigurt, e thjeshtë dhe me reputacion e përdorur nga një numër shumë i lartë rusësh. Lojtarët e kazinosë në internet mund të bëjnë një pagesë të sigurt në Yandex.Money nga një llogari bankare, e-portofol, telefon ose personalisht.

Shfaq më shumë
Perfect Money

Perfect Money është bërë një sistem jashtëzakonisht i popullarizuar i pagesave pa para në internet. Filloi në vitin 2007 dhe është bërë një mënyrë e besueshme dhe e sigurt për të transferuar fonde dhe për të bërë pagesa në kazino online. Privatësia e tyre është një nga karakteristikat e tyre më të forta.

Shfaq më shumë
EcoPayz

EcoPayz pranohet në kazinove online në të gjithë botën dhe rivalizon ofrues të tjerë të mëdhenj pagesash si Neteller dhe Skrill. Lojtarët regjistrohen për një llogari dhe zgjedhin portofolin e tyre ideal virtual. Është e mundur të shtoni fonde nga një llogari bankare personale. Më pas, bëni një depozitë në një kazino duke zgjedhur EcoPayz në faqen e internetit të kazinosë.

Shfaq më shumë

Bank transfer

Si të përmirësoni përvojën tuaj duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta në kazino
2023-03-05

Si të përmirësoni përvojën tuaj duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta në kazino

Të luash lojëra në kazino është një përvojë e këndshme. Meqenëse gjithnjë e më shumë njerëz kanë filluar të preferojnë idenë për të bërë gjërat në komoditetin e shtëpive të tyre, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë kanë filluar të bëhen gjithnjë e më të njohura.

A mund të luani kazino live në internet për para të vërteta?
2022-12-18

A mund të luani kazino live në internet për para të vërteta?

Kjo është epoka e kazinove live. Ata kanë qenë jashtëzakonisht të njohur për një kohë, dhe rritja e popullaritetit mund të vazhdojë për një kohë. Një kazino Live i ofron përdoruesit një lloj eksperience krejtësisht të ndryshme dhe unike. Ndërsa teknologjitë kanë avancuar, kazinotë kanë bërë gjithashtu. Pra, tani, në një kazino të drejtpërdrejtë, ekziston një tregtar i drejtpërdrejtë në dispozicion në disa nga lojërat.

Sekretet që përdorin kumarxhinjtë për të menaxhuar bankrollat e tyre të lojërave të fatit
2019-11-07

Sekretet që përdorin kumarxhinjtë për të menaxhuar bankrollat e tyre të lojërave të fatit

Për të përfituar nga bixhozi, lojtarët duhet të kenë bankrolla në mënyrë që të vazhdojnë të luajnë. Ky artikull jep disa këshilla se si të menaxhoni bankrollat e lojërave të fatit.