Kazinotë më të mira Trustly Pay and Play 2024

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker

Iku kur lojtarët duhej të regjistroheshin për një llogari kazino përpara se të luanin lojërat e tyre të preferuara të kazinosë live. Këto ditë, lojtarët mund të luajnë pa u regjistruar në një kazino me pagesë dhe të luajnë ose kazino pa llogari. Por, përpara se të luani në këto vende kumari, duhet të lidhni një mënyrë pagese për të bërë një depozitë dhe për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes. Pra, ky udhëzues diskuton gjithçka rreth lojës në një kazino pay n play Trustly dhe nëse këto kazino janë të sigurta.

Kazinotë më të mira Trustly Pay and Play 2024

Çfarë është një Pay n Play Casino Trustly?

Kjo është në thelb një kazino pa llogari Trustly, që ju lejon të luani dhe të fitoni një pagesë pa u regjistruar për një llogari. Pra, si funksionojnë këto kazino? Asnjë llogari Kazinove të besueshme janë të disponueshme në vende të zgjedhura evropiane, ku lojtarët përdorin ID-në e tyre të bankës (detajet e hyrjes bankare në internet) të ofruara nga Trustly për të krijuar një llogari.

Më poshtë janë hapat për të filluar me një pagesë dhe për të luajtur kazino Trustly:

 • Gjej nje pagesa të besueshme dhe luani kazino live që pranon Trustly, më pas prekni "Kërkesë Bonus"
 • Do të shihni një buton "Luaj Tani" në faqen kryesore të kazinosë. Klikoni atë!
 • Tani zgjidhni një bankë të lidhur me llogarinë tuaj Trustly dhe zbatoni udhëzimet në ekran.
 • Kazinoja pa llogari do t'ju kërkojë të verifikoni ID-në tuaj për të konfirmuar moshën tuaj dhe kërkesat e tjera ligjore.
 • Bëni një depozitë minimale dhe kërkoni paketën e mirëseardhjes më parë duke luajtur lojërat në dispozicion.

A nuk janë të sigurta për t'u bashkuar kazinotë e besueshme në asnjë llogari?

Disa lojtarë mund të jenë skeptikë për të luajtur në një kazino pa llogari me një depozitë Trustly, dhe me të drejtë. Për të qenë të drejtë me këta lojtarë, kazinotë që nuk kërkojnë detaje jetike të regjistrimit si emaili, numri i telefonit, adresa dhe fjalëkalimi mund të duken si një mashtrim.

Ideja kryesore pas kazinove pa llogari është ta bëni procesin e regjistrimit sa më shpejt që të jetë e mundur duke ruajtur sigurinë e lojërave. Këto kazino marrin të gjithë informacionin e nevojshëm nga ID-ja juaj e Bankës, duke eliminuar procesin e gjatë dhe të mundimshëm të verifikimit të ID-së.

Vlen gjithashtu të thuhet se këto kazino shpesh janë të licencuara dhe të rregulluara si kazinotë tradicionale të llogarisë. Prandaj, konfirmoni nëse organet si Autoriteti Suedez i Lojërave të Fatit dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës vërtetojnë kazinonë. Dhe mos harroni se Trustly është një shërbim bankar online i rregulluar në Suedi dhe në Mbretërinë e Bashkuar.

Pse lojtarët duhet të konsiderojnë një kazino me pagesë të besueshme n Play?

Shumica e lojtarëve evropianë të kazinove të drejtpërdrejta po i drejtohen kazinove me pagesë dhe lojë më të mirë për arsye të shumta, duke përfshirë:

 • Qasje e thjeshtuar dhe e menjëhershme në llogari: Paguani dhe luani Kazinotë Trustly live u ofrojnë lojtarëve qasje të menjëhershme në llogaritë e tyre të lojërave të fatit. Këta lojtarë nuk kanë nevojë të plotësojnë formularët e mundimshëm të regjistrimit ose të plotësojnë verifikimet e identitetit. Thjesht gjeni një kazino pay n play dhe filloni të luani.
 • Rritja e privatësisë së lojërave të fatit: Kur përdorni kartat e debitit si Visa dhe Mastercard për të luajtur, lojtarët e kazinosë live duhet të japin detaje si emri i mbajtësit të kartës, CVV dhe data e skadencës. Mund të duket sikur po ndani shumë informacione jetike me kazinonë. Asnjë kazino llogarie nuk ofron alternativa si Trustly, Skrill, Neteller dhe PayPal.
 • Pagesat e menjëhershme: Shumica e lojtarëve do të zgjidhnin një kazino live me kohëzgjatjen më të shpejtë të pagesës gjatë përzgjedhjes. Në kazinotë tradicionale të drejtpërdrejta, mund t'ju duhet të prisni me ditë për të marrë pagesa, veçanërisht në kartat e kreditit/debitit. Nga ana tjetër, kazinotë pa llogari Trustly shpesh përpunojnë pagesa në çast.
 • Kazino të sigurta dhe legale: Paguani dhe luani Kazinotë Trustly mund të duken të pasigurta sepse shumica e lojtarëve janë mësuar të ofrojnë shumë detaje të regjistrimit. Megjithatë, këto kazino janë të licencuara dhe të rregulluara ashtu si faqet e tjera të lojërave të fatit. Përveç kësaj, këto faqet e rregulluara të kazinove të drejtpërdrejta përdorni sistemet bankare online të Trustly për të ofruar pagesa të sigurta dhe të sigurta.
 • Bonuset dhe promovimet: Së fundi, nuk ka llogari për faqet e lojërave të fatit Trustly ofrojnë lojtarëve bonuse dhe promovime të mëdha. Këto kazino i shpërblejnë lojtarët me bonuse për depozitat e ndeshjeve, rrotullime falas, bonuse pa depozite, kthim parash dhe bonuse të ringarkimit. Gjithmonë konfirmoni se kushtet e bonusit janë të drejta përpara se të kërkoni ndonjë gjë.

Asnjë Llogari Trustly Kazino Vendet

Disponueshmëria e kazinove pay n play Trustly është e kufizuar për lojtarët nga disa vende evropiane. Prandaj, mos u frikësoni nëse ende nuk keni gjetur një kazino pay n play Trustly në vendin tuaj. Më poshtë janë disa vende evropiane ku lojtarët mund të përdorin ID-në e tyre bankare për t'u regjistruar në këto kazino të drejtpërdrejta:

 • Suedia
 • Gjermania
 • Finlanda
 • Danimarka
 • Holanda
 • Estonia
 • Norvegjia

Mos harroni se disponueshmëria e këtyre kazinove vazhdon të ndryshojë dhe popullariteti i tyre vazhdon të rritet. Pra, mos u habitni kur gjeni një kazino pa llogari në vendin tuaj. Sigurohuni që një organ ligjor të licencojë kazinonë dhe faqja përdor kriptimin e përditësuar SSL për të mbrojtur informacionin tuaj personal.

Alternativa për të paguar dhe luajtur kazino të besueshme

Siç u tha më parë, popullariteti i kazinove të drejtpërdrejta të asnjë llogarie nuk vazhdon të rritet. Por ndërkohë, lojtarët në vendet ku këto kazino nuk janë arritur ende do të duhet të mjaftojnë opsione të tjera të sigurta dhe të sigurta pagese. Nëse nuk dëshironi të ndani detajet e kartës me kazinonë, këshillohet të përdorni kuletat elektronike të njohura si:

Kriptovalutat si Tether, Ethereum, Bitcoin dhe Litecoin janë alternativa të tjera të shkëlqyera. Këto monedha dixhitale të përhapura ofrojnë pagesa të decentralizuara, që do të thotë se bankat dhe autoritetet nuk i gjurmojnë pagesat tuaja.

konkluzioni

Kjo është gjithçka që lojtarët e kazinosë live duhet të dinë për të luajtur në një sajt të lojërave të fatit Trustly pay n play. Këto kazino të Trustly ofrojnë një mënyrë të sigurt dhe të përshtatshme për të filluar të luani pa mundimin e plotësimit të një formulari të gjatë regjistrimi.

Por gjithmonë mos harroni të luani me një pagesë të ligjshme dhe të luani kazino të mbrojtura duke përdorur enkriptimin SSL. Mbani mend, kazinoja do të përdorë ID-në tuaj bankare për të verifikuar identitetin tuaj. Pra, mos bëni kompromis me veçoritë e sigurisë së faqes në internet.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

A nuk ka asnjë llogari të sigurta kazinotë Trustly live?

Po, këto kazino të drejtpërdrejta janë 100% të sigurta si kazinotë e tjera konvencionale. Ju vetëm duhet të siguroheni që kazinoja është e akredituar nga një rregullator ligjor dhe faqja e internetit është e koduar.

Cilat vende mund të luaj në një kazino pa llogari?

Ju mund të luani në një kazino pa llogari në disa vende evropiane, duke përfshirë Danimarkën, Suedinë, Gjermaninë, Finlandën, Norvegjinë dhe Gjermaninë. Fatkeqësisht, kjo kornizë e kazinosë live nuk është ende e disponueshme në MB.

Cilat alternativa mund të përdor në një kazino të Trustly Pay and Play?

Me siguri, kazinotë e asnjë llogarie nuk u ofrojnë lojtarëve alternativa të tjera të portofolit elektronik, duke përfshirë Visa, Mastercard, American Express, PayPal, Skrill dhe Neteller. Ju gjithashtu mund të luani në këto kazino të drejtpërdrejta duke përdorur kriptovaluta.

A nuk ofrojnë bonuse kazinotë Trustly?

Shumica e kazinove pa llogari që pranojnë Trustly dhe opsione të tjera pagese u ofrojnë lojtarëve shpërblime të mirëseardhjes dhe besnikërisë. Mund të merrni rrotullime falas, bonuse pa depozite, bonuse të ndeshjeve të depozitave, etj.

Çfarë është një ID bankare?

Ky është identifikimi juaj bankar në internet, i përbërë nga emri juaj i përdoruesit dhe fjalëkalimi. Llogaria "No" do ta marrë këtë informacion nga llogaria juaj Trustly për të konfirmuar identitetin tuaj.

Besim kundrejt metodave të tjera të pagesës në kazino 2024

Besim kundrejt metodave të tjera të pagesës në kazino 2024

Kur zgjidhni një metodë pagese të drejtpërdrejtë të kazinosë, shumë do të merrnin parasysh veçori si siguria, reputacioni dhe shpejtësia e transaksionit. Një opsion pagese që tërheq shumicën e lojtarëve është Trustly. Me Trustly, lojtarët e kazinosë live mund të bëjnë depozita dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta përmes llogarive të tyre bankare.