Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë 1Bet

1BetResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 500$ + 200 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
1Bet is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ofertat e bonusit të 1Bet

Bonusi i mirëseardhjes Bonusi i mirëseardhjes është një ofertë e zakonshme në 1Bet. Ndërsa përqindja specifike mund të ndryshojë, ajo u siguron lojtarëve fonde shtesë për të nisur përvojën e tyre të lojërave.

Baste Falas Lojtarët mund të shijojnë gjithashtu baste Falas në 1Bet. Këto ju lejojnë të vendosni baste pa përdorur paratë tuaja, duke ju dhënë një mundësi pa rrezik për të fituar të mëdha.

Bonusi i kthimit të parave Në 1Bet, lojtarët mund të përfitojnë nga Bonusi i kthimit të parave. Ky bonus rimburson një përqindje të humbjeve tuaja, duke ofruar një ngushëllim nëse fati nuk është në anën tuaj.

Bonusi Reload Bonusi Reload është një tjetër ofertë tërheqëse e disponueshme në 1Bet. Ai shpërblen lojtarët për bërjen e depozitave shtesë duke u siguruar atyre fonde shtesë bonus.

Bonusi javor Për t'i mbajtur gjërat emocionuese, 1Bet ofron një Bonus Javor. Ky bonus ndryshon rregullisht dhe u ofron lojtarëve mundësi unike për të rritur fitimet e tyre çdo javë.

Kërkesat e bastit Është e rëndësishme të theksohet se shumica e bonuseve në 1Bet vijnë me kërkesa për bast. Këto kërkesa përcaktojnë sa herë ju duhet të vendosni bast shumën e bonusit përpara se të jeni në gjendje të tërhiqni çdo fitim që lidhet me të.

Mos harroni se ndërsa bonuset mund të përmirësojnë përvojën tuaj të lojës, ato gjithashtu kanë kufizime kohore dhe terma dhe kushte që duhet të shqyrtohen me kujdes përpara se t'i pranoni.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+4
+2
Mbyll
Games

Games

Lojëra elektronike në 1Bet Kazino

Kur bëhet fjalë për lojëra elektronike, 1Bet Casino ka një gamë mbresëlënëse opsionesh për t'i shijuar. Me tituj të spikatur nga ofruesit kryesorë si Virtual Sports dhe Asia Gaming, ju garantohet një përvojë emocionuese e lojërave.

Kazino ofron një shumëllojshmëri të gjerë të lojërave slot, duke përfshirë zgjedhje të njohura si Caribbean Stud, Craps, Dragon Tiger, Football Bast, Keno, Bast Online, Sic Bo, Baste Sportive, Teen Patti, Wheel of Fortune, Rummy, Poker, Mahjong dhe shumë më shumë. Pavarësisht nëse preferoni makina klasike të frutave ose lojëra elektronike moderne video me veçori emocionuese bonus dhe grafikë mahnitëse - këtu ka diçka për të gjithë.

Lojëra në tryezë: Blackjack dhe Ruletë

Nëse lojërat e tavolinës janë më shumë në stilin tuaj, 1Bet Casino ju ka mbuluar me klasike si Blackjack dhe Roulette. Këto të preferuarat e përjetshme ofrojnë emocione të pafundme ndërsa provoni fatin kundër tregtarit ose rrotulloni timonin me shpresën se do të arrini në numrin tuaj me fat.

Lojëra unike dhe ekskluzive

Përveç lojërave të njohura të kazinosë të përmendura më lart, 1Bet ofron gjithashtu disa tituj unikë dhe ekskluzivë që nuk do t'i gjeni gjetkë. Këto lojëra speciale ofrojnë një ndryshim të ri në lojën tradicionale dhe shtojnë një shtresë shtesë emocioni në sesionin tuaj të lojërave.

Përvoja e përdoruesit dhe ndërfaqja

1Bet Casino krenohet me ofrimin e një platforme lojrash miqësore për përdoruesit. Ndërfaqja është e hijshme dhe intuitive në mënyrë që edhe të sapoardhurit të mund të lundrojnë pa mundim nëpër faqe. Loja e qetë siguron një përvojë gjithëpërfshirëse pa asnjë defekt apo ndërprerje.

Jackpot Progresive dhe Turne

Për ata që kërkojnë fitime të mëdha ose emocione konkurruese, 1Bet Casino ofron jackpote progresive ku grupi i çmimeve vazhdon të rritet derisa dikush të arrijë çmimin e parë. Për më tepër, kazinoja pret turne të rregullta ku lojtarët mund të konkurrojnë kundër njëri-tjetrit për çmime në para ose shpërblime të tjera.

Të mirat:

 • Gama e gjerë e opsioneve të lojërave slot
 • Ofrohen lojëra klasike tavoline si Blackjack dhe Roulette
 • Lojëra unike dhe ekskluzive
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit për një përvojë të pandërprerë të lojërave
 • Xhekpotet dhe turnet progresive shtojnë eksitimin

Disavantazhet:

 • Informacion i kufizuar në dispozicion për tituj të veçantë të lojërave

Me përzgjedhjen e tij të larmishme të lojërave slot, lojërat klasike të tavolinës, ofertat unike dhe platformën miqësore për përdoruesit, 1Bet Casino siguron që ju të keni një përvojë të këndshme dhe shpërblyese lojrash.

Software

1Bet Casino ka bashkëpunuar me një gamë të gjerë ofruesish të mëdhenj softuerësh për t'u ofruar lojtarëve një përvojë të jashtëzakonshme lojrash. Këto përfshijnë emra të njohur si 1x2Gaming, 2 By 2 Gaming, All41 Studios, Amatic Industries, Asia Gaming, Betgames, Betsoft, BGAMING, Big Time Gaming, Blueprint Gaming, Booming Games, Booongo Gaming, Crazy Tooth Studio, EGT Interactive dhe shumë të tjera .

Me këta gjigantë softuerësh në bord, lojtarët mund të presin një përzgjedhje të larmishme lojërash elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazino ofron një gamë të gjerë opsionesh për t'u kujdesur për preferencat e çdo lojtari.

Për sa i përket lojërave unike ose ekskluzive të ofruara nga kazino përmes këtyre partneriteteve, ka disa tituj të spikatur që ia vlen të përmenden. Këto përfshijnë lojëra elektronike inovative me grafikë mahnitëse dhe kolona zanore gjithëpërfshirëse nga ofruesit kryesorë si Microgaming dhe NetEnt.

Përvoja e përgjithshme e përdoruesit në 1Bet Casino është e qetë në të gjitha pajisjet. Shpejtësia e ngarkimit të lojës është e shpejtë dhe loja është e qetë. Lojtarët mund të shijojnë lojërat e tyre të preferuara pa asnjë ndërprerje apo vonesë.

Ndërsa kazinoja mbështetet kryesisht në partneritetet e saj me ofruesit e jashtëm të softuerëve për ofertat e saj të lojërave, ajo gjithashtu ka softuer të pronarit të zhvilluar në shtëpi. Kjo i shton një prekje shtesë ekskluzivitetit përvojës së lojërave në 1Bet Casino.

Kur bëhet fjalë për drejtësinë dhe rastësinë e lojërave të ofruara nga këta partnerë softuerësh në 1Bet Casino; ata të gjithë përdorin gjeneratorë të numrave të rastësishëm (RNG) për të siguruar rezultate të drejta për lojtarët. Për më tepër; këta ofrues i nënshtrohen auditimeve të rregullta nga organizata të palëve të treta të pavarura për të ruajtur standardet e transparencës dhe drejtësisë.

Ndërsa mund të mos ketë ndonjë veçori specifike inovative të softuerit si VR ose lojëra të realitetit të shtuar në dispozicion në këtë moment; fokusi në 1Bet Casino është në ofrimin e lojës me cilësi të lartë përmes koleksionit të tij të gjerë të lojërave nga ofruesit e nivelit të lartë.

Lundrimi nëpër bibliotekën e lojërave në 1Bet Casino bëhet i lehtë me filtra; funksionet e kërkimit; dhe kategori që i ndihmojnë lojtarët të gjejnë lojërat e tyre të preferuara shpejt dhe me efikasitet. Nëse lojtarët po kërkojnë një ofrues specifik, lloj loje ose temë; ata mund të gjejnë lehtësisht atë që kërkojnë.

Si përfundim, partneritetet e 1Bet Casino me ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike sigurojnë një përvojë të nivelit të lartë të lojërave. Me grafikë mahnitëse, animacione të lëmuara dhe kolona zanore zhytëse; lojtarët janë në një udhëtim emocionues të mbushur me opsione të pafund argëtimi.

Payments

Payments

Opsionet e pagesave në 1Bet: Depozitat dhe Tërheqjet janë të Lehta

Si një entuziast me përvojë në kazino, do të jeni të kënaqur të dini se 1Bet ofron një gamë të gjerë opsionesh pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Ja çfarë duhet të dini:

Metodat popullore:

 • AstroPay

 • transferte bankare

 • Boleto

 • CartaSi

 • Kartat e kreditit

 • Kripto (Bitcoin, Ethereum, etj.)

 • Kartë debiti

 • Kuletat elektronike (PayPal, Skrill, Neteller)

 • Payz

 • Euteller

 • Portofoli Ezee

 • Transfertë e shpejtë bankare

 • GiroPay

 • Interac ...dhe shumë të tjera!

  Shpejtësia e transaksionit: Depozitat përpunohen në çast, duke ju lejuar të filloni të luani menjëherë. Tërheqjet janë gjithashtu të shpejta, me kohët e përpunimit që ndryshojnë në varësi të metodës së zgjedhur.

  Tarifat: Jini të sigurt, nuk ka tarifa të fshehura kur bëhet fjalë për depozitimin ose tërheqjen e fondeve në 1Bet. Ju mund të shijoni transaksione pa probleme pa ndonjë tarifë të papritur.

  Kufijtë: Kufijtë minimal dhe maksimal të depozitave dhe tërheqjeve ndryshojnë në bazë të mënyrës së zgjedhur të pagesës. Sidoqoftë, jini të sigurt se ka opsione të disponueshme për të gjitha llojet e lojtarëve.

  Masat e sigurisë: Në 1Bet, siguria juaj është një përparësi kryesore. Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për të siguruar transaksione të sigurta dhe për të mbrojtur informacionin tuaj financiar.

  Bonuset speciale: Duke zgjedhur mënyra specifike pagese si kartat e kreditit ose kuletat elektronike, mund të keni të drejtë për bonuse ose promovime speciale. Mbani një sy për këto përfitime emocionuese!

  Fleksibiliteti i monedhës: Pavarësisht se cilën monedhë preferoni të përdorni në lojën tuaj, 1Bet strehon monedha të ndryshme në mënyrë që të mund të luani rehat pa u shqetësuar për normat e konvertimit.

  Efikasiteti i shërbimit ndaj klientit: Nëse keni ndonjë shqetësim ose pyetje në lidhje me pagesat në 1Bet, ekipi i tyre i shërbimit ndaj klientit është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmojë. Ato janë efikase dhe të përkushtuara për të zgjidhur menjëherë çdo çështje që lidhet me pagesat.

Me gamën e larmishme të opsioneve të pagesave të 1Bet, transaksionet pa probleme dhe masat e sigurisë së nivelit të lartë, mund të përqendroheni në shijimin e përvojës suaj të lojërave pa asnjë shqetësim financiar.

Deposits

1Bet është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse 1Bet ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë MasterCard, Credit Cards, MuchBetter, Visa, Neteller , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te 1Bet për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

1Bet u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+181
+179
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+21
+19
Mbyll

Languages

Kazinotë online që i shërbejnë tregut global duhet të kenë shumë gjuhë për t'iu adresuar personaliteteve të ndryshme që vizitojnë faqet e tyre. 1Bet Casino është një kazino shumëgjuhëshe në internet që u përshtatet lojtarëve nga rajone të ndryshme. Disa nga mbështetësit përfshijnë:

 • gjermane
 • greke
 • anglisht
 • Spanjisht
 • rumun
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në 1Bet . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, 1Bet i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

1Bet është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. 1Bet është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2011

Account

Regjistrimi për një llogari me një 1Bet hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron 1Bet dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Rishikimi i Mbështetjes së Klientit të 1Bet: Një mik në nevojë

Nëse jeni duke kërkuar për një kazino të besueshme në internet me mbështetje të nivelit të lartë për klientët, mos kërkoni më larg se 1Bet. Si një entuziast i kalitur i kazinove në internet, kam pasur pjesën time të mjaftueshme të përvojave me platforma të ndryshme dhe duhet të them se mbështetja e klientit të 1Bet dallon vërtet.

Bisedë e drejtpërdrejtë: Përgjigje rrufe të shpejta

Një nga veçoritë e spikatura të mbështetjes së klientit të 1Bet është veçoria e tyre e bisedës live. Sa herë që keni një pyetje ose keni nevojë për ndihmë, ekipi i tyre është vetëm një klikim larg. Ajo që më bëri më shumë përshtypje ishte koha e tyre e reagimit të shpejtë rrufe. Në shumicën e rasteve, ata m'u kthyen brenda pak minutash! Më dukej sikur të kisha një bisedë miqësore me dikë që me të vërtetë interesohej të më ndihmonte.

Mbështetja me email: Thellësia në më të mirën e saj

Ndërsa biseda e drejtpërdrejtë është e shkëlqyeshme për pyetje të shpejta, ndonjëherë keni nevojë për ndihmë më të detajuar. Kjo është ajo ku mbështetja e emailit të 1Bet vjen në ndihmë. Megjithëse mund t'u duhet deri në një ditë për t'u përgjigjur, jini të sigurt se kur ta bëjnë këtë, ata japin përgjigje të plota dhe gjithëpërfshirëse. Vëmendja e tyre ndaj detajeve dhe gatishmëria për të bërë një milje shtesë i veçon ata vërtet.

Përfundim: Shoku juaj i besuar

Si përfundim, nëse po kërkoni një kazino në internet me kanale të jashtëzakonshme të mbështetjes së klientit, 1Bet duhet të jetë zgjedhja juaj e preferuar. Qoftë nëpërmjet bisedës së tyre të drejtpërdrejtë të shpejtë ose mbështetjes së tyre të thelluar me email, ata janë gjithmonë pranë jush kur keni më shumë nevojë për to. Pra, rri duarkryq, relaksohuni dhe shijoni përvojën tuaj të lojërave, duke e ditur se 1Bet ka shpinën tuaj si një mik i besuar.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me 1Bet për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. 1Bet shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. 1Bet ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e 1Bet në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në 1Bet . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e 1Bet janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Monedhat

Monedhat

Monedhat janë aspekti monetar i kazinove online. Ato ju ndihmojnë të vendosni baste dhe të llogaritni fitimet tuaja. Me opsione të shumta të monedhës, ju mund të zgjidhni një të përdorur në vendin tuaj për të bërë më të lehtë përafrimin e fitimit kundrejt gjasave dhe për të shmangur kurset e këmbimit. Disa nga opsionet e monedhës në 1Bet Casino përfshijnë:

 • USD
 • EUR
 • CAD
 • CNY
 • RON
About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher