Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë 1xBet - Account

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.5/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet is not available in your country. Please try:
Account

Account

Territoret Palestineze, Kamboxhia, Malajzia, Togo, Indonezi, El Salvador, Oman, Arabia Saudite, Turqia, Guatemala, India, Zambia, Bahrein, Botsvana, Myanmar, Republika Domenikane, Sejsheli, Turkmenistani, Etiopia, Ekuadori, Ekuador,Turqia, Taxhikistani,Papua Guinea e Re,Mongolia,Bermuda,Afganistani,Kiribati,Eritrea,Mali,Guinea,Kosta Rika,Kuvajti,Palau,Islanda,Grenada,Marok,Aruba,Jemen,Pakistan,Paraguaj,Tuvalu,Vietnam. Lesoto, Peru, Irak, Katar, Shqipëri, Uruguay, Brunei, Guajana, Mozambik, Namibi, Senegal, Ruandë, Liban, Nikaragua, Macau, Panama, Burundi, Bahamas, Kaledonia e Re, Republika e Afrikës Qendrore, Territori i Afrikës Qendrore, , Kokos [Keeling] Ishujt, Argjentinë, Anguilla, Tonga, Maqedoni, Madagaskar, Ishulli i Manit, Samoa, Niger, Kepi Verde, Xhamajka, Trinidad & Tobago, Guinea Ekuatoriale, Ishulli i Krishtlindjeve, Burkina Faso, Niue, Uganda, Monako'Iôire Ishujt Solomon, Gambia, Kili, Kirgistani, Angola, Haiti, Kazakistani, Malavi, Barbados, Fixhi, Nauru, Nepal, Laos, Grenlandë, Venezuelë, Gabon, Siri, Norvegji, Sri Lanka, Ishujt Marshall, Tailandë, Tailandë Ishulli Norfolk, Ishulli Bouvet, Libi, Gjeorgjia, Komoret, Guinea-Bissau, Hondurasi, Ishujt e Virgjër Britanikë, Antilet Hollandeze, Liberia, Emiratet e Bashkuara Arabe, Butani, Jordania, Dominika, Nigeria, Benini, Zimbabve, Ishujt e Virgjër Britanikë, Maja, Tokelau, Hong Kong, Sudani i Jugut, Lihtenshtajni, Andorra, Kuba, Japonia, Somalia, Montserrat, Rusia, Kolumbia, Kongo, Çad, Xhibuti, San Marino, Uzbekistan, Kore, Azerbajxhan, Filipine, Kanada, Ishujt Jugore të Zanit, Korenë e Jugut ,Egjipt,Suriname,Bolivi,Sudan,Swaziland,Meksikë,Gjibraltar,Brazil,Iran,Tunizi,Maldive,Mauritius,Vanuatu,Singapori,Bangladesh,Kinë

Regjistrimi 1xBet me numrin e telefonit

Regjistrimi 1xBet me numrin e telefonit

Nëse vendosni të regjistroheni në kazinonë live 1xbet duke përdorur telefonin tuaj celular, duhet të ndiqni këto hapa:

Pasi të keni hapur faqen e internetit të kazinosë, klikoni në butonin "Regjistrimi".

Pastaj zgjidhni skedën "Numri i telefonit"

Ju duhet të konfirmoni kombësinë tuaj dhe të shkruani numrin tuaj të telefonit

Pastaj mund të zgjidhni monedhën tuaj

Në rast se keni një kod promocional, mund ta futni atë më pas.

Hapi i fundit është të klikoni në butonin 'Regjistrohu'.

Kur regjistrimi të përfundojë me sukses, do të merrni një mesazh konfirmimi me fjalëkalimin tuaj.

1xbet kazino live Regjistrohu duke përdorur emailin tuaj

1xbet kazino live Regjistrohu duke përdorur emailin tuaj

Nëse vendosni të regjistroheni në 1xBet Casino duke përdorur emailin tuaj, do t'ju duhet të përfshini më shumë informacion.

  • Emri
  • Adresë
  • Numri i telefonit
  • Fjalëkalimi
Lidhni llogarinë tuaj

Lidhni llogarinë tuaj

1xBet Casino ju lejon të keni më shumë se një llogari duke përdorur funksionin "Lidhni llogaritë tuaja". Mund të shkoni te Llogaria ime dhe të gjeni Cilësimet e Llogarisë. Në opsionet e disponueshme klikoni 'Shto' dhe futni informacionin e kërkuar dhe klikoni 'Lidh llogaritë'. Mund të kaloni lehtësisht midis llogarive duke përdorur ikonën 'Llogaritë e lidhura' të cilën mund ta gjeni në panelin e sipërm në faqen e internetit.

Llogaritë e lidhura mbeten të pavarura nga njëra-tjetra, ato konsiderohen të verifikuara vetëm nga një klient. Çdo llogari individualisht mund të marrë pjesë në ofertat e bonusit dhe kreditimin e bonuseve sipas kushteve të programit të besnikërisë.

Nuk ju lejohet të përdorni dikë tjetër`s dokumente dhe të bëjë një llogari nën pretendim të rremë. Kazinoja mund të kërkojë verifikim në çdo moment dhe nëse nuk jeni në gjendje ta siguroni këtë, të gjitha bastet dhe fitimet tuaja do të anulohen dhe llogaria juaj do të pezullohet.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit

Në mënyrë që procesi juaj i regjistrimit të finalizohet, llogaria juaj duhet të verifikohet. Ky është një nga hapat thelbësorë në krijimin e një llogarie. Gjëja e parë që duhet të bëni është të zgjidhni vendin dhe monedhën e duhur gjatë procesit të regjistrimit. Këtu është një udhëzues hap pas hapi për verifikimin e llogarisë tuaj.

Pasi të keni krijuar llogarinë tuaj, keni nevojë për informacionin tuaj të hyrjes në 1xbet.

Në krye të ekranit do të shfaqet një dritare duke thënë "Llogaria juaj është e ndaluar"`nuk është verifikuar, kliko këtu për të verifikuar'

Në hapin tjetër do t'ju duhet të paraqisni disa nga të dhënat tuaja personale si ID, pasaportë ose shofer`s licencës.

Përfshini adresën tuaj dhe detajet e llogarisë tuaj bankare

Pasi të keni plotësuar të gjitha informacionet, mund të klikoni në butonin 'verifiko'.

Verifikimi kërkon deri në 24 orë për t'u përpunuar. Në rast se ka probleme me dokumentet që keni dërguar, mbështetja e klientit mund të kërkojë informacion shtesë ose ridorëzimin e dokumenteve të duhura.

Pasi llogaria juaj të jetë gati, ju mund të shijoni lojërat tuaja të preferuara në asnjë kohë. Opsionet e pagesës megjithatë do të varen nga vendndodhja juaj gjeografike. Dhe nëse preferoni të qëndroni anonim, mund të zgjidhni një nga kuletat e shumta të kriptomonedhave të disponueshme.

Do t'ju kërkohet të jepni informacion minimal për të konfirmuar identitetin tuaj.

Të gjitha të dhënat do të regjistrohen nga kompania

Të dhënat tuaja do të kontrollohen në përputhje me listën e personave të dyshuar për terrorizëm.

Ju do të duhet të siguroni burimet e fondeve që planifikoni të depozitoni në llogarinë tuaj.

Ju do të duhet të siguroni dokumentet e mëposhtme në çdo kohë të nevojshme:

Pasaporta ose ID ose dokumente të tjera që përmbajnë emrin, datën e lindjes, adresën dhe fotografinë tuaj.

Faturë për pagesën e faturave të shërbimeve jo më të vjetra se 3 muaj. Kjo është për të konfirmuar adresën tuaj.

Mund të kërkohen disa informacione të tjera shtesë. Në disa raste kompania mund të kërkojë kopje të noterizuara të dokumenteve.

Play Pragmatic dhe Partneritet 1xBet Çimento me Lojë Ekskluzive Live Dealer
2023-09-22

Play Pragmatic dhe Partneritet 1xBet Çimento me Lojë Ekskluzive Live Dealer

Pragmatic Play, një zhvillues i nivelit të parë të lojërave të kazinosë live, ka vazhduar ecurinë e tij mbresëlënëse të vitit 2023 pas zgjerimit të partneritetit ekzistues me 1xBet Casino. Në marrëveshjen e re, zhvilluesi i lojës do të ofrojë shfaqjen e tij të drejtpërdrejtë të lojës, Wheel of Luck.