1xBet Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

Kazino live 1xBet ofron mënyra të sigurta pagese dhe ka një bollëk opsionesh depozitash; nga transfertat bankare te e-Portofoli dhe madje edhe kartat e kreditit dhe debitit. Disa nga depozitat bëhen në 1XBet nëpërmjet:

 • MasterCard
 • VIZA
 • PayPal
 • Neteller
 • Entropay
 • Ecopayz
 • Skrill
 • Me besim
 • SOFORT
 • Transferta bankare

Depozita minimale është 1 € ose ekuivalenti.

Si të bëni një depozitë?

Bërja e një depozite në 1xBet live Casino është pa probleme. Ka më shumë se 150 opsione të ndryshme pagese, kështu që ju mund të gjeni atë që është e përshtatshme për ju. Këtu është një udhëzues hap pas hapi se si të depozitoni me sukses fonde në llogarinë tuaj 1xBet:

 1. Gjëja e parë që duhet të bëni është të regjistroheni për një llogari.
 2. Ekzistojnë 2 mundësi për të bërë depozita. Mënyra më e shpejtë është të lundroni në faqen e pagesave përmes butonit "Depozitë" ose përmes cilësimeve të llogarisë.
 3. Pasi të keni mbaruar me këtë hap, duhet të zgjidhni shumën me të cilën dëshironi të luani dhe të bëni një depozitë.

Metodat e depozitimit

Ju mund të bëni një depozitë duke përdorur kartën tuaj të kreditit ose debitit. Visa, MasterCard dhe Maestro janë të gjitha të pranueshme dhe shuma minimale që mund të depozitoni është $1. Transferta e parave është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa shërbimi.

Atëherë mund të përdorni një nga kuletat elektronike të mëposhtme:

 • Qivi
 • Paratë Yandex
 • Skrill
 • Skrill 1-Trokitni lehtë
 • B-pagesa
 • Paratë e përsosura
 • Epay
 • Vkreditorët
 • Portofoli Jeton
 • Paydunya
 • Skanimi i UnionPay në Kinë
 • Dohone
 • Express Union Kamerun
 • Cashmaal
 • Portofoli i Runpay
 • Allpay
 • FastPay
 • Sticpay
 • Pagesat celulare përfshijnë:
 • Beeline
 • MTS
 • Tele2
 • MegaFon
 • Airtel
 • Dinarak
 • M-Birr
 • CBE
 • Siru Mobile
 • LigdiCash
 • Wizzall Senegal
 • Raycash

Ju gjithashtu mund të bëni një depozitë me para në dorë:

 • Svyaznoy
 • Euroset
 • Teleplay
 • Amigo

Ose, mund të përdorni sisteme pagesash si:

 • Neteller
 • ecoPayz
 • Paguesi
 • Shkëmbyesit e valutave elektronike përfshijnë:
 • Webmoney-Qiwi UZ
 • WebObmen UZ
 • Ikassa.net
 • Terminalet e vetë-shërbimit
 • Terminalet e vetë-shërbimit CyberPlat
 • Paymaster.md
 • Tregtia dhe zhvillimi
 • Terminali i vetëshërbimit Kassa24
 • Terminali i vetëshërbimit e-Pay
 • Terminali i gjerë i vetë-shërbimit
 • 2 Klikoni në terminalin e vetë-shërbimit
 • Terminali i vetëshërbimit AlfaPay
 • Terminali i shitjes së Bankës 24
 • Terminali i vetëshërbimit CityPay
 • Terminali i vetëshërbimit Easy Pay
 • Terminalet e vetë-shërbimit IBox
 • Terminalet e vetë-shërbimit Sistema
 • Terminalet e vetë-shërbimit GlobalMoney
 • Terminalet e vetëshërbimit City24
 • Terminalet MMPS
 • Terminalet Wuickpay
 • Kreditorët e PBCK
 • 24 Terminalet e vetë-shërbimit gjatë gjithë kohës
 • Shpejt
 • Terminalet Paynet

INTERNET BANKING

 • Transfertë bankare lokale
 • Pagos i Kuq
 • Spei
 • Itau
 • Banko Galicia
 • Banko Frances
 • BCI
 • Banco De Chile
 • Banko do Brasil
 • Bradesco
 • Caixa
 • Webpay
 • Multibanko
 • Kina UnionPay Bank
 • ECOBANQ
 • GTBank
 • Providus Bank
 • Polaris Bank
 • Banka Tregtare FSDH
 • Banamex
 • OXXO
 • Santander
 • Pago Express
 • KARTAT E PARAPAGUARA:
 • Karta AstroPay
 • Kupon Paykasa
 • CEP BANK
 • Kodi QR

TRANSFERTE BANKARE

 • BT lokale indoneziane
 • BT lokale malajziane
 • BT lokale Thai
 • Vietnamese lokale BT
 • Zenith Bank
 • Banka e Parë
 • GTB
 • Sterling Bank
 • Unity Bank
 • Besimi i pagave88
 • Aninda Bank Havalesi
 • Hizli QR
 • Akili Havale

Kriptovaluta:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Dash
 • Ethereum
 • Monero
 • ZCash
 • Kreditë e lojës
 • NEM
 • Bytecoin
 • DigiByte
 • Bitcoin ari
 • Bitcoin cash
 • QTUM
 • STRATIS
 • Ripple
 • monedhë USD
 • USD e vërtetë
 • Token standard i Paxos
 • Tether
 • Lidhje zinxhiri
 • OmiseGO
 • Shenja bazë e vëmendjes
 • TRON
 • BitShares

E-VOUCHER

 • Pago Efektivo
 • Pago Facil
 • Kupon PS
 • Kupon elektronik Perfect Money
 • 1xVoucher
 • Para ne dore gjate dorezimit
 • DisaShop Peru

Kodi i Bonusit të Depozitës

Ka shumë kode bonus depozitash të disponueshme në 1xBet Casino nga të cilat mund të përfitoni. Këto janë ofertat e mëposhtme të bonusit dhe kodet promovuese për t'i kërkuar ato:

 • Bonus ekskluziv i 1xBet – Ky është një bonus 100% i përputhjes që mund të shkojë deri në 130 dollarë. Kodi promocional për këtë ofertë është BCVIP
 • Bonusi i Kenias – Ky është një bonus 200% i përputhjes që mund të shkojë deri në 13,000 KES. Kodi promocional për këtë ofertë është BCVIP.
 • Ofertë e mirëseardhjes në Nigeri – Ky është një bonus 200% i përputhjes që mund të shkojë deri në 43,550 NGN. Kodi promocional për këtë ofertë është BCVIP
 • Bonus në Indi – Ky është një bonus 100% i përputhjes që mund të shkojë deri në 9750 INR. Kodi promocional për këtë ofertë është BCVIP.
 • Bonusi i Bangladeshit – Ky është një bonus 100% i përputhjes që mund të shkojë deri në 10,000 BDT. Kodi promocional për këtë ofertë është BCVIP.
 • Bonus në Cameron – Ky është një bonus 200% i përputhjes që mund të shkojë deri në 58.000 XAF. Kodi promocional për këtë ofertë është BCVIP.
 • Bonusi i Ganës – Ky është 200% bonus ndeshjeje që mund të shkojë deri në 530 GHS. Kodi promocional për këtë ofertë është BCVIP.

Kufiri i depozitave

Nuk ka kufi maksimal ose minimal të depozitave në 1xBet Casino.

Monedha

Këto janë monedhat e mëposhtme që pranohen në 1xBet Casino për të bërë një depozitë:

 • LEK - Lek Shqiptar
 • DZD - Dinar algjerian
 • USD - Dollar Amerikan
 • AOA - Angolan Kwanza
 • ARS - Peso argjentinase
 • AMD - Dramë armene
 • AUD - Dollar Australian
 • AZN - Azerbajxhani Manat
 • BDT - Bangladeshi Taka
 • BAM - Marka e konvertueshme e Bosnjës dhe Hercegovinës
 • BYR - Rubla Bjelloruse
 • BTC - Bitcoin
 • BOB - Bolivian Bolivian
 • BRL - Brazilian Rea
 • lGBP - Paund Britanik
 • BGN - Lev bullgar
 • CAD - Dollar Kanadez
 • XAF - Franga e Afrikës Qendrore
 • CLP - Peso kilian
 • RMB - Renminbi kinez
 • CDF - Franc Congoleze
 • HRK - Kuna kroate
 • CZK - Koruna çeke
 • DKK - Krona daneze
 • EGP - Paund egjiptian
 • ETB - Birr etiopian
 • EUR - EuroGEL - Lari Gjeorgjiane
 • GHS - Cedi ganez
 • HTG - Grud Haitian
 • HKD - Dollar Hong Kong
 • HUF - Forintë hungareze
 • ISK - Krona Islandeze
 • INR - Rupi Indiane
 • IDR - Rupiah indoneziane
 • IRR - Rial iranian
 • ILS - Shekel i Ri izraelit
 • JPY - Jen japonez
 • KZT - Kazakistani Tenge
 • KES - Shilinga Keniane
 • KGS - Kirgistani Som
 • MYR - Ringgit Malajzian
 • MKD - Denar maqedonas
 • MAD - Dirham Maroken
 • MXN - Peso meksikane
 • MZN - Metical
 • MDL - Leu i Moldavisë
 • MNT - Mongol Togrog
 • NGN - Naira nigeriane
 • NZD - Dollar i Zelandës së Re
 • NOK - Krona Norvegjeze
 • PYG - Guarani paraguaian
 • PEN - Peruan Nuevo Sol
 • PHP - Peso Filipine
 • PLN - Zloty polake
 • RON - Leu rumun
 • RUB - Rubla ruse
 • RSD - Dinar serb
 • SGD - Dollar Singapori
 • ZAR - Rand i Afrikës së Jugut
 • KRW - Won e Koresë së Jugut
 • SDG - Paund sudanez
 • SEK - Krona suedeze
 • CHF - Franga zvicerane
Total score9.2
Përfitimet
+ Kazino me rul të lartë
+ Luajtur në shumë vende
+ Zgjedhja më e mirë e basteve
+ Zgjedhje e madhe e lojrave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
Panama Gaming Control Board
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (77)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto BancoLive Grand RouletteLive Multiplayer PokerLive Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Social Casinos
Sportive
Street Fighter
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (92)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit CardsCryptoDebit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Samsung Pay
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
VisaWallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)