Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë 1xBet - Languages

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.5/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet is not available in your country. Please try:
Languages

Languages

1XBet është një platformë ndërkombëtare lojrash në internet që u shërben lojtarëve nga e gjithë bota. Faqja e internetit dhe platformat e aplikacioneve janë krijuar për të mbështet të gjitha gjuhët e njohura në botë.

Disa nga gjuhët në të cilat disponohet janë:

  • anglisht
  • Spanjisht
  • portugeze
  • italisht
  • turk
  • rusisht
  • japoneze

Në thelb, ekziston një gjuhë për çdo vend ku vepron.

1xBet Casino live është përkthyer në 40 gjuhë deri më tani. Kjo u mundëson lojtarëve të kuptojnë termat dhe kushtet e secilit bast përpara se të vendosin të bëjnë një depozitë. Dhe, në rast se keni një problem, mund të kontaktoni kazinonë në disa mënyra, përmes Mbështetjes së Klientit e cila është e disponueshme 24/7, përmes emailit ose mund të kërkoni një kthim telefonate.

Problemi i vetëm këtu është se edhe pse Mbështetja e Klientit është gjithmonë e disponueshme, kjo nuk do të thotë se ata do të kenë dikë që flet gjuhën tuaj amtare. Pra, si parazgjedhje, i gjithë komunikimi do të jetë në anglisht.

Play Pragmatic dhe Partneritet 1xBet Çimento me Lojë Ekskluzive Live Dealer
2023-09-22

Play Pragmatic dhe Partneritet 1xBet Çimento me Lojë Ekskluzive Live Dealer

Pragmatic Play, një zhvillues i nivelit të parë të lojërave të kazinosë live, ka vazhduar ecurinë e tij mbresëlënëse të vitit 2023 pas zgjerimit të partneritetit ekzistues me 1xBet Casino. Në marrëveshjen e re, zhvilluesi i lojës do të ofrojë shfaqjen e tij të drejtpërdrejtë të lojës, Wheel of Luck.