Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë 1xBet - Payments

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.5/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Opsionet e pagesës në 1xBet: Depozitat dhe Tërheqjet e Lehta

Kur bëhet fjalë për opsionet e pagesës, 1xBet nuk lë gurë pa lëvizur. Me një gamë të gjerë metodash depozitimi dhe tërheqjesh në dispozicion, nuk do të keni asnjë problem të gjeni opsionin e përsosur për nevojat tuaja. Këtu është një qendër e vëmendjes për disa zgjedhje të njohura:

  • EasyPay
  • Paysec THB
  • UTEL
  • Tele2
  • WeChat Pay
  • Otopaj
  • Portofoli Vimo
  • PayKasa
  • PayKwik

Por kjo nuk është e gjitha! Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga metoda të tjera të përshtatshme si China Union Pay, Webpay (nga Neteller), Redpagos (nga Neteller), Sepa, ePay, moneta.ru, Megafone, Pagesat celulare Beeline, Privat24, Perfect Money, MoneySafe, HSBC, AstroPay Direct , Quick Pay, Payeer dhe shumë të tjera.

Depozitat reflektohen menjëherë në llogarinë tuaj, kështu që ju mund të filloni të luani menjëherë. Kur bëhet fjalë për tërheqjet, ato gjithashtu përpunohen shpejt. Dhe pjesa më e mirë? Nuk ka tarifa të fshehura për t'u shqetësuar!

1xBet ofron gjithashtu kufij fleksibël të depozitave dhe tërheqjeve për t'iu përshtatur lojtarëve të të gjitha buxheteve. Transaksionet tuaja janë të siguruara me masa të avancuara sigurie.

Dhe nëse zgjidhni disa mënyra pagese si AstroPay Card ose Skrill 1-Tap, mund të keni të drejtë edhe për bonuse speciale!

Pavarësisht se me cilën monedhë preferoni të luani ose çfarë shqetësimesh pagese mund të keni gjatë rrugës - jini të sigurt se ekipi efikas i shërbimit ndaj klientit të 1xBet është gjithmonë gati për të ndihmuar.

Bashkohuni në 1xBet sot dhe provoni pagesa pa probleme për veten tuaj!

A lejohen Skrill, Neteller dhe Paypal?

A lejohen Skrill, Neteller dhe Paypal?

Po, ju mund të përdorni Skrill dhe Neteller, por vetëm për të bërë një tërheqje. Paypal nuk lejohet si për depozita ashtu edhe për tërheqje.

Strategjia e arkëtimit

Strategjia e arkëtimit

Si funksionon opsioni i nxjerrjes së parave që mund të pyesni? Ky opsion është i disponueshëm si për baste të shumëfishta ashtu edhe për ato të vetme dhe për disa ngjarje të tjera sportive gjithashtu. Varet nga ju kur doni të merrni fitimet tuaja. Vendimi është i juaji, dhe në këtë mënyrë ju mund të mbroni paratë tuaja nga një humbje e mëtejshme.

Ju mund të merrni shumën e plotë ose mund të zgjidhni shumën që dëshironi të arkëtoni dhe të lini pjesën tjetër të aksioneve tuaja për të kandiduar. Tërheqja e parave është shumë e lehtë dhe gjithçka që duhet të bëni është të hapni rrëshqitësin dhe të klikoni opsionin e arkëtimit dhe të zgjidhni sasinë e parave që dëshironi të arkëtoni. Ju mund të arkëtoni sa herë të dëshironi, për sa kohë që opsioni i arkëtimit është i disponueshëm. E njëjta gjë vlen edhe për garat me kuaj. Ju mund të fitoni para midis garave, në lojë dhe para-luaj.

Duhet të mbani mend vetëm një gjë, shumat e parave të gatshme nuk janë të garantuara pasi ato bazohen në tregun live ku ka një luhatje të vazhdueshme çmimesh. Ndonjëherë marrja e parave mund të jetë e suksesshme dhe herë të tjera mund të mos jetë. Në rast se cash out nuk është i suksesshëm, atëherë do t'ju ofrohet një shumë e re cash out që bazohet në çmimet aktuale.

Opsioni i nxjerrjes së parave është një mënyrë e shkëlqyer që ju lejon të keni kontroll mbi bastet tuaja dhe në të njëjtën kohë të merrni kthimin maksimal përpara se një ngjarje të përfundojë.

Play Pragmatic dhe Partneritet 1xBet Çimento me Lojë Ekskluzive Live Dealer
2023-09-22

Play Pragmatic dhe Partneritet 1xBet Çimento me Lojë Ekskluzive Live Dealer

Pragmatic Play, një zhvillues i nivelit të parë të lojërave të kazinosë live, ka vazhduar ecurinë e tij mbresëlënëse të vitit 2023 pas zgjerimit të partneritetit ekzistues me 1xBet Casino. Në marrëveshjen e re, zhvilluesi i lojës do të ofrojë shfaqjen e tij të drejtpërdrejtë të lojës, Wheel of Luck.