1xBet Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Support

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
BonusDeri në 1500 €
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet
Deri në 1500 €
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Support

Support

1XBet e kupton vlerën e shërbimit të shkëlqyer ndaj klientit dhe kjo është arsyeja që ekziston një ekip i përkushtuar 24/7, i gatshëm për të zgjidhur të gjitha problemet e klientëve. Pavarësisht nëse është një hetim i përgjithshëm ose diçka që kërkon vëmendje të menjëhershme, ka një zgjidhje të shpejtë. Kompania ofron disa opsione kontakti, duke përfshirë bisedën e drejtpërdrejtë, linjat telefonike dhe emailin.

Ju mund të kontaktoni kazinonë në disa mënyra. Ekziston një bisedë e drejtpërdrejtë që është gjithmonë e disponueshme. Më pas mund t'i kontaktoni përmes telefonit ose rrjeteve sociale:

Mbështetje 24-orëshe ndaj klientit

Mbështetje 24-orëshe ndaj klientit

+44 127 325-69-87

Sinjali

Sinjali

-95764426Mbështetje ~1xbet

WhatsApp

WhatsApp

+35795764426

Cicëroj

Cicëroj

1xbet_Support

Imo

Imo

Mbështetje One-x-bet

Ose me email:

Ose me email:

Pyetje të përgjithshme: info-en@1xbet.com

Departamenti i Sigurisë: security-en@1xbet.com

Marrëdhëniet me publikun dhe reklamat: marketing@1xbet.com

Pyetje për partneritet (në internet): b2b@1xbet.com

Pyetje për partneritet (dyqane bastesh): retail@1xbet.com

Financat: accounting@1xbet.com

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €