22BET - Account

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

Account

Hapi i parë që lojtarët duhet të bëjnë përpara se të regjistrohen në një faqe është të kontrollojnë nëse kazino online është e besueshme.

Siç u përmend më lart, 22Bet Casino ka zbatuar të gjitha tiparet e nevojshme të sigurisë dhe ata kanë licencat përkatëse, kështu që lojtarët mund të ndihen plotësisht të sigurt kur vendosin të paraqesin informacione personale dhe të ndjeshme në faqe.

Nuk janë vetëm lojërat falas, rrotullimet falas, apo edhe bonuset e regjistrimit, një lojtar duhet të ndihet i sigurt duke ditur që informacioni i tij është i siguruar dhe i ruajtur mirë në sajt, kështu që privatësia e tyre do të mbetet plotësisht e paprekur.

22Bet Casino përdor vetëm softuer të akredituar të lojërave të kazinosë dhe ato ofrojnë drejtësi të plotë në lojërat e tyre. RTP e tyre është gjithashtu një faktor që duhet marrë në konsideratë.

22 Procesi i regjistrimit të basteve

Në procesin e regjistrimit në 22Bet, lojtarët nuk do të duhet të kalojnë nëpër procedura të ndërlikuara ose të gjata. Krijimi i një llogarie në faqe është mjaft i thjeshtë dhe i shpejtë, kështu që procesi i regjistrimit nuk duhet të zgjasë më shumë se 5 minuta, pas së cilës lojtari mund të fillojë të luajë lojërat e tij të preferuara.

Për të hapur një llogari në 22Bet Casino, lojtari do të duhet të japë informacione të llogarisë, gjëra të tilla si emri, mosha, karta e identitetit dhe ndonjëherë, operatori mund të kërkojë një provë fotografike që ID-ja është e saktë. Procesi është shumë i thjeshtë dhe lojtarët duhet të ndjekin vetëm disa hapa të thjeshtë:

  • Lojtarët duhet të shkojnë në faqen zyrtare të 22Bet Casino
  • Pastaj, ata duhet të klikojnë në butonin e regjistrimit
  • Shkruani adresën e emailit dhe emrin me shkronja latine
  • Emri dhe mbiemri duhet të jenë me shkronja latine
  • Më pas, lojtarët duhet të zgjedhin një fjalëkalim, dhe një këshillë e mirë është ta bëni atë sa më kompleks
  • Zgjedhja e një vendi është hapi tjetër
  • Monedha është gjithashtu një faktor i rëndësishëm, kështu që lojtarët do të duhet ta zgjedhin atë më pas
  • Kontrolloni kushtet e përdorimit dhe më pas klikoni në 22Bet Login, dhe gjithçka është bërë, regjistrimi ka përfunduar

Përveç kësaj, lojtarët kanë mundësinë e regjistrimit përmes rrjeteve sociale dhe nëse nuk duan të kalojnë procedurën, mund të zgjedhin rrjetet sociale të disponueshme që kanë dhe mund ta përdorin atë për të krijuar një llogari në 22Bet Casino.

Kini parasysh se vetëm lojtarët e moshës madhore mund të regjistrohen në faqen e 22Bet Casino dhe këshillohet më mirë që lojtarët të mos përdorin disa llogari nga një adresë IP, pasi kjo mund të çojë në bllokimin e faqes së tyre. Ata duhet të përdorin vetëm një email dhe numër.

Gjithashtu, lojtarët duhet të kenë parasysh se duhet të zgjedhin një mënyrë pagese për depozitat dhe tërheqjet e tyre. Pas regjistrimit, siç u përmend më lart, çdo lojtar do të ketë të drejtë të kërkojë një bonus mirëseardhjeje dhe për ta aktivizuar atë, lojtari duhet vetëm të bëjë një depozitë.

Për të përfunduar procesin e regjistrimit në 22Bet Casino, lojtarët duhet të kalojnë një proces verifikimi. Kjo procedurë është shumë e thjeshtë dhe e ngjashme me kazinotë e tjera online. Pasi lojtari të përfundojë regjistrimin dhe formularin e verifikimit të 22Bet, ai do të marrë një email me një lidhje që do t'i drejtojë në një faqe që i kërkon të ngarkojnë dokumente. Tema duhet të jetë "Konfirmo regjistrimin dhe merr bonusin 22Bet".

Më pas, lojtari duhet të dorëzojë dokumentet e nevojshme tek anëtarët e ekipit të sigurisë së Kazinosë 22Bet dhe identiteti i lojtarit do të kontrollohet përmes listës së zezë të lojtarëve që ka 22Bet Casino. Lojtarët do të kenë nevojë për një fotografi të një dokumenti që do të jetë dëshmi e identitetit të tyre dhe ata duhet të kenë parasysh se 22Bet Casino pranon vetëm foto origjinale.

Ata këshillohen të mos përdorin redaktues grafikë për përpunimin e imazheve ose ngarkimin e skedarëve aksidentalë. Kjo është e rëndësishme të theksohet, pasi, në rast se ekipi vëren se lojtari ka dërguar foto të modifikuara ose të parëndësishme, formulari do të bllokohet automatikisht për qëllime sigurie.

Pasi të përfundojë regjistrimi i 22bet dhe procesi i verifikimit, lojtari tani mund të identifikohet. Ata duhet të kenë parasysh se ndonjëherë emaili nga 22Bet Casino mund të merret në dosjen e postës së padëshiruar, kështu që ata duhet ta kontrollojnë atë.

Lojtarët marrin një numër llogarie, i cili gjenerohet automatikisht gjatë procesit të regjistrimit. Lojtarët mund të ndryshojnë fjalëkalimin e tyre në çdo kohë, ata do të duhet vetëm t'i përgjigjen pyetjes së sigurisë, të fusin numrin e telefonit, datën dhe vendin e lindjes, numrin e identitetit dhe më pas mund të ndryshojnë fjalëkalimin.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow BaccaratLive Fashion Punto BancoLive Oracle BlackjackLive Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit CardsCrypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamevy
HabaneroInbet Games
Iron Dog Studios
Join Games
Lightning Box
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayPearlsPlaysonPragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Side City Studios
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
TopTrend
Wazdan
Xplosive
ZEUS PLAY