22BET Live Casino Rishikoni - Bonuses

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

Bonuses

Bonuset dhe promovimet e vazhdueshme janë një mënyrë shumë efikase për të tërhequr lojtarë të rinj në faqe, si dhe për t'u siguruar që ata tashmë ekzistues të mbeten besnikë.

Llojet e ndryshme të bonuseve do t'i lejojnë lojtarët të luajnë lojëra falas, pa bërë asnjë depozitë, ose mund të marrin diçka shtesë nga kazino për paratë që sapo kanë vënë bast, ose të vënë në llogarinë e tyre pas regjistrimit.

Industria e kazinove live online është e madhe, kështu që, normalisht, kazinotë do të luftojnë për të tërhequr sa më shumë lojtarë në faqet e tyre, dhe si rezultat i kësaj, numri dhe cilësia e bonuseve rritet çdo ditë. 22Bet nuk bën përjashtim nga kjo, pasi ata kanë disa bonuse mjaft tërheqëse për të sapoardhurit në faqen e tyre, si dhe promovime të vazhdueshme që do t'i mbajnë lojtarët të angazhuar.

Lojtarët duhet të kenë parasysh se të gjitha bonuset kanë kushte të caktuara të bashkangjitura dhe ata duhet t'i shfletojnë ato me kujdes përpara se të vendosin të kërkojnë bonusin. Jo çdo bonus ia vlen të pretendohet, kështu që lojtarët duhet të jenë të sigurt që kanë pretenduar diçka që e dinë se si funksionon. Le t'i hedhim një vështrim të detajuar të gjitha bonuseve të kazinosë të disponueshme aktualisht në 22Bet.

Bonus pa depozite në 22Bet Kazino

E para bonus depozitimi i kazinosë, ose bonusi i mirëseardhjes në 22Bet është hapi i parë i rrugëtimit të lojërave të lojtarëve të sapo regjistruar. Vetëm lojtarët që sapo janë regjistruar në sit mund ta kërkojnë këtë bonus dhe ai mund të përdoret vetëm një herë.

Për t'u kualifikuar për bonusin, ka disa hapa të thjeshtë që lojtarët duhet të bëjnë.

 1. Së pari, ata duhet të regjistrohen në 22Bet, dhe është një proces shumë i thjeshtë dhe zgjat vetëm një minutë. Lojtarët do të duhet të plotësojnë të gjithë informacionin e kërkuar pasi ta bëjnë këtë.
 2. Pasi të kenë përfunduar me procesin e regjistrimit, ata mund të shkojnë drejt e në seksionin e depozitimit, ku duhet të bëjnë një depozitim të parë prej të paktën 1$. Pasi ta bëjë këtë, kazinoja do të përputhet me atë depozitë dhe ajo do të kreditohet në llogarinë e lojtarit pasi të bëhet depozitimi.

Procesi është shumë i thjeshtë, por, siç u përmend më lart, të gjitha bonuset kanë terma dhe kushte, dhe bonuset e mirëseardhjes priren të kenë shumicën e tyre, kështu që një pasqyrë e mirë e tyre është jetike për çdo lojtar përpara se ta pretendojë atë.

Termat dhe kushtet e bonusit të depozitës së parë të kazinosë

 • Gjëja e parë që lojtarët duhet të kenë parasysh kur kërkojnë këtë bonus është se ai mund të përdoret vetëm një herë për klient të ri, kështu që ata nuk do të kenë një shans të dytë për të kërkuar këtë paketë mirëseardhjeje. Shuma minimale që duhet të depozitohet për këtë bonus është $1, dhe maksimumi është $8,100.
 • Pas kryerjes së depozitës së parë, bonusi do të kreditohet automatikisht në llogarinë e lojtarit, përveç nëse ata zgjedhin fushën "Nuk dua asnjë bonus". Kur bëhet fjalë për tërheqjen e parave, lojtarët do të mund ta bëjnë këtë nëse e kanë shlyer bonusin më parë.

Kërkesa e bastit për bonusin është 50 herë më shumë se shuma e bonusit nëse bonusi kreditohet në llogarinë e bonusit të lojtarit. Kur ka një bonus aktiv në dispozicion, të gjitha bastet e vendosura në Lojërat në 22Bet do të numërohen dy herë. Kjo do të thotë që nëse lojtari vendos një bast prej 5 dollarësh, atëherë 10 dollarë do të konsiderohen të vënë bast. Blackjack është një përjashtim nga kjo, pasi bastet në atë lojë nuk do të numërohen dy herë.

Disa lojëra nuk përfshijnë këtë bonus, dhe ato janë:

 • PF Dice
 • Ruletë PF
 • Rrota me fat
 • Gara Zagar
 • PF Pokerlight
 • PF CS: SHKO
 • Kurorë & Spirancë
 • Gara e Derbit
 • Ruletë
 • majmunët
 • Topa 49
 • Ruletë afrikane

Gjithashtu, lojtarët këshillohen më mirë të kontrollojnë se cilat lojëra janë të disponueshme në desktop dhe versionet celulare, pasi ajo listë ndryshon gjatë gjithë kohës.

Aksionet nuk do të dyfishohen në lojërat 22Bet kur llogaritet kontributi ndaj kërkesës së bastit. Vlera e aksionit llogaritet vetëm një herë në lojërat Climb to Victory. Kur lojtarët vënë bast një bonus kazino, shuma nuk duhet të jetë më e lartë se 5 dollarë.

Lojtarët nuk janë në gjendje të shtyjnë ose vonojnë ndonjë lojë bonus, duke përfshirë rrotullimet falas të 22 bast ose raundin e bonusit, kur nuk ka më kërkesa për baste, ose të bëjnë depozita kur rrotullimet falas janë të disponueshme në lojën e zgjedhur. Nëse ndodh një skenar i tillë, fitimet e lojtarit do të merren. Bonusi i mirëseardhjes është i vlefshëm për 7 ditë.

Një tjetër informacion i rëndësishëm që lojtarët e fatit duhet të dinë është se bonuset do të çaktivizohen për çdo llogari të kriptomonedhës. Pasi të vihet bast bonusi, paratë e mbetura të bonusit do të transferohen në llogarinë e lojtarit dhe ato nuk do të kalojnë shumën e bonusit.

Gjuajtësit duhet të sigurohen që ata të përdorin bonusin në kohën e vlefshme, pasi bonusi, së bashku me fitimet do të hiqet pasi të skadojë. Lojtarët nuk mund ta kombinojnë këtë bonus me ndonjë ofertë ose promovim tjetër special.

Nëse ka ndonjë aktivitet të dyshimtë nga lojtari, përsa i përket keqpërdorimit të bonusit, 22Bet mundet, në çdo kohë, të zbatojë kërkesa të veçanta bastesh për këta lojtarë dhe ata mund të anulojnë bonusin pa dhënë asnjë shpjegim për një veprim të tillë. Anulimi i bonusit mund të vijë në çdo kohë pa paralajmërim, por përpara se shuma të vihet bast ose të tërhiqet nga lojtari.

Lojtari konsiderohet se ka vënë bast bonusin nëse gjendja e llogarisë që mbetet në llogarinë e tij është më e vogël se shuma minimale, ose nëse kërkesa për bast është përmbushur. Tërheqjet, siç u përmend, nuk janë të disponueshme derisa lojtari të plotësojë kërkesat e bastit.

Pra, siç u përmend më lart, bonusi i jepet lojtarit pasi të ketë bërë depozitimin e parë në llogarinë e tij. Nëse lojtari përpiqet të tërheqë fondet përpara se të vihet bast bonusi, ai do të mbahet.

Lojtarët nuk do të jenë në gjendje të përdorin bonusin disa herë, pasi ai është i disponueshëm vetëm një herë për adresë ose adresë IP të përbashkët. Nëse operatori vëren ndonjë keqpërdorim të bonusit, ai automatikisht do të çojë në anulimin e tij dhe të gjitha fitimeve të bëra prej tij, ose në raste ekstreme, operatori mund edhe të mbyllë llogarinë.

Herë pas here, lojtarit do t'i kërkohet të sigurojë dokumente të caktuara ID, për të vërtetuar identitetin e tyre, dhe kjo është pjesë e procesit KYC. Edhe një herë, nëse lojtari refuzon të sigurojë këto dokumente, 22Bet do të anulojë bonusin dhe do të humbasë të gjitha fitimet e bonusit. Pjesë e procesit të identifikimit është e drejta e 22Bet për t'i kërkuar klientit që t'i dërgojë një foto të tyre duke mbajtur ID-në apo edhe duke i thirrur në telefon për të konfirmuar identitetin e tyre.

Për sa i përket sigurisë dhe masave që merr 22Bet, ata kanë të drejtë të mbyllin llogarinë e çdo lojtari nëse vërejnë ndonjë aktivitet mashtrues ose pastrim parash. 22Bet gjithashtu ka të drejtë të ndryshojë kushtet e ofertës së bonusit, madje mund ta anulojë atë pa asnjë njoftim paraprak.

Bonusi i Garës Javore

Tërheqja e lojtarëve të rinj në sit është një gjë, por ndoshta pjesa më e vështirë për çdo kazino të drejtpërdrejtë është të sigurohet që ata lojtarë të qëndrojnë besnikë ndaj markës. Një mënyrë e mirë për ta bërë këtë është duke u ofruar atyre bonuse dhe promovime të ndryshme në baza ditore, javore ose mujore, në varësi të strategjisë së kazinosë.

22Bet ofron një bonus javor për lojtarët e saj dhe quhet "Bonusi i Garës Javore". Zgjat nga e hëna deri të dielën, kështu që është e vlefshme për të gjithë javën dhe është në dispozicion për të gjithë lojtarët e kazinosë 22Bet. Duke pretenduar se është shumë e thjeshtë, kumarxhinjtë duhet vetëm të klikojnë në skedën "Merr pjesë" në faqen e ofertës , dhe ata janë të mirë për të shkuar.

Lojtarët do të marrin pikë për vendosjen e basteve në lojëra elektronike. Të gjitha lojërat e tavolinës dhe lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk përfshihen në këtë promovim. Sa i përket vlerës së pikëve, ajo shkon si më poshtë: 1 $ është e barabartë me 100 pikë në garë.

Çdo garë ka 50 pjesë të brendshme dhe lojtarët që do të marrin më shumë pikë gjatë kohës në të cilën bonusi është i vlefshëm do të fitojnë konkursin dhe çmimet do të shpërndahen siç thotë tabela e drejtuesve në fund të periudhës së bonusit. Të gjitha çmimet që marrin lojtarët janë çmime në para dhe ato do të kreditohen në llogaritë e tyre brenda ditës së ardhshme pas përfundimit të periudhës së bonusit.

Termat dhe Kushtet e Bonusit të Garës Javore

Mund të ketë disa raste në të cilat ka një gabim në pagesat për lojtarët dhe 22Bet ka të gjitha të drejtat t'i anulojë ato fitime ose të modifikojë çdo kusht të bonusit në çdo kohë të caktuar. Fitimet nga ky bonus nuk kanë nevojë të blihen nga lojtarët.

Me rastin e dy lojtarëve që kanë numër të njëjtë pikësh dhe që të dy janë në gjendje të marrin vendin e parë në garë, lojtari që ka marrë pikët i pari do të marrë çmimin në fund të garës. Gjithashtu, nëse ka ndonjë abuzim me promovimin ose manipulimin e çfarëdo lloji, 22Bet do t'u mohojë lojtarëve të tillë çdo pjesëmarrje në konkurs.

Gara Javore mund të kërkohet vetëm nga një llogari dhe çdo lojtar që përpiqet të hyjë në konkurs duke përdorur llogari të ndryshme do t'i mohohet hyrja. Lojtarët duhet të kenë parasysh se lojërat e përfshira në Garën Javore nuk janë fikse, 22Bet ka të drejtë të ndryshojë listën në çdo kohë të caktuar, pa paralajmërim paraprak. E njëjta gjë vlen edhe për rregullat e Garës Javore, pasi kompania ka të gjitha të drejtat për të ndryshuar rregullat, apo edhe të anulojë promovimin në çdo kohë pa njoftim paraprak.

Rrotullime falas

Rrotullimet falas duket se janë të preferuarat mes lojtarëve në mbarë botën, dhe 22Bet po sigurohet që t'ua ofrojë lojtarëve çdo ditë. Ata me siguri do t'i argëtojnë lojtarët dhe me 22Bet do të kenë kënaqësinë t'i përdorin ato çdo ditë, pasi të plotësojnë disa kushte. Rrotullimet falas 22bet ndryshojnë çdo ditë të javës.

 • Të hënën, nga ora 03.00 deri në orën 07.00, klientët e 22Bet do të kenë mundësinë të marrin 25 rrotullime Falas në lojën e ditës, që është Viking Gods: Thor dhe Loki. Për të aktivizuar këto rrotullime falas, lojtarët duhet të vendosin baste në lojën e zgjedhur për një shumë totale prej 70 dollarësh dhe ata do të kualifikohen menjëherë për rrotullimet falas.
 • Të martën, promovimi fillon në orën 06.00 dhe zgjat deri në orën 10.00 dhe gjatë kësaj kohe lojtarët mund të marrin 30 rrotullime Falas në lojën e ditës, që është Wild Warriors. Kushti i nevojshëm për aktivizimin e rrotullimeve falas është që lojtarët të marrin 200 dollarë fitime në Wild Warriors.
 • Të mërkurën, loja e ditës është Wild Burning Wins: 5 Lines, dhe promovimi është i vlefshëm nga ora 09.00 deri në orën 13.00. Lojtarët që fitojnë një shumë totale prej $300 në lojën e ditës do të marrin 40 rrotullime falas.
 • Të enjteve do t'u jepet lojtarëve rrotullime falas nga ora 12.00 deri në orën 16.00, dhe loja e ditës është Buffalo Power: Hold and Win. Lojtarët do të jenë në gjendje të kërkojnë 40 rrotullime falas sapo aksionet e tyre totale në lojën e ditës të arrijnë të paktën 150 dollarë.
 • Loja e ditës së së premtes është Molla e helmuar, dhe promovimi është i vlefshëm nga ora 12.00 deri në orën 16.00. Në bonusin e së Premtes 22bet, lojtarët do të marrin 40 rrotullime falas në lojën e ditës nëse shuma totale e fitimeve të tyre është të paktën 300 dollarë.
 • Rrotullimet falas të fundjavës fillojnë të shtunën nga ora 16.00 deri në orën 20.00 dhe loja e ditës është Mancala Quest. Lojtarët do të kenë të drejtë të pretendojnë 50 rrotullime falas në lojën e ditës dhe për ta bërë këtë ata duhet të kenë aksione totale në Mancala Quest që i kalojnë 200 dollarët.

Promovimi javor i rrotullimeve falas përfundon të dielën kur lojtarët do të mund të pretendojnë 75 rrotullime falas në lojën e ditës, që është Joker Expands: 5 Lines. Këto rrotullime falas do të jenë të disponueshme për lojtarët sapo fitimet e tyre në lojën e ditës të arrijnë 600 dollarë.

Termat dhe Kushtet e rrotullimeve falas

Kushtet dhe kushtet e promovimeve të rrotullimeve falas nuk janë aq të gjata dhe të komplikuara siç janë ndonjëherë me bonuset e tjera, si paketa e mirëseardhjes. Sidoqoftë, lojtarët duhet të sigurohen që të kontrollojnë të gjitha detajet e rrotullimeve falas përpara se t'i përdorin ato.

Çdo ditë ata do të kenë të drejtë të pretendojnë një numër të caktuar rrotullimesh falas në lojën e ditës, i cili është i ndryshëm. Ekzistojnë disa kërkesa aktivizimi të përmendura më lart, dhe ato ndryshojnë nga dita në ditë. Ka edhe një periudhë vlefshmërie të rrotullimeve falas, pasi ato janë të disponueshme vetëm për disa pjesë të ditës.

Bastet e bëra me para të vërteta do të merren parasysh dhe nuk ka kërkesa për baste për çdo fitim të bërë nga rrotullimet ditore falas. Është e rëndësishme të theksohet se lojtarët duhet të përfundojnë të gjithë procesin e regjistrimit, pasi profilet që nuk verifikojnë llogarinë e tyre ose kanë një adresë emaili ose numër telefoni të pavlefshëm nuk do të merren parasysh, që do të thotë se rrotullimet falas nuk do të merren në dispozicion të klientëve të tillë.

Ekziston vetëm një bonus që mund të përdoret në çdo kohë, dhe bonuset e depozitave nuk janë kumulative. Për të gjitha të tjerat, do të zbatohen termat dhe kushtet e përgjithshme.

22 pikë bonus Bet

Duke qenë se 22Bet është një libër sportiv dhe një kazino live online, ky promovim është i vlefshëm për përdoruesit e të dy shërbimeve, në kushte të ndryshme. Sa i përket kazinosë online, lojtarët do të marrin 1 pikë 22Bet për çdo 10 dollarë që ata vënë bast në shumicën e lojërave të kazinosë.

Për të kontrolluar gjendjen e pikëve të tyre, lojtarët duhet vetëm të shkojnë në llogarinë e tyre, të klikojnë në skedën "Blini" dhe ata do të kenë të gjithë informacionin e ruajtur atje. Ata gjithashtu kanë mundësinë të shkëmbejnë pikët 22Bet në dyqanin 22Bet për baste falas, rrotullime falas ose ndonjë shpërblim tjetër.

Termat dhe Kushtet e 22Bet Pikët Bonus

Të gjithë lojtarët e 22Bet do të marrin pikë vetëm duke luajtur lojëra kazino me para të vërteta. Siç u përmend më lart, lojtarët do të marrin 1 pikë për çdo 10 dollarë që shpenzojnë duke luajtur lojëra kazino në 22Bet. Është e rëndësishme të theksohet se lojërat televizive dhe 22GAMES nuk janë të përfshira në këtë promovim.

Lojtarët kanë gjithashtu mundësinë e shkëmbimit të pikëve 22Bet për rrotullime falas, por çmimi i paketës së rrotullimeve falas nuk është gjithmonë i njëjtë, ai do të ndryshojë, në varësi të slotit dhe sasisë së basteve të lojtarit. Vetëm një herë në ditë këto pikë do t'u jepen lojtarëve dhe ato nuk mund të shkëmbehen me para të vërteta.

Ky promovim ka për qëllim të shpërblejë lojtarët më besnikë në faqe, kështu që është i vlefshëm vetëm për klientët aktivë. Siç është rasti me bonuset dhe promovimet e tjera, 22Bet ka të drejtë të ndryshojë ose ndërpresë këtë promovim në çdo kohë të caktuar, pa asnjë njoftim paraprak.

Bonusi i ditëlindjes

Ky bonus është një prekje e këndshme e 22Bet, dhe të gjithë lojtarët kanë të drejtë për këtë, sipas kushteve dhe kushteve të caktuara. Bonusi në vetvete është shumë i thjeshtë, lojtarët do të marrin një dhuratë për ditëlindje prej 500 pikë bonus në dyqanin 22Bet dhe ata do të mund të zgjedhin çdo dhuratë që dëshirojnë nga atje.

Bonusi merret në llogarinë e lojtarit në ditëlindjen e tij automatikisht. Lojtarit do t'i dërgohet një email ose njoftim i cili do të konfirmojë bonusin e ditëlindjes.

Termat dhe Kushtet Bonusi i ditëlindjes

Lojtarët duhet të pranojnë të marrin email nga 22Bet për të marrë këtë bonus. Një kërkesë tjetër është që të aktivizohet numri i tyre i telefonit, si dhe adresa e emailit, dhe profili të jetë i plotësuar plotësisht, të mos mungojë asnjë informacion.

Lojtarët do të kenë mundësinë të zgjedhin nëse duan të jenë pjesë e këtij promovimi. Një kusht tjetër i rëndësishëm është që të mos ketë kufij të vendosur në llogarinë e lojtarit dhe bonusi i ditëlindjes është i disponueshëm vetëm për t'u kërkuar nga klientët aktivë – 22Bet përcakton nëse një lojtar është aktiv apo jo.

Total score8.7
Përfitimet
+ Gama e gjerë e pagesave
+ 12000+ lojëra elektronike
+ Në dispozicion bastet sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow BaccaratLive Fashion Punto BancoLive Oracle BlackjackLive Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit CardsCrypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamevy
HabaneroInbet Games
Iron Dog Studios
Join Games
Lightning Box
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayPearlsPlaysonPragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Side City Studios
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
TopTrend
Wazdan
Xplosive
ZEUS PLAY