22BET Live Casino Rishikoni - Games

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao
Total score8.7
Përfitimet
+ Gama e gjerë e pagesave
+ 12000+ lojëra elektronike
+ Në dispozicion bastet sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow BaccaratLive Fashion Punto BancoLive Oracle BlackjackLive Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit CardsCrypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamevy
HabaneroInbet Games
Iron Dog Studios
Join Games
Lightning Box
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayPearlsPlaysonPragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Side City Studios
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
TopTrend
Wazdan
Xplosive
ZEUS PLAY

Games

Zgjedhja e lojës në çdo kazino live online është jetike për t'i mbajtur lojtarët të argëtuar dhe besnikë ndaj markës. Në fund të fundit, ata të gjithë regjistrohen dhe qëndrojnë në sit nëse kazinoja ka lojërat më të mira të krijuara nga ofruesit e lojërave të klasit të lartë në treg.

Kazino live online 22Bet ka qindra lojëra në dispozicion për lojtarët për të zgjedhur, kështu që ata nuk do të kenë asnjë problem të gjejnë diçka sipas preferencave të tyre. Ata janë siguruar që të bashkëpunojnë me ofruesit kryesorë të softuerëve në industri, kështu që cilësia dhe sasia e lojërave janë të mëdha.

Të kesh një bonus të mirë mirëseardhjeje dhe promovime të vazhdueshme janë një gjë, por lojërat janë ato që i sjellin sukses markës. Slotet 22Bet dominojnë seksionin e lojërave në internet dhe është e kuptueshme, pasi ato janë kategoria numër 1 në mbarë botën, lojtarët thjesht duan të luajnë lojëra elektronike.

Të gjithë vijnë në tema, lojëra dhe grafika të ndryshme, kështu që të gjithë do të zgjedhin diçka që i përshtatet më së miri. Për më tepër, këto lojëra mund të luhen edhe falas, pasi shumica prej tyre kanë versione demo të disponueshme. Kjo është një mënyrë e mirë për të testuar lojën dhe për të njohur rregullat përpara se të vendosni të luani me para të vërteta. Një anë tjetër pozitive e versioneve demo është fakti se nuk ka kufi për sa kohë mund të luhen.

Këto lojëra janë krijuar duke përdorur teknologjinë më të fundit HTML5, kështu që 22Bet Casino sigurohet që ato të shpenzojnë të gjitha burimet e nevojshme për të mbajtur cilësinë e lojërave në nivelin më të lartë. Këto lojëra mund të luhen nga çdo pajisje - laptop, desktop ose tablet, që do të thotë se lojtarët mund t'i luajnë ato nga kudo, gjithçka që u nevojitet është një lidhje e qëndrueshme në internet.

Loja e preferuar

Kur lojtarët vizitojnë seksionin e kazinosë të 22Bet, ata do të vërejnë menjëherë se kanë mijëra lojëra për të zgjedhur dhe të gjitha janë të renditura sipas kategorive të ndryshme. Janë lojërat më të njohura dhe më të preferuara dhe është shumë e vështirë të thuash se cila është më e luajtura.

Megjithatë, siç është trendi me çdo kazino online në botë, lojërat elektronike janë zakonisht kategoria më e luajtur dhe në 22Bet ka qindra prej tyre për të zgjedhur. Pasi të klikoni në skedën "Popullore" në seksionin e lojërave slot, lojtarët do të kenë mundësi të shohin lojërat më të luajtura të asaj kategorie.

Ka disa prej tyre që bien në sy, por një nga emrat e parë që shfaqet është Solar Queens, një lojë e krijuar nga Playson. Është një slot me temë egjiptiane, dhe megjithëse ka shumë prej tyre aktualisht të disponueshëm në shumicën e kazinove në internet, Solar Queens dallohet për shkak të grafikës dhe lojës së mahnitshme.

RTP e lojës është solide, është saktësisht 96%, kështu që lojtarët kanë një shans të mirë për të fituar. Lojtarët do të gëzojnë gjithashtu disa veçori të mahnitshme, të tilla si Wild, dhe rrotullimet falas që u jepen rregullisht atyre.

22BET

Për sa i përket lojërave të tavolinës, ka gjithashtu seksione të ngjashme si me lojëra elektronike, dhe me kalimin në seksionin "Popullore", lojtarët do të kenë gjithashtu mundësinë të zgjedhin nga lojëra të shumta. I pari që shfaqet dhe është ndoshta më i popullarizuari është Super 7 Blackjack.

Kjo lojë është një lloj me shumë duar lojë popullore blackjack, ku lojtarët kanë mundësinë të luajnë deri në tre duar, gjë që do t'u japë atyre më shumë shanse për të fituar. Ata luajnë kundër një tregtari, kështu që ky është një nga versionet e blackjack-ut që është ndër më emocionuesit në 22Bet Casino.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Zhvillimi i teknologjive dhe i kazinove online gjatë viteve u solli lojtarëve mundësinë për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta në faqet nga komoditeti i shtëpive të tyre. Ruleta live është një nga ato kategori lojërash, dhe teknologjia e transmetimit të drejtpërdrejtë tani e disponueshme ndihmoi në zbatimin e mundësisë për të luajtur lojën me një tregtar të vërtetë.

Ruleta e drejtpërdrejtë është shumë më realiste se versioni standard i lojës në çdo kazino online, pasi lojtari do të komunikojë me një tregtar profesionist në tavolina reale të lojërave të fatit. Veprimi shfaqet në ekran, kështu që lojtarët do të kenë mundësi të shohin gjithçka që po ndodh.

Lista e Lojërave të Ruletës Live

Lista e lojërave të ruletit live është e gjerë, kështu që lojtarët do të kenë mundësinë të zgjedhin nga versionet e mëposhtme të lojës:

 • Ruletë Namaste
 • Ruleta Relampago En Vivo
 • Ruleta e Madhe
 • Ruletë franceze
 • Portomaso VIP
 • Ruletë VIP
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Oracle Blaze
 • Ruletë 1
 • Ruletë e drejtpërdrejtë EN
 • Auto Ruletë MH
 • Ruletë GC08
 • Ruletë afrikane
 • Ruletë Hindi
 • Ruletë 6 – turke
 • Ruletë ruse
 • Ruletë live 24/7
 • Ruletë 4 Ruse

Baccarat live

Një tjetër lloj i njohur i lojës live është baccarat live, pasi sjell shumë emocion për lojtarët që vendosin të provojnë fatin duke e luajtur atë. Edhe një herë, lojtarët përballen me një tregtar të vërtetë, me të cilin mund të komunikojnë.

Lista e Lojërave Baccarat live

Këtu është lista e të gjitha lojërave baccarat në 22Bet:

 • Tabela e Bakaratit D
 • Tabela Baccarat C
 • Baccarat Korean Speed A
 • Tabela Baccarat A
 • Tabela Baccarat B
 • Baccarat PO2
 • Baccarat Live 11
 • Baccarat Live 1
 • Baccarat Burgas 3
 • Baccarat ndriçimi
 • Bakarat 4
 • Baccarat Live 13
 • Speed Baccarat B
 • Bakarat B
 • Baccarat me shpejtësi 3
 • Baccarat me shpejtësi 1

Bingo live

Për të gjithë adhuruesit e bingos, ata mund t'i gjejnë të gjitha lojërat bingo vetëm duke klikuar në seksionin "Bingo" në sajt dhe do t'u lërë përshtypje se sa e madhe është zgjedhja.

Lista e Lojërave Bingo Live

Lista e lojërave bingo live në 22Bet Casino është grupuar nga një ofrues.

 • Atmosfera:
 • Bingo 38
 • Bingo
 • Luftanije
 • Bingo 37
 • Keno
 • Caleta Bingo
 • Boto Bingo
 • Bingo Senorita Calavera
 • Bingo Saga Loca
 • Bingo Senor Taco
 • Bingo Samba Rio
 • Bingo Pirata
 • Bingo Cietista Doidao
 • Bingo Iglu
 • Bingo Genio
 • Cirku Bingo
 • Bingolicia
 • Bingo Hortinha
 • Bingo Treva da Sorte
 • Bingo Bruxaria
 • Bingo me banane
 • Bingo e lojrave euroaziatike
 • Bingo e djegur perla
 • Neptun Treasure Bingo
 • Cryptomania Bingo
 • Lojë interaktive
 • SO DE
 • Shpejt 3
 • Lotaria Thai
 • Keno
 • Pragmatike Luaj Bingo
 • Lojëra SES

Blackjack live

Live Blackjack është një lloj tjetër shumë i popullarizuar i lojës live në dispozicion në 22Bet Casino, dhe siç është rasti me lojërat e tjera të tavolinës live, lojtari është përballë një tregtari të vërtetë njerëzor.

Lista e lojërave live Blackjack

Lista e lojërave blackjack në 22Bet Casino është si më poshtë:

 • Blackjack 31 – Azure
 • Blackjack 29 - Azure
 • Blackjack 28 - Azure
 • Blackjack me shumë lojëra
 • Blackjack 7
 • Blackjack 1
 • Blackjack live
 • Blackjack 8 - Azure
 • Blackjack 6 - Azure
 • Blackjack 10 - Azure
 • Blackjack 9 - Azure
 • Blackjack 14
 • Blackjack 16
 • Blackjack 15
 • Blackjack VIP
 • Blackjack Vegas
 • Blackjack 6
 • Blackjack 3

Poker Live

Live Poker është një lojë që konsiderohet gjerësisht si loja më e njohur e tavolinës, pasi kërkon aftësi dhe fat për të arritur një fitore.

Lista e Lojërave Live Poker

Ka shumë versione të pokerit live dhe 22Bet Casino ka shumë prej tyre në dispozicion:

 • Bast për Teen Patti
 • Adoleshenti Patti
 • 2 Hand Casino Hold'em
 • Teen Patti 20-20
 • Një Ditë Teen Patti Classic
 • Bast në Poker
 • Kazino angleze Hold'em
 • Side Bet City
 • Poker Triple Card
 • Pokeri i Karaibeve
 • Kazino Hold'em

Lojëra të tjera

Siç u përmend, çdo kazino në internet duhet të ketë një përzgjedhje të madhe lojërash për t'u ofruar lojtarëve të saj, dhe fatmirësisht 22Bet Casino është një prej tyre. Lojërat janë të grupuara në kategori të ndryshme dhe lojtarët mund t'i shohin lojërat e tyre më të luajtura nën skedën "Të preferuarat".

Më pas, është skeda "Popullore", dhe këto janë lojërat e kazinosë që luhen më shumë nga të gjithë lojtarët në faqe. Çdo kazino online i argëton lojtarët e saj duke marrë të gjitha publikimet e reja në sajt dhe lojtarët do të mund të shijojnë lojërat e reja vetëm duke klikuar në skedën "E re" në seksionin e kazinosë.

Slots janë përgjithësisht kategoria më e luajtur e lojërave në kazinotë live në mbarë botën, pasi ato kanë shumë versione, tema dhe shpërblime për lojtarët, kështu që të gjithë do të gjejnë diçka që i përshtatet nevojave të tyre për momentin.

Ekziston një seksion i tërë në 22Bet Casino dedikuar lojërave slot, dhe ato gjithashtu janë të grupuara në kategori të ndryshme:

 • Të gjitha lojërat – ku lojtarët mund t'i shohin të gjitha lojërat, pa filtruar sipas kategorisë;
 • E re – ofruesit më të mirë të lojërave në treg sigurojnë që të krijojnë lojëra elektronike të reja herë pas here, dhe ato janë të gjitha të disponueshme në këtë seksion;
 • Popullore – lojërat elektronike më të luajtura në 22Bet Casino. Disa nga lojërat në këtë kategori janë It's a Joker, Crystal Digger, Cash Pig, 20 Super Stars, Mega Maya, Secrets of the Temple, etj.
 • Jackpot – të gjitha lojërat jackpot, dhe këto janë një mënyrë e mirë që lojtarët t'i sigurojnë vetes disa fitore të mëdha. Disa nga lojërat përfshijnë Gonzo's Quest Megaways, Rich Diamonds Hold & Win, Dynamite Riches Megaways dhe shumë të tjera;
 • Drops & Wins – disa nga lojërat këtu janë Fruit Party 2, Chicken Drop, 5 Lions Megaways, etj.

Nëse jeni në kërkim të një kazinoje të ngjashme me 22Bet, ekziston 1xBet që ofron lojëra të ngjashme argëtuese kazino për lojtarët që të shijojnë!