All Slots Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

All SlotsResponsible Gambling
CASINORANK
7.71/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 1500 dollarë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
All Slots is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në All Slots për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Siç nënkupton edhe emri, All Slots Casino vendos një theks të madh në ofrimin e një numri të madh lojëra elektronike, i cili përfshin:

 • Publikimet më të fundit
 • Lojëra elektronike klasike
 • Video lojëra elektronike
 • Lojëra elektronike për Jackpot

Lojërat përfshijnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash tavoline dhe ka një kazino live shumë emocionuese për t'u shijuar këtu në All Slots.

Software

Të gjitha Slots ka zgjedhur për t'u përdorur Microgaming si ofruesi i tyre i softuerit. Ata e kanë bërë këtë për shkak të reputacionit yjor që Microgaming ka në industrinë e softuerit të kazinosë. Ata janë të preferuarit e shumë njerëzve, për shkak të përzgjedhjes së madhe të lojërave elektronike që u kanë sjellë lojtarëve të kazinosë. Grafikat, temat dhe kolonat zanore të tyre janë mbresëlënëse.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, All Slots ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Visa, Credit Cards, MasterCard, Skrill, Debit Card , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, All Slots është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

All Slots Casino dëshiron të bëjë depozitimin e fondeve në një llogari sa më të rehatshme të jetë e mundur. Për ta bërë këtë, ata kanë ofruar një përzgjedhje të mirë të opsioneve të depozitave. Kjo perfshin:

 • Viza
 • Mastercard
 • Kliko dhe Bli
 • Skrill
 • Instadebit
 • Bankare e menjëhershme
 • BankLink

Këto janë të gjitha opsionet e zakonshme të pagesës dhe porta pagese të lehta për t'u përdorur.

VisaVisa
+5
+3
Mbyll

Withdrawals

Lojtarët të cilët bashkohen me një kazino të drejtpërdrejtë, duan të jenë në gjendje të tërheqin paratë e tyre shpejt. Të gjitha Slots e njohin këtë dhe zakonisht do të përdorin të njëjtën portë pagese që është përdorur nga lojtari për depozita. Në disa raste, platforma e pagesave nuk pranon tërheqje. Më pas, lojtarët duhet të ofrojnë një metodë alternative.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

All Slots Casino lejon disa zgjedhje në gjuhë për të akomoduar disa nga vendet në mbarë botën nga ku mund të pranojnë lojtarë.

Kazinoja mbështet:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • suedeze

Lojtarët mund të zgjedhin gjuhën në të cilën dëshirojnë të hyjnë në sajt, nga menyja rënëse në faqen e internetit.

GjermaneDE
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në All Slots . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, All Slots i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

All Slots është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

About

About

Të gjitha Slots Casino është pjesë e Grupit të Kazinove Fabrika Jackpot. Kjo kazino online u bë e disponueshme për lojtarët në vitin 2002. Ata janë siguruar që të qëndrojnë në të njëjtin nivel me konkurrentët e tyre duke ofruar më të mirën në emocionet e kazinosë dhe aksesin në kazinonë e tyre nëpërmjet lojës së menjëhershme, si dhe në një version celular ose me shkarkim.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2000

Account

Regjistrimi për një llogari me një All Slots hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron All Slots dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Për ata që duan të shijojnë veprimin e shkëlqyeshëm të kazinosë në lëvizje, atëherë ata mund të përdorin Kazinonë Mobile All Slots. Zgjedhje të tjera janë versioni i luajtjes së menjëhershme dhe për aksionin e drejtpërdrejtë të kazinosë, lojtarët mund të shkojnë në këtë seksion të faqes, ku do të kenë disa zgjedhje të shkëlqyera lojërash.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me All Slots për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. All Slots shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. All Slots ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e All Slots në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Kjo kazino ofron një sërë promovimesh me një nga më emocionuesit është bonusi i mirëseardhjes. Vlen deri në 1500 dollarë. Gjithashtu, vlerësimi tregohet për lojtarët e vazhdueshëm përmes pikëve të besnikërisë dhe promovimeve mujore të cilat janë po aq emocionuese. Një tjetër promovim i vazhdueshëm është programi VIP që shton argëtim shtesë për lojtarët.

Live Casino

Live Casino

Ata që i bashkohen Kazinosë All Slots mund të mbështeten në mbështetjen e shkëlqyer të ofruar përmes opsioneve të ndryshme. Kazinoja është shumë krenare për ofrimin e aksesit në qendrën e tyre të mbështetjes 24/7. Kontakti mund të bëhet përmes:

 • Email
 • Telefoni
 • Bisedë e drejtpërdrejtë

Për shumë pyetje, përgjigjet mund të gjenden në seksionin FAQ.

Mobile

Mobile

Për ata që duan të shijojnë veprimin e shkëlqyeshëm të kazinosë në lëvizje, atëherë ata mund të përdorin Kazinonë Mobile All Slots. Zgjedhje të tjera janë versioni i luajtjes së menjëhershme dhe për aksionin e drejtpërdrejtë të kazinosë, lojtarët mund të shkojnë në këtë seksion të faqes, ku do të kenë disa zgjedhje të shkëlqyera lojërash.