Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë All Slots

All SlotsResponsible Gambling
CASINORANK
7.71/10
BonusBonus 1500 dollarë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
All Slots is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në All Slots për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Siç nënkupton edhe emri, All Slots Casino vendos një theks të madh në ofrimin e një numri të madh lojëra elektronike, i cili përfshin:

 • Publikimet më të fundit
 • Lojëra elektronike klasike
 • Video lojëra elektronike
 • Lojëra elektronike për Jackpot

Lojërat përfshijnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash tavoline dhe ka një kazino live shumë emocionuese për t'u shijuar këtu në All Slots.

Software

Të gjitha Slots ka zgjedhur për t'u përdorur Microgaming si ofruesi i tyre i softuerit. Ata e kanë bërë këtë për shkak të reputacionit yjor që Microgaming ka në industrinë e softuerit të kazinosë. Ata janë të preferuarit e shumë njerëzve, për shkak të përzgjedhjes së madhe të lojërave elektronike që u kanë sjellë lojtarëve të kazinosë. Grafikat, temat dhe kolonat zanore të tyre janë mbresëlënëse.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, All Slots ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Neteller, Trustly, Visa, Credit Cards, MasterCard , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, All Slots është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Të gjitha metodat e depozitimit të lojërave elektronike: Një udhëzues për financimin e llogarisë suaj

A jeni gati të zhyteni në botën emocionuese të lojërave në internet në All Slots? Një nga gjërat e para që duhet të bëni është të financoni llogarinë tuaj. Për fat të mirë, kjo kazino e njohur në internet ofron një larmi metodash depozitimi për t'iu përshtatur nevojave të çdo lojtari. Pavarësisht nëse preferoni opsionet tradicionale ose kuletat elektronike më të fundit, All Slots ju ka mbuluar.

Eksploroni një sërë opsionesh

Në All Slots, komoditeti është çelësi. Kjo është arsyeja pse ata ofrojnë një gamë të gjerë opsionesh depozitash për t'u kujdesur për lojtarët nga të gjitha sferat e jetës. Nga kartat e debitit/kreditit të provuara dhe të vërteta dhe transfertat bankare te kuletat moderne elektronike dhe kartat me parapagesë, ka diçka për të gjithë.

Përdorues miqësor dhe pa probleme

Kur bëhet fjalë për financimin e llogarisë suaj, lehtësia e përdorimit është thelbësore. Jini të sigurt se të gjitha metodat e depozitimit në All Slots janë projektuar duke pasur parasysh mirëdashjen ndaj përdoruesit. Pavarësisht nëse jeni profesionist me përvojë ose i ri në lojërat në internet, do ta gjeni procesin të qetë dhe të drejtpërdrejtë.

Siguria që mund t'i besoni

Siguria juaj është parësore në All Slots. Kjo është arsyeja pse ata përdorin protokolle sigurie më të fundit si kriptimi SSL për të mbrojtur transaksionet tuaja dhe informacionin personal. Me këto masa, mund të përqendroheni në shijimin e përvojës suaj të lojërave pa u shqetësuar për kërcënimet kibernetike.

Përfitime ekskluzive për anëtarët VIP

Nëse jeni një anëtar VIP në All Slots, përgatituni për një trajtim shtesë të veçantë kur bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet. Shijoni kohë më të shpejta të tërheqjes dhe bonuse ekskluzive të depozitave që me siguri do të përmirësojnë edhe më tej përvojën tuaj të lojërave.

Pra, pavarësisht nëse preferoni njohjen e Kartave të Debitit/Kreditit ose komoditetin e kuletave elektronike si Skrill ose Neteller, jini të sigurt se All Slots ka një sërë metodash depozitimi që ju presin. Bashkohuni tani dhe filloni të luani me besim!

Withdrawals

Lojtarët të cilët bashkohen me një kazino të drejtpërdrejtë, duan të jenë në gjendje të tërheqin paratë e tyre shpejt. Të gjitha Slots e njohin këtë dhe zakonisht do të përdorin të njëjtën portë pagese që është përdorur nga lojtari për depozita. Në disa raste, platforma e pagesave nuk pranon tërheqje. Më pas, lojtarët duhet të ofrojnë një metodë alternative.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+6
+4
Mbyll

Languages

All Slots Casino lejon disa zgjedhje në gjuhë për të akomoduar disa nga vendet në mbarë botën nga ku mund të pranojnë lojtarë.

Kazinoja mbështet:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • suedeze

Lojtarët mund të zgjedhin gjuhën në të cilën dëshirojnë të hyjnë në sajt, nga menyja rënëse në faqen e internetit.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në All Slots . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, All Slots i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

All Slots është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Të gjitha Slots Casino: Angazhimi për lojëra të përgjegjshme

Lojërat e përgjegjshme janë një përparësi kryesore në All Slots Casino. Ata e kuptojnë se kumari mund të jetë i këndshëm, por është thelbësore të sigurohet që lojtarët të mbajnë kontrollin mbi zakonet e tyre të lojës. Këtu është një përmbledhje e masave që ata kanë në vend:

 1. Mjetet dhe veçoritë: All Slots Casino ofron mjete dhe veçori të ndryshme për të ndihmuar lojtarët të monitorojnë dhe kontrollojnë aktivitetet e tyre të lojërave të fatit. Këto përfshijnë kufijtë e depozitave, kufijtë e humbjeve, përkujtuesit e sesioneve dhe opsionet e vetë-përjashtimit. Duke vendosur këto kufij, lojtarët mund të menaxhojnë shpenzimet dhe kohën e kaluar në platformë në mënyrë efektive.

 2. Partneritete me organizata: Kazinoja ka krijuar partneritete me organizata me reputacion të dedikuar për të ndihmuar lojtarët me probleme. Këto bashkëpunime i lejojnë ata të ofrojnë shërbime mbështetëse përmes linjave të ndihmës ose programeve të këshillimit për ata që mund të luftojnë me varësinë nga kumari.

 3. Fushatat e ndërgjegjësimit dhe burimet arsimore: Kazinoja All Slots promovon në mënyrë aktive fushatat ndërgjegjësuese dhe ofron burime edukative për të siguruar që lojtarët të njohin shenjat e lojërave problematike të fatit. Nëpërmjet materialeve informuese, ata synojnë të edukojnë përdoruesit për praktikat e përgjegjshme të lojërave dhe t'i inkurajojnë ata të kërkojnë ndihmë nëse është e nevojshme.

 4. Proceset e verifikimit të moshës: Për të parandaluar hyrjen e individëve të mitur në platformë, All Slots Casino zbaton procese të rrepta të verifikimit të moshës gjatë regjistrimit. Kjo siguron që vetëm individët mbi moshën ligjore të lojërave të fatit mund të krijojnë llogari dhe të marrin pjesë në çdo formë të lojërave të fatit në internet.

 5. Funksionet e kontrollit të realitetit dhe periudhat e ftohjes: All Slots Casino ofron një veçori të kontrollit të realitetit që u kujton lojtarëve kohëzgjatjen e tyre të lojërave në mënyrë periodike. Për më tepër, ato ofrojnë periudha qetësimi ku lojtarët mund të pushojnë nga lojërat e fatit nëse e ndiejnë të nevojshme.

 6. Identifikimi i lojtarëve të mundshëm me probleme: Kazinoja merr një qasje proaktive në identifikimin e lojtarëve të mundshëm me probleme bazuar në zakonet e tyre të lojërave duke monitoruar modele të tilla si shpenzimet e tepërta ose seancat e zgjatura të lojës. Nëse zbulohet ndonjë flamur i kuq, ndërmerren hapat e duhur duke ofruar ndihmë ose duke sugjeruar opsione të vetëpërjashtimit.

7. Tregime me ndikim pozitiv: Dëshmi të shumta theksojnë se si iniciativat e lojërave të përgjegjshme të All Slots Casino kanë ndikuar pozitivisht në jetën e lojtarëve. Këto histori tregojnë individë që kanë rifituar kontrollin mbi zakonet e tyre të lojërave të fatit dhe kanë gjetur mbështetje përmes burimeve të kazinosë.

 1. Mbështetja e klientit për shqetësimet e lojërave të fatit: Lojtarët mund të kontaktojnë me lehtësi mbështetjen e klientit të All Slots Casino në lidhje me çdo shqetësim në lidhje me sjelljen e tyre të lojërave të fatit. Kazinoja ofron kanale të shumta komunikimi, duke përfshirë bisedën e drejtpërdrejtë, emailin ose mbështetjen telefonike, duke siguruar që ndihma të jetë e disponueshme.

Si përfundim, All Slots Casino demonstron një përkushtim të fortë ndaj lojërave të përgjegjshme duke ofruar mjete dhe veçori për vetëkontroll, duke bashkëpunuar me organizata të përkushtuara për të ndihmuar lojtarët me probleme, duke ofruar fushata ndërgjegjësimi dhe burime arsimore, duke zbatuar procese të verifikimit të moshës, duke ofruar kontrolle realiteti dhe qetësi. periudhat e pushimit, duke identifikuar në mënyrë proaktive lojtarët e mundshëm me probleme, duke ndarë histori me ndikim pozitiv dhe duke mbajtur mbështetjen e aksesueshme të klientit për shqetësimet e lojërave të fatit.

About

About

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. All Slots është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2000

Account

Regjistrimi për një llogari me një All Slots hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron All Slots dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Rishikimi i Mbështetjes së Klientit të të gjitha Slots Casino

Nëse jeni duke kërkuar për një kazino të besueshme në internet me mbështetje të nivelit të lartë të klientit, të gjitha Slots ia vlen patjetër të merren parasysh. Si një entuziast i zjarrtë i kazinove në internet, unë kam pasur mundësinë të testoj kanalet e tyre të mbështetjes së klientit dhe ja çfarë gjeta:

Biseda e drejtpërdrejtë: e shpejtë dhe e përshtatshme

Një nga veçoritë e spikatura të All Slots është mbështetja e tyre e bisedës live. Është tepër i përshtatshëm dhe zakonisht përgjigjet brenda pak minutash. Pavarësisht nëse keni një pyetje në lidhje me një lojë ose keni nevojë për ndihmë me llogarinë tuaj, agjentët e bisedës live janë miqësorë dhe të ditur. Ato shkojnë më lart dhe përtej për të siguruar që shqetësimet tuaja të adresohen menjëherë.

Mbështetje me email: e thelluar, por e vonuar

Ndërsa mbështetja e emailit të All Slots është e njohur për thellësinë e njohurive, mund t'u duhet deri në një ditë për t'u kthyer tek ju. Kjo mund të jetë zhgënjyese nëse keni një çështje urgjente që kërkon vëmendje të menjëhershme. Megjithatë, pasi të përgjigjen, ata japin përgjigje të hollësishme dhe përpiqen të zgjidhin çdo problem që mund të hasni.

Mbështetje telefonike: Asistencë efikase

All Slots ofron gjithashtu mbështetje telefonike për ata që preferojnë të flasin drejtpërdrejt me një përfaqësues. Kohët e pritjes janë përgjithësisht të arsyeshme dhe agjentët janë të dobishëm për t'ju udhëhequr për çdo çështje ose pyetje.

Në përgjithësi, mbështetja e klientit të All Slots është e lavdërueshme. Funksioni i tyre i bisedës së drejtpërdrejtë dallohet si i shpejtë dhe efikas, ndërsa mbështetja e tyre me email ofron ndihmë të thelluar pavarësisht vonesave të mundshme. Nëse keni nevojë ndonjëherë për ndihmë ndërsa shijoni lojërat tuaja të preferuara në All Slots Casino, jini të sigurt se ekipi i tyre i përkushtuar do të jetë aty për t'ju ndihmuar në çdo hap të rrugës!

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me All Slots për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. All Slots shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. All Slots ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e All Slots në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Të gjitha lojërat elektronike: Zbulimi i bonuseve dhe promovimeve përfundimtare të kazinosë

A jeni gati për të zbuluar thesaret e fshehura të kazinove online? Mos kërkoni më larg se të gjitha Slots, ku ju presin një sërë bonusesh dhe promovimesh emocionuese. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i ri ose një lojtar me përvojë, All Slots ka diçka të veçantë për të gjithë.

 1. Bonusi i mirëseardhjes: Zhytuni në aksion me një bonus bujar mirëseardhjeje që do të rrisë bankrollin tuaj që nga dita e parë.

 2. Bonusi i Rrotullimeve Falas: Bëhuni gati të rrotulloni dhe të fitoni me rrotullime falas në lojërat e njohura slot, duke ju dhënë më shumë shanse për të arritur ato çmime të mëdha.

 3. Bonusi i ndeshjes: Shumëzoni depozitat tuaja me bonuse ndeshjesh që shtojnë fonde shtesë në llogarinë tuaj, duke ju lejuar të luani edhe më shumë nga lojërat tuaja të preferuara.

 4. Bonusi i depozitave: Shijoni shpërblime shtesë sa herë që bëni një depozitë në All Slots, duke u siguruar që çdo dollar të shkojë shumë.

 5. Bonus me rul të lartë: Për ata që duan të luajnë shumë, All Slots ofron bonuse ekskluzive me role të larta që kujdesen për shpirtin tuaj aventuresk.

Por nuk ndalet me kaq! All Slots gjithashtu vlerëson besnikërinë dhe shpërblen anëtarët e tij të përkushtuar me promovime dhe ngjarje unike të përshtatura vetëm për ta. Plus, programi i tyre i referimit ju lejon të ndani eksitimin me miqtë dhe të fitoni përfitime shtesë gjatë rrugës.

Tani, le të flasim për kërkesat e basteve – një aspekt i rëndësishëm që lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm. Këto kërkesa sigurojnë lojë të ndershme dhe mbrojnë lojtarët dhe kazinonë. Në All Slots, ato janë të përshkruara qartë në seksionin e tyre FAQ, në mënyrë që të mund të shijoni fitimet tuaja pa ndonjë surprizë.

Pra, çfarë po prisni? Bashkohuni me kërkuesit e emocioneve në All Slots sot dhe filloni një aventurë të paharrueshme kazinoje të mbushur me bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme në çdo hap!

Live Casino

Live Casino

Ata që i bashkohen Kazinosë All Slots mund të mbështeten në mbështetjen e shkëlqyer të ofruar përmes opsioneve të ndryshme. Kazinoja është shumë krenare për ofrimin e aksesit në qendrën e tyre të mbështetjes 24/7. Kontakti mund të bëhet përmes:

 • Email
 • Telefoni
 • Bisedë e drejtpërdrejtë

Për shumë pyetje, përgjigjet mund të gjenden në seksionin FAQ.

Mobile

Mobile

Për ata që duan të shijojnë veprimin e shkëlqyeshëm të kazinosë në lëvizje, atëherë ata mund të përdorin Kazinonë Mobile All Slots. Zgjedhje të tjera janë versioni i luajtjes së menjëhershme dhe për aksionin e drejtpërdrejtë të kazinosë, lojtarët mund të shkojnë në këtë seksion të faqes, ku do të kenë disa zgjedhje të shkëlqyera lojërash.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher