Arlekin Casino

Age Limit
Arlekin Casino
Arlekin Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Pse të luani në Live Casino

Nëse dikush është një lojtar me përvojë i cili është gjithmonë në kërkim të lojërave të mundshme, ose nëse dëshiron të bëjë një rishikim në një nga faqet e sapohapura. Arlekin Casino është një kazino e freskët, me reputacion në internet që ka fituar shpejt.

Dhe, për shkak se gjëja e parë që vjen në mendje kur një lojtar i bashkohet një kazinoje janë promocionet, është si të theksohet se dikush mund të zgjedhë nga një paketë e madhe mirëseardhjeje këtu.

Ata do të zbulojnë një ekzaminim të portofolit të kazinosë, opsionet e pagesave dhe mënyrat për të kontaktuar shërbimin ndaj klientit, Kazinonë Live, sigurinë dhe shumë më tepër në këtë përmbledhje të Kazinosë Arlekin.

Kumarxhinjtë nuk duhet të shqetësohen për sigurinë e informacionit ose sekretin e të dhënave bankare kur luajnë në Arlekin Casino. Arlekin përdor një sërë teknologjish të sofistikuara për t'u ofruar përdoruesve besim të plotë dhe paqe mendore.

Për shembull, enkriptimi 128-bit SSL mbron informacionin nga palët e treta dhe një gjenerues numrash të rastësishëm siguron një rezultat krejtësisht të paparashikueshëm të lojës. Arlekin Casino auditohet rregullisht dhe ofron të gjitha dokumentet e nevojshme. Një aspekt tjetër që kontribuon në besueshmërinë e Arlekin është fakti se ai punon me firma të klasit botëror. Të luash në këtë kazino të drejtpërdrejtë është vërtet e sigurt.

About

Arlekin Casino u themelua në vitin 2021 dhe u shërben lojtarëve nga Australia, Kanadaja, Zelanda e Re dhe rajone të tjera. Ajo është në pronësi të Dama NV, dhe është e licencuar në Curacao.

Fjala maskaradë vjen në mendje gjatë diskutimit të ndërfaqes së Arlekin Casino. Dizajni i faqes është frymëzuar nga një performancë e gjallë me një vajzë të bukur pallua në pjesën kryesore.

Për t'u regjistruar ose hyrë në llogari, shkoni në këndin e sipërm të djathtë të ekranit dhe zgjidhni opsionin e duhur. Ka pjesë të rëndësishme në anën e majtë të kokës së faqes: Promovimi, Pagesat, VIP dhe Sportet. Tradicionalisht, një baner reklamimi me oferta përkatëse mbush faqen kryesore të faqes.

Games

Një kazino live është një element i domosdoshëm për çdo faqe moderne e lojrave, dhe është veçanërisht i popullarizuar me lojtarët nga Kanadaja, Australia dhe Zelanda e Re. Për sa i përket Arlekin Casino, përzgjedhja e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë do t'ju mbajë të zënë. Kjo kategori përmban disa qindra lojëra të ndryshme, duke përfshirë disa lloje të Baccarat, Roulette, Blackjack dhe sende të tjera.

Evolution Gaming ofron shumicën e lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë në Arlekin. Çdo objekt është fotografuar në një studio profesionale nga krupierë me vite përvojë.

 • Versione të ndryshme të Live Roulette
 • Lojëra të shumta live Blackjack
 • Baccarat live
 • Bast në numra
 • Duel Dice dhe shumë të tjerë

Bonuses

Të gjithë ata që i bashkohen kazinosë së re në internet entuziazmohen kur dinë rreth saj bonuset dhe promovimet e kazinosë. Bonuset janë shumë të rëndësishme në rritjen e interesit të kumarxhinjve për lojërat. 

Fatkeqësisht, kazinoja live Arlekin nuk ofron bonuse për lojtarët e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Shpresojmë që së shpejti ata të shtojnë promovime për seksionin e kazinosë live.

Payments

Një shumëllojshmëri opsionesh pagese janë në dispozicion të lojtarëve, duke përfshirë:

 • VIZA
 • MasterCard 
 • Neteller
 • Skrill
 • MiFinity dhe shumë të tjerë.

Lojtarët mund të përdorin bitcoin për të kryer transaksione të shpejta në veçanti.

Depozita minimale është 20 € ose një shumë ekuivalente. Depozitat në kriptomonedhë të bëra duke përdorur sistemin e pagesave CoinsPaid nuk i nënshtrohen kufijve të depozitave.

Shuma minimale që mund të tërhiqni është 20 € (ose ekuivalenti në monedha të tjera).

Languages

Disponueshmëria e faqes në internet përmbajtje në shumë gjuhë është e rëndësishme për një kazino të suksesshme në internet. Kjo ndihmon në rritjen e numrit të kumarxhinjve në mbarë globin. Kazino Arlekin është shumë me fat në këtë çështje dhe faqja e internetit mbështet shumë gjuhë. Gjuhët e mbështetura nga Arlekin live casino janë:

 • anglisht
 • norvegjeze
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • portugez dhe shumë të tjerë.

Kur kontaktoni mbështetjen e klientit në bisedën e drejtpërdrejtë, ata ju kërkojnë të zgjidhni gjuhën tuaj dhe më pas transferoni bisedën tuaj te një agjent përkatës që e kupton gjuhën tuaj.

Monedhat

Në Arlekin Live Casino mund të bëni depozita dhe tërheqje të shpejta në monedha të shumta sipas rajonit tuaj. Kazinoja live Arlekin është shumë fleksibël dhe e lehtë për t'u aksesuar në këtë çështje. Të gjitha këto karakteristika e bëjnë atë në krye listat e kazinove të drejtpërdrejta. Disa nga monedhat e mbështetura për këtë kazino të drejtpërdrejtë janë:

 • euro
 • Dollarë të Shteteve të Bashkuara
 • Dollarë kanadezë
 • Zloti i Polonisë
 • Jeni japonez
 • Kriptovaluta dhe shumë të tjera

Live Casino

Në përgjithësi, Arlekin ka bërë një punë fantastike dhe meriton të jetë në krye të listës së kazinove të preferuara. Pavarësisht nga mosha e saj, faqja ka mbledhur një portofol të mahnitshëm, stimuj të pasur dhe veçori unike. Kazinoja Arlekin Live, si dhe natyra e saj ndërkombëtare, kërkon përmendje të veçantë.

Përfitoni nga klasi i parë Mbështetje 24/7, si dhe një shumëllojshmëri mënyrash pagese tradicionale dhe kriptomonedhash. Megjithatë, nëse është e nevojshme të flasësh me një operator kazino përmes telefonit, kjo faqe nuk e ofron këtë.

Për të marrë paketën tuaj të mirëseardhjes me katër bonuse, regjistrohuni dhe bëni një depozitë. Vazhdoni të luani për të pasur akses në ringarkimet javore dhe 11 nivele të çmimeve VIP.

Software

Ka mbi 350 lloje të ndryshme të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në dispozicion për lojtarët që të zgjedhin. Ata janë të gjithë nga kompani të njohura softuerësh në biznesin e lojrave. Për më tepër, lojtarët mbahen të angazhuar me transmetim të drejtpërdrejtë me cilësi të lartë dhe tregtarë të trajnuar mirë. Të ofruesit e softuerit të mbështetur janë:

 • Ezugi
 • Evolucioni
 • Luaj Live Pragmatike
 • Lojëra vivo
 • Lojëra Absolute Lice

Support

Stafi kompetent i menaxhimit të Arlekin live kazino është në dispozicion për t'ju ndihmuar me çdo vështirësi. Për të kontaktuar mbështetjen e kazinosë, duhet të përdorni një nga metodat e mëposhtme: komunikimi me email ose Bisedë e drejtpërdrejtë.

Shkruani në support@arlekincasino.com nëse dëshironi të lexoni zgjidhjen e kërkesës suaj më vonë. Zgjidhni bisedën e drejtpërdrejtë të fshehur pas butonit portokalli në fund të djathtë të faqes në internet nëse keni nevojë të kontaktoni menjëherë Arlekin Casino për ndihmë. Ekipi i shërbimit ndaj klientit punon gjatë gjithë kohës për të siguruar që ju të merrni një mesazh përgjigjeje sa më shpejt të jetë e mundur.

Për shkak se personeli mbështetës i Arlekin Casino di anglisht dhe gjermanisht, banorët e Kanadasë, Zelandës së Re dhe Australisë do të jenë në gjendje të bisedojnë lirshëm me menaxhmentin. Fatkeqësisht, nuk ka asnjë mënyrë për të kontaktuar dikë me numrin e telefonit.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (16)
Baste falas
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane austriake
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (62)
Badminton
Basketboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
BlackjackBlackjack Party
Boks
CS:GO
Call of Duty
Classic Roulette Live
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golden Wealth Baccarat
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Jackpot Roulette
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lightning DiceLightning RouletteLive Casino Hold'em Jumbo 7Live Football Studio
Live Grand Roulette
Live Immersive RouletteLive Lightning BaccaratLive Mega BallLive Oracle BlackjackLive Progressive BaccaratLive Speed BaccaratLive Speed BlackjackLive Speed RouletteLive Ultimate Texas Hold'emLive XL RouletteLotaria
MMA
Monopoly Live
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Roulette Double WheelRuletë
Shigjetat
Skijimi
Snooker
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Coinspaid
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPaysafe CardSkrill
SticPay
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Austria
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Polonia
Portugalia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (45)
1x2Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fugaso
Habanero
IGT (WagerWorks)
Igrosoft
Kiron
Kiron Interactive
Leander GamesLuckyStreak
Mr. Slotty
Nolimit City
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
TVBETThunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet