Banzai Slots Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

Banzai SlotsResponsible Gambling
CASINORANK
7.8/10
Bonus100% deri ne 250€
Nuk ka kërkesa për baste
Pagesat e shpejta
Studiot e lojërave premium
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Nuk ka kërkesa për baste
Pagesat e shpejta
Studiot e lojërave premium
Banzai Slots
100% deri ne 250€
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Bonuset dhe promovimet janë ndër faktorët kryesorë që renditin kazinotë në internet. Banzai Slots Casino krenohet me bonuset e mira që u ofron lojtarëve në platformë. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje 100% deri në 250 € plus 200 rrotullime falas. Kërkohet një depozitë minimale prej 10 € për të aktivizuar këtë bonus. Meqenëse nuk ka kërkesa për baste për bonuse në Banzai Slots Casino, lojtarët mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara duke përdorur bonuset e disponueshme.

Megjithatë, disa kushte specifike bonus duhet të përmbushen përpara se lojtarët të mund të tërheqin fitimet nga bonuset. Oferta të tjera në kazino online Banzai Slots përfshijnë:

 • Gara me sajë
 • Rruga drejt Fitores
 • Tsunami e martë
 • Sushis e enjte
 • Shinpi e premte
 • Fundjavë Zen
 • VIP Cashback
+9
+7
Mbyll
Games

Games

Banzai Slots Casino është një kazino në internet që ka opsione të shumta të lojërave të kazinosë. Ekzistojnë opsione të kazinosë të bazuara në RNG dhe të drejtpërdrejta. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë ka opsione të ndryshme të njohura dhe unike, duke u dhënë lojtarëve alternativa, veçanërisht për ata që kërkojnë të eksplorojnë për të gjetur përshtatjen më të mirë.

Blackjack live

Blackjack është një lojë e lashtë kazinoje e prezantuar në vitet 1800 dhe më parë e quajtur 21. Emrin e ka marrë nga stili fitues, pasi një lojtar supozohet ta përfundojë lojën ose me lopata ose me karafil. Blackjack ka rregulla të thjeshta dhe mekanizma fitues dhe është ndër lojërat e kazinove më të luajtura në mbarë botën. Disa nga opsionet live blackjack të Banzai Slots Casino përfshijnë:

 • Blackjack Live
 • Salon Prive Blackjack
 • Partia Blackjack
 • Blackjack i pafund
 • Bast Blackjack falas

Ruletë e drejtpërdrejtë

Roulette është një lojë popullore tavoline kazino që ka evoluar me kalimin e viteve. Ajo u shpik nga një ide e përgjithshme, pasi tavolina rrotulluese nuk ishte menduar për kumar. Loja u përhap në shumë rajone, por Ruleta Evropiane mbetet varianti më i luajtur i lojës deri më sot. Disa nga opsionet e ruletit live të Banzai Slots Casino përfshijnë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë me bar ari
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Salloni Prive Ruletë

Baccarat live

Baccarat, i njohur gjithashtu si Punto Banco, është një lojë tavoline kazino që tërheq fanatikë nga rajone të ndryshme. Ka variacione të shumta të cilat varen nga ofruesi i softuerit dhe preferencat rajonale. Loja u përshtatet lojtarëve me rrezik të lartë që preferojnë të vendosin shumë para për të rrëmbyer fitimet mega. Disa nga opsionet e drejtpërdrejta të baccarat të Banzai Slots Casino përfshijnë:

 • Shtrydhje Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Salon Prive Baccarat
 • Bakarat rrufeje

Poker Live

Poker ishte fillimisht një lojë me letra rruge që luhej globalisht. Megjithatë, ajo fitoi popullaritet dhe njohje dhe u pranua në kazino. Loja ka variacione të shumta, me ngjashmëri pothuajse minimale, pasi rregullat dhe mekanizmat fitues janë kaq të ndryshëm. Disa nga opsionet e pokerit live të Banzai Slots Casino përfshijnë:

 • Pokeri i Karaibeve
 • 2 Hand Casino Hold'em
 • Poker Triple Card
 • Kazino Hold'em
 • Extreme Texas Hold'em

Software

Banzai Slots Casino është i popullarizuar në mesin e entuziastëve sepse zgjedh lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë. Kjo është bërë e mundur njerëzore përmes partneritetit me studiot e shumta të lojërave që fuqizojnë hollin e kazinosë live. Tregtarët e drejtpërdrejtë janë më të njohur sepse sjellin përvojën e vërtetë të kazinosë në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Këto studio lojërash përfshijnë teknologji të modës për të siguruar që lojtarët të kenë cilësi të mirë vizuale dhe audio përmes seancave të lojërave. Ekziston një ndërveprim i bollshëm me krupierët e jetës reale që ofrojnë momente emocionuese për lojtarët. Disa nga ofruesit e programeve kompjuterike në Banzai Slots Casino përfshijnë:

 • Lojë pragmatike
 • Evolucioni
 • BetGames Live
 • Bombay Live
 • Ezugi
Payments

Payments

Banzai Slots Casino ka inkorporuar mënyra të ndryshme pagese për të siguruar që lojtarët të mund të bëjnë lehtësisht depozitat dhe tërheqjet e tyre. Depozita minimale është 10 €, ndërsa maksimumi 1,000 €. Tërheqjet kufizohen në një minimum prej €50 dhe një kufi javor prej €2500. Disa nga mënyrat e pagesës të Banzai Slots Casino përfshijnë:

 • Transferte bankare
 • Viza
 • MasterCard
 • Neteller
 • Skrill

Deposits

Banzai Slots është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Banzai Slots ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Bank transfer, Credit Cards, Neteller, Skrill, MasterCard , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Banzai Slots për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Banzai Slots u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Banzai Slots Casino është një kazino ndërkombëtare në internet. Ai u shërben lojtarëve nga rajone të ndryshme me gjuhë të shumta kombëtare. Kjo është arsyeja pse zhvilluesit siguruan që platforma të jetë shumëgjuhëshe për të siguruar që ajo të mos bllokojë asnjë lojtar nga aksesi në veçoritë dhe të kuptojë termat dhe kushtet e lojës. Opsionet gjuhësore të Banzai Slots Casino përfshijnë:

 • frëngjisht
 • anglisht
 • finlandez
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Banzai Slots . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Banzai Slots i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Banzai Slots është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Banzai Slots Casino është themeluar në vitin 2019. Është në pronësi të Mountberg BV Kjo kazino është e licencuar dhe e rregulluar nga Qeveria e Curacaos. Banzai Slots Casino operohet nga Mountberg Ltd, një degë 100% e Mountberg BV, e cila vepron si një tregtar i rekordeve. Është një degë e organizatave përgjegjëse të lojërave të fatit si Gamcare dhe Gamblers Anonymous. Banzai Slots Casino është një kazino në internet e lançuar vetëm me qëllimin fillestar për të ofruar një gamë të gjerë lojërash elektronike kryesore. Fjala "Banzai" në japonisht do të thotë thirrje lufte. Kjo kazino online na kthen në mijëra vjet gjatë Luftës së Paqësorit, kur Ushtria Perandorake Japoneze këndoi "Banzai" ndërsa lavdëronte Perandorin. Sot, Banzai Slots ka një koleksion të larmishëm lojërash kazino që u shërbejnë të gjitha llojeve të lojtarëve. Ai krenohet me një holl të dedikuar të kazinosë live me qindra tregtarë të drejtpërdrejtë të gatshëm për një sfidë.

Banzai Slots Casino ka një faqe të dizajnuar mjeshtërisht me një temë aziatike. Ajo ka një temë magjepsëse dhe tërheqëse që përputhet në mënyrë të përkryer me të gjitha seksionet e ndryshme për të lehtësuar aksesin e veçorive. Kjo kazino në internet është optimizuar për të luajtur në pajisje të shumta.

Vazhdoni të lexoni rishikimin tonë të drejtpërdrejtë të kazinosë për të mësuar më shumë rreth hollit të kazinosë live në Banzai Slots.

Pse të luani Live Casino në Banzai Slots Casino

Banzai Slots Casino është ideale për entuziastët sepse ofron shumë të mira. Platforma ka shumë lojëra kazino live të organizuara nga krupierë njerëzorë. Banzai Slots ka bashkëpunuar me studiot e njohura të lojërave për të ofruar një përvojë të drejtpërdrejtë të kazinosë me cilësi të lartë. Ajo ofron bonuse të shumta të mira, promovime të rregullta dhe turne konkurrues.

Ekzistojnë opsione të shumta pagese të disponueshme për t'u siguruar që mund të lehtësoni lehtësisht pagesat. Ekzistojnë gjithashtu shumë opsione monetare për transaksione. Platforma ka gjithashtu një shërbim mbështetës 24/7, ku lojtarët mund të kërkojnë ndihmë në sfidat ekzistuese. Ju gjithashtu mund të përdorni platformën në gjuhë të ndryshme për lehtësi.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018
Sajti i uebit: Banzai Slots

Account

Regjistrimi për një llogari me një Banzai Slots hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Banzai Slots dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Banzai Slots Casino është efektive kryesisht për shkak të ekipit të besueshëm të shërbimit ndaj klientit. Grupi ka për detyrë të sigurojë që të gjitha shqetësimet e lojtarëve të adresohen në kohë për të kufizuar sfidat e hasura në platformë. Për më tepër, ai gjithashtu ndihmon faqen të marrë të dhëna për seksionin FAQ dhe të zhvillojë mënyra për të përmirësuar përvojën e lojërave. Ju mund të kontaktoni Banzai Slots Casino përmes Bisedës Live 24/7 ose një formulari kontakti.

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë Banzai Slots?

Banzai Slots është një kazino online e mirëfilltë e lançuar në vitin 2019. Ajo është në pronësi të Mountberg BV, një kompani lojrash e inkorporuar sipas ligjeve të Curacao. Banzai Slots ofron një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave të kazinosë live të mundësuar nga studiot e famshme të lojërave si Bombay Live, Pragmatic Play dhe Evolution Live. Ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit me një temë japoneze që ju kthen në Luftën e Paqësorit.

Banzai Slots mbështet opsione dhe monedha të shumta pagese. Kjo platformë shumëgjuhëshe ka një ekip të dedikuar për shërbimin ndaj klientit që ofron mbështetje në kohë. Përveç kësaj, ai ka një seksion të detajuar FAQ që është i dobishëm për zgjidhje të shpejta.

Kumari është i varur.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Banzai Slots për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Banzai Slots shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Banzai Slots ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Banzai Slots në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Banzai Slots . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Banzai Slots janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €