Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Betandyou

BetandyouResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusBonus 300$ + 30 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Betandyou is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Lojtarët priren të luajnë më shumë në kazino me shpërblime që i favorizojnë ata. Kazino BETANDYOU ka bonuse dhe promovime të ndryshme që kujdesen për kategori të ndryshme lojërash, duke përfshirë kazinon live. Përveç paketës së mirëseardhjes, lojtarët mund të shijojnë ofertat e kthimit të parave, ringarkimet dhe promovimet ekskluzive.

Ekziston gjithashtu një program besnikërie me 8 nivele që ka përfitime në çdo nivel. Lojtarët në nivelet më të larta mund të shijojnë rritje të kthimit të parave, dyqane që shesin kode promocionale dhe oferta të personalizuara.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë marrin jetë në BETANDYOU Casino me partneritete nga disa prej ofruesve më të mirë të lojërave. Këto lojëra janë të ngjashme me lojërat fizike të tregtarëve të kazinosë, përveç kësaj, nuk keni pse të jeni fizikisht atje. Ju mund të shijoni lojëra me të cilat trajtohen tregtarët e vërtetë përmes transmetimeve me cilësi të lartë në kohë reale. Kategoritë e disponueshme në kazino live përfshijnë baccarat, ruletë, blackjack dhe lojëra speciale. Këto lojëra ofrojnë një përvojë emocionuese dhe të gjallë, ashtu siç do të ishte në një kazino fizike.

Blackjack live

Blackjack online është një nga lojërat më të luajtura në kazinotë online. Në kazino live BETANDYOU, është një zgjedhje kryesore për lojtarët. Kjo është një nga lojërat më të mira për ata që pëlqejnë rreziqe të mëdha dhe shpërblime të mëdha. Kjo kazino ka një mori lojërash blackjack që lojtarë të ndryshëm mund t'i provojnë, si;

 • Blackjack VIP me dorëzim
 • Blackjack pa kufi
 • Blackjack në Las Vegas
 • Blackjack VIP
 • Blackjack me shpejtësi

Ruletë e drejtpërdrejtë

Kjo lojë me origjinë franceze është një tjetër lojë kazino live e luajtur kryesisht. Lojtarët mund të vendosin baste për një numër ose një grup numrash, ngjyrat e kuqe ose të zeza, ose numrat e koeficientëve dhe çifteve. Loja është e drejtpërdrejtë dhe disa variacione të disponueshme në kazino live BETANDYOU përfshijnë;

 • Mega Roulette
 • Ruletë Amerikane
 • Auto-ruletë
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë Hat-Trik

Baccarat live

Bacarat live është një përvojë emocionuese për lojtarët. Nga tavolina në formë fasule deri te tregtimi i letrave dhe madje edhe një tregtar i vërtetë nga një përvojë e transmetimit të drejtpërdrejtë, ju mund të shijoni ofertën e vërtetë nga një vend i rehatshëm. BETANDYOU Casino ka shumë lojëra baccarat që mund të luani, si;

 • Baccarat i shpejtë
 • Baccarat me shpejtësi
 • Makao Baccarat
 • Fortune Baccarat
 • Galaxy Baccarat

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Lojtarët në mbarë botën trajtohen me lojëra të specializuara që përmirësojnë përvojën e lojës. Lojërat e rregulluara mirë dhe të përditësuara që mund të luani këtu përfshijnë disa të preferuara të vjetra dhe të reja. Për të përmendur disa;

 • Live Monopol
 • Tigri i Dragoit
 • Sweet Bonanza Candyland
 • Andar Bahar
 • Lufta e Kriketit

Software

Duke bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike të lojërave të kazinosë, kazinoja mund të ketë një përzgjedhje të pasur lojërash. Kazinoja pret lojën e mundësuar nga ofrues të shumtë softuerësh. Sidoqoftë, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë janë zgjedhur vetë nga një pjesë e këtyre ofruesve. Kjo ndihmon për të siguruar që lojtarët të shijojnë sesionin e tyre të lojërave deri në fund. Të gjitha lojërat janë të organizuara në studio të ndryshme lojërash dhe transmetohen në kohë reale. Ato janë të optimizuara për të luajtur pa probleme në pajisje të ndryshme. Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit në seksionin e kazinosë live përfshijnë:

 • Pragmatike Luaj Live
 • Ezugi
 • Rrjeti me fat
 • Lojëra Absolute Live
 • Winfinity
Payments

Payments

BETANDYOU Casino mbështet mënyra të ndryshme pagese për t'i bërë të përshtatshme depozitat dhe tërheqjet. Aktualisht, ai mbështet transfertat bankare, kriptovalutat, kartat e debitit/kreditit dhe kuletat elektronike. Për këtë qëllim, ata kanë vënë në dispozicion rrugë për depozitime dhe tërheqje për lojtarët në mbarë botën. Disa nga metodat e njohura në këtë kazino janë;

 • Visa/MasterCard
 • Portofoli Jeton
 • une paguaj
 • Bitcoin
 • Ethereum

Deposits

Betandyou është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Betandyou ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Bank Transfer, MasterCard, SticPay, Neteller, Visa , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Betandyou për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Betandyou u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+166
+164
Mbyll

Valutat

Kuanzas angoleAOA

Languages

Me një audiencë globale që dynden në kazino live, platforma ofron akses në gjuhë të ndryshme. Lojtarët nga vende dhe kontinente të ndryshme mund të hyjnë në faqen e internetit në shumë gjuhë, të cilat përfshijnë, por nuk kufizohen në;

 • anglisht
 • arabisht
 • çeke
 • shqiptare
 • daneze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Betandyou . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Betandyou i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Betandyou është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

BETANDYOU Casino është një kazino e vitit 2015 dhe ka fituar popullaritet si një nga kazinotë më të mira në vende si Kanadaja dhe Evropa. Kazinoja drejtohet dhe operohet nga Pelican Entertainment BV Ajo mban një licencë për eGaming nga autoriteti i lojërave të Curacao. Kazinoja është shtëpia e mijëra lojërave nga gjigantët e lojërave si Betsoft dhe Microgaming, duke përfshirë kazinonë e njohur live. Mbështetja e klientit është e besueshme, gjë që e bën përvojën e lojës më të mirë për lojtarët. BETANDYOU është një kazino virtuale e krijuar në vitin 2015 nga Pelican Entertainment. Është licencuar nga autoriteti Curacao dhe synon t'i ofrojë botës së lojërave më shumë opsione kazino. Që nga fillimi i saj, kazino ka fituar popullaritet dhe është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën. Seksioni i kazinosë live i kazinosë është i pasur me një shumëllojshmëri lojërash të drejtpërdrejta, të cilat mund të luhen në më shumë se 62 gjuhë. Kazinotë gjithashtu bashkëpunojnë me ofruesit e programeve kompjuterike në industrinë e kazinove të drejtpërdrejta.

Supozoni se kjo është hera juaj e parë që vizitoni këtë përmbledhje të kazinosë BETANDYOU. Në atë rast, ne shikojmë përreth dhe ju ndihmojmë të kuptoni se çfarë të prisni.

Pse të luani Kazino Live në Kazino BETANDYOU

Supozoni se po kërkoni një kazino me një larmi lojërash live nga studiot dhe gjuhët me vlerësime të larta. Në atë rast, ju mund të keni zbritur në vendin e duhur. Kazinoja BETANDYOU i ofron audiencës së saj globale një bibliotekë lojërash live në shumë gjuhë. Ai kujdeset për një lojtar që dëshiron mënyra të ndryshme pagese dhe siguron që lojtarët të mund të shijojnë lojëra në një platformë të sigurt. Kazinoja është e licencuar nën një autoritet të fortë lojërash dhe ka një mur zjarri për të mbajtur të lirë aksesin e paautorizuar. Kazinoja është projektuar bukur, kështu që lojtarët mund të shijojnë lojëra pa gabime në pajisje dhe shfletues të ndryshëm.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2010

Account

Regjistrimi për një llogari me një Betandyou hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Betandyou dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Shërbimi i mirë ndaj klientit është një nga aspektet më të rëndësishme të një kompanie dhe një kazino në internet nuk është ndryshe. Në kazino live BETANDYOU, lojtarët mund të kenë akses në mbështetjen e klientit që u nevojitet nëpërmjet një konsulenti, ose mund të porosisni një kthim telefonate. Ekziston një seksion i detajuar FAQ që mund të jetë i dobishëm nëse po kërkoni një zgjidhje për çështjet e përgjithshme në lidhje me këtë kazino.

Pse ia vlen të luash BETANDYOU Kazino Live Dealers?

BETANDYOU është një kazino online që ekziston që nga viti 2010. Fillimisht, tregu i saj i synuar ishte Azia Qendrore. Megjithatë, me kalimin e viteve, ai është zgjeruar për t'u shërbyer lojtarëve me bazë në vendet evropiane, të Komonuelthit të Shteteve të Pavarura dhe Afrikës.

Faqja e kazinosë është e sigurt dhe shumë e mbrojtur me protokollet moderne të sigurisë. Ai mbështet shumë mënyra dhe monedha të sigurta pagese. BETANDYOU Casino është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Curacao. Ajo strehon një holl gjithëpërfshirës të kazinosë me mbi 690 lojëra nga ofrues të njohur softuerësh. Ndërfaqja është miqësore për përdoruesit dhe e përgjegjshme për t'u luajtur në pajisje të ndryshme. Lojtarët mund të luajnë në këtë kazino duke përdorur mbi 50 gjuhë. Në rast të ndonjë pyetjeje, mos ngurroni të kontaktoni ekipin mbështetës përmes kanaleve të listuara.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Betandyou për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Betandyou shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Betandyou ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Betandyou në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Betandyou . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Betandyou janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Monedhat

Monedhat

Një nga mënyrat më të mira për të shijuar lojërat në internet është përmes basteve në monedhat me të cilat lojtarët janë njohur. BETANDYOU Casino u jep lojtarëve të saj një sërë monedhash për të zgjedhur, duke përfshirë edhe fiat dhe kriptomonedha. Kazinoja operon në më shumë se 50 monedha, disa prej të cilave përfshijnë;

 • CAD
 • fshij
 • BTC
 • USD
 • EUR
About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher