Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Bitdreams

BitdreamsResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusBonus 2,000 dollarë + 200 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bitdreams is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bitdreams Casino e kupton natyrën konkurruese të industrisë. Punon pa u lodhur për të ofruar veçori të hollësishme, duke përfshirë bonuse të mira dhe promovime të vazhdueshme. Këto marrëveshje i ndihmojnë lojtarët të rrisin bankrollin e tyre dhe të zgjasin seancat e tyre të lojërave. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë kontribuojnë me 5% të kërkesave të basteve të të gjitha bonuseve të disponueshme në këtë kazino. Lojtarët e rinj të kazinosë live gëzojnë bonuse fitimprurëse të mirëseardhjes nga një depozitë minimale prej 20 €. Lojtarët ekzistues kanë të drejtë për bonuse të tjera dhe oferta promocionale të listuara në faqen Promocione. Ato përfshijnë:

 • Kriptonova
 • Bonusi i rifreskimit të fundjavës
 • Rimbushja e fundjavës - Rrotull i lartë
 • Bie dhe fiton

Çdo bonus ka kushte ekskluzive të bonusit që lojtarët duhet t'i shqyrtojnë së pari. Kazino Bitdreams ofron gjithashtu një program besnikërie dhe ngjarje ekskluzive të turneut.

Kodet e bonusitKodet e bonusit
Games

Games

Kazinoja e drejtpërdrejtë në Bitdreams është e pakrahasueshme, duke ofruar një përvojë të barabartë me çdo institucion tradicional të lojërave të fatit me tulla dhe llaç. Seksioni i kazinosë live është i mbushur plot me tregtarë të drejtpërdrejtë nga disa prej studiove të lojërave të nivelit më të lartë në treg. Disa kategori të njohura përfshijnë blackjack live, ruletë live, baccarat live, poker live dhe shfaqje lojërash live.

Blackjack live

Blackjack live është një përzgjedhje e njohur midis lojtarëve me përvojë në Bitdreams Casino. Ai ofron një përvojë emocionuese të lojërave me lojtarët që përdorin të gjitha aftësitë dhe strategjitë e disponueshme për të qëndruar një hap përpara tregtarit të drejtpërdrejtë. Disa nga zgjedhjet e njohura të blackjack live përfshijnë:

 • Blackjack i pafund
 • Lightning Blackjack
 • Blackjack Azure
 • Blackjack Diamond VIP
 • Shpejtësia VIP Blackjack

Ruletë e drejtpërdrejtë

Variacionet e ruletës së drejtpërdrejtë mbajnë një pjesë të konsiderueshme të seksionit të kazinosë Bitdreams live. Ajo vjen me një përvojë emocionuese të lojës dhe lojë të thjeshtë. Ai strehon të gjitha llojet e lojtarëve, duke përfshirë rrotullat e lartë. Thjesht mësoni rregullat bazë të ruletit dhe filloni. Tavolinat e njohura të ruletit live përfshijnë:

 • Ruletë PowerUp
 • Ruletë Rrufeja
 • Mega Roulette
 • Auto Ruletë
 • Ruletë zhytëse

Baccarat live

Bacarat live është një lojë letrash që përmban lojë me ritëm të ngadaltë. Ju duhet sharmi juaj me fat dhe një strategji e thjeshtë për të arritur fitore të njëpasnjëshme në këtë lojë. Variacione të ndryshme baccarat vijnë me opsione të ndryshme bastesh. Disa nga zgjedhjet kryesore midis lojtarëve përfshijnë:

 • Baccarat me shpejtësi
 • Shtrydhje Baccarat
 • No Comm Speed Baccarat
 • Bakarat e jashtme
 • Bakarat rrufeje

Lojëra të tjera

Përveç variacioneve të ndryshme të blackjack live, ruletë live dhe baccarat live, kazino Bitdreams ofron lojëra live si poker live, shfaqje lojërash live dhe lojëra specialiteti live. Ata kanë lojë të ndryshme dhe luhen sipas rregullave të ndryshme. Ato përfshijnë:

 • Monopoly Live
 • Kazino Hold'Em
 • Super Sic Bo
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje
 • Studio futbolli
+5
+3
Mbyll

Software

Lobi i gjerë i kazinosë në Bitdreams Casino rezulton nga një bashkëpunim midis disa zhvilluesve të softuerit. Një nëngrup i këtyre ofruesve, megjithatë, fuqizon kazinonë e drejtpërdrejtë. Këto lojëra organizohen nga krupierë të jetës reale në kate të ndryshme fizike të kazinove. Lojërat transmetohen në cilësi të lartë dhe të gjitha veprimet zhvillohen në kohë reale.

Ndryshe nga lojërat e kazinosë me fuqi RNG, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk janë të disponueshme për t'u luajtur falas. Lojtarët duhet të identifikohen për të eksploruar lojëra të ndryshme me tregtarë të drejtpërdrejtë. Të gjitha lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë optimizuar për t'u luajtur në pajisje të ndryshme. Disa nga studiot e lojërave në seksionin e kazinosë live përfshijnë:

 • Lojëra evolucionare
 • Lojë pragmatike
 • Rrip fati
 • Ezugi
 • Lojëra autentike
Payments

Payments

Bitdreams Casino mbështet opsione të shumta bankare. Ato përfshijnë pagesat me kartë, transfertat bankare, kuletat elektronike dhe kripto-portotat. Të gjitha transaksionet e kriptomonedhave përpunohen nga CoinsPaid. Kufiri minimal i depozitave është 20 €. Kufijtë e tërheqjes dhe koha e përpunimit ndryshojnë nga një metodë në tjetrën. Disa nga opsionet e njohura të pagesës përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • Transferte bankare
 • Neteller
 • Transferim i Shpejtë
 • Kuletat kripto

Deposits

Bitdreams është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Bitdreams ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Credit Cards , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Bitdreams për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

BitcoinBitcoin

Withdrawals

Bitdreams u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+167
+165
Mbyll

Languages

Kazino Bitdreams krenohet si një kazino ndërkombëtare pavarësisht se ka një kohë të shkurtër. Ai mbështet shumë gjuhë që fliten zakonisht midis lojtarëve të tij. Opsioni i gjuhës është specifik për vendndodhjen; kështu që platforma përkthehet automatikisht në varësi të vendndodhjes së lojtarëve. Lojtarët gjithashtu mund të kalojnë midis gjuhëve të tjera, të cilat përfshijnë:

 • gjermanisht
 • anglisht
 • norvegjeze
 • frëngjisht
GjermaneDE
+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Bitdreams . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Bitdreams i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Bitdreams është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Bitdreams Casino është një platformë lojërash kripto-bixhozi e lançuar në vitin 2021. Ajo përmban një temë të hapësirës së jashtme dhe ka fituar rritje të shpejtë gjatë periudhës së shkurtër që ka qenë në industri. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Hollycorn NV, një operator kazino i licencuar në Curacao dhe një anëtar i Libergos Limited. Bitdreams Casino ka fituar një apel ndërkombëtar me një koleksion ekskluziv të lojërave të kazinosë live nga studiot e lojërave me reputacion. Me Bitdreams, ju mund të përjetoni eksitimin e lojërave të kazinosë në jetën reale pa lënë komoditetin e shtëpisë tuaj. Lojtarët mund të shijojnë atmosferën e lojërave të drejtpërdrejta, e cila përsërit në mënyrë të përsosur atë të një kazinoje të vërtetë. Lojërat emocionuese të kazinosë live, të tilla si Golden Wealth Baccarat, Lightning Roulette dhe Portomaso Oracle Roulette, janë të disponueshme për lojtarët përmes transmetimit.

Lucky Streak, një kompani e respektuar e zhvillimit të softuerit e njohur për lojërat e saj emocionuese të kazinosë, është një studio kryesore lojërash në Bitdreams Casino. Ju gjithashtu do të gjeni lojëra nga ofrues të tjerë softuerësh me reputacion. Bitdreams bashkon përvojat tradicionale dhe moderne të lojërave të kazinosë për të krijuar një përvojë të paharrueshme të kazinosë. Ky rishikim i Kazinosë Bitdreams do të nxjerrë në pah të gjitha lojërat dhe veçoritë e disponueshme për lojtarët e kazinosë live.

Pse të luani Live Casino në Bitdreams Casino

Megjithëse Bitdreams Casino është një hyrje e re në treg, shumë lojtarë habiten nga lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë, ndër veçoritë e tjera. Kjo kazino ofron një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë nga ofruesit e softuerëve më të vlerësuar, si Luckystreak, Evolution Gaming, Pragmatic Play dhe Ezugi. Lojërat organizohen nga krupierë të jetës reale dhe transmetohen në HD dhe në kohë reale. Ndryshe nga shumica e kazinove që kufizojnë bonuset në lojëra elektronike video, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë kontribuojnë 5% në kërkesat e basteve.

Bitdreams është një platformë kripto-miqësore e lojërave që mbështet kriptovalutat e njohura në krye të metodave të tjera të njohura të pagesës. Të gjitha transaksionet e kriptomonedhave përpunohen nga CoinsPaid. Bitdreams Casino ofron shërbime të mbështetjes së klientit 24/7 dhe mbështet shumë gjuhë lokale që janë të njohura në mesin e lojtarëve të saj.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2022

Account

Regjistrimi për një llogari me një Bitdreams hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Bitdreams dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Bitdreams Casino ofron shërbime mbështetëse të besueshme dhe efektive. Të gjitha shërbimet ofrohen në anglisht, rusisht dhe gjermanisht. Ekipi mbështetës punon gjatë gjithë orarit për të ofruar ndihmë në kohë për të gjithë lojtarët e Bitdreams. Lojtarët mund të arrijnë lehtësisht me ekipin përmes objektit të bisedës live në faqen kryesore të kazinosë. Përndryshe, lojtarët mund të përdorin email ([email protected]) ose telefon.

Pse ia vlen të luash Bitdreams Live Casino?

Bitdreams Casino është një platformë kumari me temë hapësinore e lançuar në vitin 2021. Ajo ofron një koleksion ekskluziv të lojërave të kazinove live nga studiot e lojërave të njohura si Pragmatic Play, Luckystreak dhe Evolution Gaming. Lojtarët mund të regjistrohen dhe të eksplorojnë variacione të ndryshme të drejtpërdrejta të blackjack, ruletë, baccarat, poker, shfaqje lojërash dhe lojëra speciale.

Bitdreams Casino është në pronësi dhe operohet nga Hollycorn NV, një degë e Libergos Limited. Kazinoja funksionon nën një licencë të vlefshme Curacao eGaming të lëshuar për kompaninë mëmë. Bitdreams Casino ofron bonuse dhe promovime të mira me lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë në 5% të kërkesave të basteve. Ai krenohet me një platformë me shumë monedha me opsione të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat. Lojtarët gëzojnë akses 24/7 në një ekip mbështetës të besueshëm dhe një platformë shumëgjuhëshe.
Mbani mend, kumari është i varur.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Bitdreams për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Bitdreams shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Bitdreams ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Bitdreams në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Bitdreams . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Bitdreams janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Monedhat

Monedhat

Bitdreams Casino është një destinacion lojrash me shumë monedha që pranon transaksione të kryera në monedha të ndryshme. Ai mbështet si monedhat fiat ashtu edhe kriptovalutat. Lojtarët nuk janë të kufizuar në asnjë monedhë, por kanë lirinë të zgjedhin monedhën e tyre të preferuar kur regjistrohen. Monedhat e njohura në Bitdreams Casino përfshijnë:

 • euro
 • dollar amerikan
 • Zloty polake
 • BTC
 • ETH

Lista e plotë e të gjitha monedhave të mbështetura është në dispozicion nën Taksonomitë.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher