Blizz Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

Blizz CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në BTC 1
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Blizz Casino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Bonuset dhe promovimet janë strategji jetike të marketingut që përdorin kazinotë në internet për të tërhequr lojtarë të rinj ose për të mbajtur ata ekzistues. Lojtarët e kazinosë live janë shumë të ndryshëm! Ata shpesh luajnë në një kazino që ofron lobe të gjera të drejtpërdrejta të kazinosë me krupierë profesionistë. Blizz Casino ofron bonuse fitimprurëse dhe promovime të rregullta. Fatkeqësisht, lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë nuk kontribuojnë në kërkesat e tyre të basteve. Bonuset e disponueshme favorizojnë vetëm entuziastët e lojërave elektronike.

Sidoqoftë, Blizz Casino ofron një program besnikërie dhe VIP vetëm me ftesa të nivelit të lartë. Lojtarët besnikë dhe rrotulluesit e lartë janë objektivat kryesorë për këtë përvojë udhëheqëse në treg. Karakteristikat kryesore përfshijnë një menaxher personal të llogarisë VIP, shpërblime VIP, bonuse të personalizuara dhe mbështetje VIP ndaj klientit.

Bonus cashbackBonus cashback
+8
+6
Mbyll
Games

Games

Blizz Casino ofron një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë nga studiot e lojërave më të vlerësuara. Në kohën e shkrimit të këtij rishikimi të drejtpërdrejtë të kazinosë, kishte mbi 650 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në hollin e drejtpërdrejtë të kazinosë. Ato përfshijnë variacione të drejtpërdrejta të blackjack, baccarat, ruletë, poker, lojëra speciale dhe shfaqje lojërash. Në përgjithësi, seksioni i kazinosë live ofron mundësi të shkëlqyera për lojtarët që kërkojnë një përvojë gjithëpërfshirëse të kazinosë live.

Blackjack live

Blackjack live është shumë i popullarizuar në mesin e lojtarëve me përvojë në Blizz Casino. Lojtarët mund të sfidojnë një krupier të jetës reale në një lojë drithëruese ku fituesi duhet të ketë një dorë më të fortë që nuk i kalon 21. Ka opsione të nivelit të lartë për lojtarët që shkojnë shumë në bastet e tyre. Zgjedhjet e njohura të blackjack live janë:

 • Lightning Blackjack
 • Salon Prive Blackjack
 • Royale Blackjack
 • Një Blackjack
 • Dorëzimi VIP Blackjack

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta e drejtpërdrejtë ofron një përvojë emocionuese të lojërave dhe është bërë shumë e njohur në kazinotë online. Ka një lojë të thjeshtë, dhe rezultatet e tij bazohen thjesht në fat. Lojtarët duhet të bëjnë një hamendësim se ku do të bjerë topi kur rrota e ruletës ndalon. Disa nga lojërat e njohura të ruletit live përfshijnë:

 • Ruletë Xxxtreme Lightning
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë e personit të parë
 • Scarab Auto Roulette

Baccarat live

Sa mirë do të bënit kundër tregtarit nëse do t'ju duhej vetëm të vini bast në një Barazim, Bankier ose Lojtar? Baccarat huazon lojëra të ngjashme me variacionet klasike të baccarat bazuar në algoritmin RNG. Blizz Casino ofron opsione të shumta për të akomoduar lojtarët me buxhet dhe rrotullues të lartë. Ato përfshijnë:

 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Baccarat me shpejtësi
 • Baccarat me rul të lartë
 • Bakara e artë
 • Vivo Baccarat

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Përveç blackjack-ut, ruletit dhe baccarat-it, Blizz Casino ofron tavolina me rrotulla të larta dhe lojëra të tjera ekzotike si Poker, Sic Bo, Craps, Dragon Tiger dhe Gameshows. Edhe pse ato priten nga tregtarë të jetës reale, ata ofrojnë një lojë unike me opsione të ndryshme bastesh. Lojëra të tjera në Blizz Casino përfshijnë:

 • 2 Hand Casino Hold'Em
 • Zare rrufeje
 • Tigri i Dragoit
 • Super Sic Bo
 • Monopol Big Baller

Software

Nëse keni shfletuar seksionin e kazinosë live të Blizz Casino, do të keni vënë re se shumica e lojërave mundësohen nga Evolution Live. Nuk gaboheni! Evolution Live është furnizuesi kryesor i lojërave të kazinosë live në këtë kazino. Së bashku me studiot e tjera të lojërave me tregtarë të rangut më të lartë, ata kanë ndërtuar një seksion elegant të kazinosë live në Blizz Casino.

Ata ofrojnë transmetime me cilësi të lartë në kohë reale me krupierët e jetës reale si pritës të tyre. Lojtarët mund të angazhojnë krupierët simpatikë dhe miqësorë përmes veçorive të bisedës anësore. Studio të tjera lojërash në kazino live Blizz përfshijnë:

 • Pragmatike Luaj Live
 • Ezugi Live
 • Playtech
 • Vivo Gaming
 • Lojëra në Azi
Payments

Payments

Si një kazino miqësore me kripto, Blizz mbështet mënyra të shumta pagesash të decentralizuara, pagesa me kartë dhe kuleta elektronike. Depozita minimale është 0.0001BTC që përkthehet në rreth 2.04 dollarë që nga koha e shkrimit. Bota e kriptove është e paqëndrueshme; lojtarët mund të zgjedhin kriptomonedha të lidhura me dollarë për të shmangur pasiguritë. Monedhat e njohura përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • une paguaj
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Tether

Deposits

Blizz Casino është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Blizz Casino ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë MasterCard, Visa , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Blizz Casino për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Blizz Casino u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+171
+169
Mbyll

Languages

Blizz Casino është një platformë shumëgjuhëshe që fokusohet në tregjet globale të lojërave të fatit. Ai mbështet shumë gjuhë që fliten zakonisht midis lojtarëve të tij. Është në modë në mesin e lojtarëve në Evropë dhe Kanada. Kalimi midis gjuhëve të mbështetura në Blizz Casino është i lehtë duke përdorur ikonën e flamurit në këndin e sipërm djathtas. Gjuhët e njohura përfshijnë:

 • gjermanisht
 • frëngjisht
 • italisht
 • portugeze
 • japoneze
PortugezePT
+4
+2
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Blizz Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Blizz Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Blizz Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Blizz Casino është një kripto-kazino e re e krijuar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Meta Bliss Group BV, një kompani e licencuar dhe e rregulluar nga autoriteti i lojërave të Curacao. Ai krenohet me një platformë shumëgjuhëshe me një koleksion të gjerë lojërash kazino nga ofrues të njohur softuerësh në industri. Ai është anëtar i organizatës BeGambleAware, ofron mjete përjashtimi dhe sponsorizon seancat e terapisë së varësisë nga bixhozi. Blizz Casino është një hyrje e re në hapësirën e lojërave, e nisur në vitin 2022. Ajo synon të ndërtojë shtëpinë e fundit për lojtarët e kriptove dhe të jetë pjesë e hapësirës së ardhshme të lojërave. Ka një temë tërheqëse blu të errët me një shenjë Bitcoin si pjesë e logos së kazinosë. Blizz Casino filloi si një kazino e pastër e kriptomonedhës, por së fundmi shtoi pagesat me karta dhe kuletat elektronike. Është në pronësi dhe operuar nga Meta Bliss Group BV, një kompani e inkorporuar në Curacao.

Që nga fillimi i tij, Blizz Casino ka qenë një platformë me rritje të shpejtë që ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino me një holl të dukshëm të kazinosë live. Ky rishikim i Blizz Casino do të fokusohet në kazino live dhe të gjitha veçoritë e disponueshme për entuziastët e tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Pse të luani Live Casino në Blizz Casino

Blizz Casino ofron një përzgjedhje të madhe të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë nga studiot e lojërave me normë të lartë. Ato përfshijnë blackjack, ruletë, baccarat, poker dhe shfaqje lojërash. Seksioni i arkëtarëve është shtëpia e mënyrave të shumta të pagesës së kriptomonedhave.

Blizz Casino kupton diversitetin e lojtarëve të saj; prandaj tabelat e drejtpërdrejta janë të disponueshme në shumë gjuhë. Evolution Live ka vendosur dominim në seksionin e kazinosë live, me lojëra si Pragmatic Play Live dhe Ezugi live që janë të dukshme. Blizz Casino është i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Lojtarët gëzojnë një kazino të ligjshme në internet që ofron një mjedis të sigurt dhe të sigurt lojrash. Së fundmi, Blizz Casino ka një dizajn të përgjegjshëm që funksionon pa probleme me shfletues të ndryshëm celular.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2022

Account

Regjistrimi për një llogari me një Blizz Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Blizz Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Blizz Casino ofron shërbime të jashtëzakonshme të mbështetjes së klientit përmes kanaleve të shumta. Biseda live është një opsion më i lehtë dhe më i shpejtë për lojtarët që kërkojnë ndihmë të menjëhershme. Nëse nuk jeni të kënaqur me reagimet nga agjentët në seksionin e drejtpërdrejtë, lojtarët mund të bëjnë pyetje të mëtejshme përmes emailit (support@blizzcasino.io) ose bëni një telefonatë.

Pse ia vlen të luash Blizz Casino Live Casino?

Blizz Casino është një platformë e re e kripto-bixhozit e lançuar në vitin 2022. Është ideja e Meta Bliss Group BV Është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Blizz Casino ofron një gamë të gjerë lojërash kazino nga mbi 80 ofrues softuerësh. Rishikimi ynë në internet zbuloi mbi 650 tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve nga studiot kryesore të lojërave si Pragmatic Play live, Evolution Live, Asia Gaming dhe Ezugi Live. Ka variacione të shumta live të blackjack, baccarat, ruletë, video poker, craps, Sic Bo dhe shfaqje lojërash. Blizz Casino strehon të dy lojtarët me buxhet dhe rrotullues të lartë.

Megjithëse lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve, lojtarët besnikë dhe lojtarët e lartë ftohen në një program fitimprurës Besnikërie dhe VIP. Të diturit e teknologjisë mund të përdorin kriptovaluta të njohura kur luajnë në Blizz Casino. Së fundi, lojtarët kanë qasje në shërbimet e mbështetjes së klientit në kohë dhe të besueshme.

Kumari është i varur; luaj me përgjegjësi.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Blizz Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Blizz Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Blizz Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Blizz Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Blizz Casino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Blizz Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.